Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bize ait bir sayfa Milliyet Akdeniz Motosikletli Yaşam

Motovento
    REKLAM ALANI
    HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    9.yılıma başladığım motosiklet ortamında çok şey paylaştık, çok şey öğrendim forum sitelerinde. Emekli bir gazeteci olarak, emeklilik hayatımın başlamasıyla motosiklete ilgi ve merakım da arttı. Bana yol gösteren bu gibi sitelerden ve gezilerde bilgi alış verişi yaptığım çok fazla motosiklet sevdalısı arkadaşımdan öğrendiklerimle yollarda güvenle ve keyifle gaz açtım. Bütün bunları da sizlerle gezi forumlarında elimden geldiğince paylaşmaya devam ettim.

Sonuçta son 5 yıldır yaşadığım Antalya'ya yerleşip daha fazla motosikletli bir hayata adım attım. Gazeteci emekli olmaz sadece yer değiştirir, benim için de öyle oldu. Mesleki alışkanlıklarımı çok fazla yayında motosiklet konularıyla paylaştım. Geldiğim son nokta ise Milliyet Gazetesinin Akdeniz ekindeki "Motosikletli Yaşam" oldu. Sevgili dostum ve meslektaşım Menderes Özel kardeşimin Milliyet Cumartesi ekindeki "Motosiklet Günlüğü" köşesini bırakmasıyla, ben de onun bilgisi dahilinde bölgesel ekte bu sayfaya soyundum.

Bölgesel olması önemli değil, çünkü sanal alemde çok fazla şeyleri daha evrensel ölçülerde paylaşma imkanımız var. Ben de buna güvenerek bu başlıkta sayfanın arşiv linkini sizlerle paylaşmak istedim. Bu sayfa kişisel bir sayfa değil, motosikletle ilgili bu işe gönül veren hepimizin sayfası olacak ve her salı günü yayınlanacak. Her türlü eleştiri ve önerilerinizi beklerim. Sevgilerimle...

Milliyet İnternet haber, finans, spor, astroloji, sağlık, hava durumu, sinema, televizyon, video, tatil, galeri, emlak, araba, seri ilan, oyun sitesi
    reverse, Guven ve sardokar bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Çok güzel paylaşım,umarım başarılı olursunuz

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Tebrikler.
    Akdeniz Bölgesi'nde yaşayan motosiklet sevdalıları olarak elimizden geldiğince desteğe hazırız.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Bu eki Aydında alamam dimi? :( başarılar çok iyi görünüyor.

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    başarılar, inşallah kısa süreli olmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)