Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni GT 170 Kullanıcı Bilgisi rica edeceğim ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linwelin güldürdün

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

Linwelin hocam Forum'da Basta turkish39 hocam sen ve Tr_select abilerim sizi kisa zamandir taniyorum ama cokta kanim isindi, beni savundugunda oldu. Bi kusurum olduysa affola. Seni seviyorum biliyosun
    Haklının hakkını hiç bi zaman yemem, her türlü arkasında dururum. Ama sen bu japonların canını okuyosun günlerdir, olmuyo Adidas'ta çinde üretiliyor misal, pazardan alabileceğin herhangi bi abidas da.. Karşılaştır ikisini dememe gerek yok heralde
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    sahip oldugum motorlar ; kanuni power 2 vitesli,kanuni popcorn,seyhan 125t,seyhan150c,hiç birinden şikayetçi olmadım,ha bundan sonra alacagım motor kanuni olmaz,bu gt ler ilk geldiginde bayide gördüm,gösterişli evet ama,ben dökülecem diye bagırıyorlar,bu ve bundan öncekiler gelip geçici modeller olacaktır eminim,kanuni alacaklara tavsiyem 125t dir,sıfırını almadıgıma pişman oldum,150c dende memnunum,şükür bi sıktısı çıkmadı,bu gt lerede 150 yaptırmaya çalışan danalarada tavsiyem şudur,yapmayın la olmuyosa olmuyo

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Valla haklısınız bu motorun 150 yapmasının imkanı yok yapıyor diyenin de göstergesi bozuktur... hayır yapsa nolacak neyin derdidir keyfini çıkara çıkara binin gitsin..ayrıca motor dökülüyor diyenler kesin 150 yapmaya çalışan arkadaşlardır diye düşünüyorum hangi motoru o kadar sıkıştırırsanız ha 1000km de ha 10000 de elbet dökülür yani...

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı sahinn.bbilg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konudan bağımsız ama affınıza sığınıyorum ama, kanuni gt 170 e 200-250 cc arası silindir hiçbir yerde bulamıyorum bi yardım edin ya hangi silindir olur buna
    200 lük Cg lerin silindiri uyabilir.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sahinn.bbilg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konudan bağımsız ama affınıza sığınıyorum ama, kanuni gt 170 e 200-250 cc arası silindir hiçbir yerde bulamıyorum bi yardım edin ya hangi silindir olur buna
    Bu motorun üreticisi UM Motors diye Çinli bir firma(Şimdi Amerikalı olmuş) O zamanlar 180 ve 220cc bloklar üretiyorlardı. 180cc olanını Türkiye'ye Kanuni Phantom adı altında getirdiler. Bu motorun 220 cc. hacimde olanını getirmediler. Sanırım Kanuni Phantom silindiri uyabilir. O da 180 cc.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Çinliler içinde 170-180cc olan bloklu motorlar büyük ihtimal aynı bloktur ordan araştırmanı yola çıkmanı öneririm ..

Mesela rx1 bloku rks nin 150cc lik bir modeli vardı adını unuttum onla aynı bloktur

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuba Fastwind 200R de aynı üreticiye ait. Uyarmı onu da araştırabilirsin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)