Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr 125 den anlayanlar 1 dakikanızı ayırırmısınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chikoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX KING - 135 2002, Yamaha YBR 125 2008
    Merhaba arkadaşlar

zaman ayırdığınız için teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-ybr-gormeden-gecme-151266802/detay

bu motoru almak istiyorum ama eldende gördüm temize benziyor fakat egsozunun altında küçücük yuvarlak bir delik var ve hava filtresiz kullanıyor sahibi sizce bu motor bu para edermi görüşlerinizi yazarsaniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Vay be 2008 model orj 17 binde michelinli motorumu 2850 ye vermıştim fiyata bak

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    egzozun arka alt kısmında büyük deliğin yanında bi tane küçük delik normal. fiyat yüksek kusura bakmasın. 2009 michelin lastik xenon 3lü çanta vs vs 2800 verdim.

Motosikleti
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzozun arka alt kısmında büyük deliğin yanında bi tane küçük delik normal. fiyat yüksek kusura bakmasın. 2009 michelin lastik xenon 3lü çanta vs vs 2800 verdim.
    ona 2250 teklif yapcam cunki depoda ufak ezik var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-ybr-125-orjinal-boya-degiseni-yok-son-fiyat-148556093/detay

birde buvar cok iyi değil ama gönlüm siyah renk istiyor 2500 e de bunu istiycem sizce hangisi iyi (depo altındaki plastikleri ilk defa görüyrum)

oda olmazsa bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ybr-125-2008-mod-muayene-2015-e-kadar-son-fiyat-pazarlik-yok-144939798/detay

ve bu var http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-piril__piril__ybr-125___kredi-kartina-taksit-imkani-var-141302068/detay/

yarın birini kesin alacagim anlaşırsam lütfen yardım uyuyamıyorum

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    dostum galeriden alacağına kişiden bulmaya bak.daha uygun bulursun.

son linkteki fiyatı abartmış bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:11 ----------

ayrıca illa yarın alıcam diye kendini şartlandırma dostum.havalar zaten bozdu.bu hafta almazsan bişey kaybetmezsin

Motosikleti
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum galeriden alacağına kişiden bulmaya bak.daha uygun bulursun.

son linkteki fiyatı abartmış bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:11 ----------

ayrıca illa yarın alıcam diye kendini şartlandırma dostum.havalar zaten bozdu.bu hafta almazsan bişey kaybetmezsin
    haklısında nakit geçmiyor 5 aydir elime kredi kartıyla ve taksitle alacagım bunlardan başka seçeneğim yok nakit olsa en baba motorları blrmda nakit sıkıntı

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı Chikoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısında nakit geçmiyor 5 aydir elime kredi kartıyla ve taksitle alacagım bunlardan başka seçeneğim yok nakit olsa en baba motorları blrmda nakit sıkıntı
    Kullandığın kredi kartı ne ve maksimum kaç bin liralık motosiklet almayı düşünüyorsun? Antalya kütükçü köprüsü tahtakale karşısında Motogar isminde yamaha servisi var sahibi yakın arkadaşım olur Ali Çıragöz
    kart finansa %0 faiz var diğer kartlarda da imkanı olduğu sürece yardımcı olur...
    http://motogaryamahahonda.sahibinden.com/

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Chikoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

zaman ayırdığınız için teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-ybr-gormeden-gecme-151266802/detay

bu motoru almak istiyorum ama eldende gördüm temize benziyor fakat egsozunun altında küçücük yuvarlak bir delik var ve hava filtresiz kullanıyor sahibi sizce bu motor bu para edermi görüşlerinizi yazarsaniz sevinirim
    hava filtresiz kullanması enteresanmış. en mantıklı motor 2. linkteki siyah olan. orjinal stickerları üzerinde daha diri görünüyor fotoğraflarda fotoğraflarda. depo altındaki plastikleri sonradan takmış aksesuar olarak satılıyor. tek acaba dedirtecek tarafı 25 binde debriyajın değişmesi ama antalyada genelde genç arkadaşlar ybr kullandığı için normal de olabilir.

Motosikleti
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresiz kullanması enteresanmış. en mantıklı motor 2. linkteki siyah olan. orjinal stickerları üzerinde daha diri görünüyor fotoğraflarda fotoğraflarda. depo altındaki plastikleri sonradan takmış aksesuar olarak satılıyor. tek acaba dedirtecek tarafı 25 binde debriyajın değişmesi ama antalyada genelde genç arkadaşlar ybr kullandığı için normal de olabilir.
    hocam bu aletlerin km siyle hep oynuyorlar orj km de bulamazsın hiç o motor gene 45 bin dedir en az ama iyi kullanırsasn bi 145 daha gider altında

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok para istemiş,ben 3.200 tl verdim şuanki motoruma 17 bin de aldım şuan 29 binde. 3500 veren var satmıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)