Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

TVS Apache 150 (yenikasa) kullananlar bilgi verirse sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı Technico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açmaz olaydım konuyu vay arkadaş bunedir tamam herkes kaca bastıgını kendine saklasın ben 10000 km olunca kendim denerdim ne çene yaptınız yav böyle olacagını bilsem acmazdım.
    burdaki olay herkesin kaç bastığı değil kardeşşş.olay apache nin 100 ü geçememesi,her apache nin hızının 30-40 km fazla göstermesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bütün motosikletlerin hatta arabaların hız göstergeleri bilinçli olarak hatalıdır. %5 ile %10 arasında hız yüksek gösterilir.
    tamam kabul ediyorum zaten,yanlış gösteriyor olabilir ama neredeyse yarı yarıyada yanlış göstermez be usta ben hızımı yanımdaki arabalara bakarakta kontrol ettim, grup sürüşlerinde başka motorlarlada kontrol ettim hep aynıydı. illa hatalı olacak diye birşeyde yok bence

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    apache ye laf yok made in ındıa :D china değil

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Bi taraf Apacheyi itin şeyine sokmuş, diger taraf(sahipleri) da nerdeyse 250'lik motorlarla kapıştıracak. Cbr250 165 zor görüyor.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    sa beyler..

madem herkes sallıyo ben de bikaç şey söylemek istiyorum...

değerli arkadaşlarım benim de apachem var ve henüz zorlamadım rodaj muhabbetinden ötürü ama 130 140 yapacağını düşünmüyorum... Ahmet Abi isimli arkadaşın anlatmak istediği şeyi herkes gözden kaçırıyo bence... diyelim 140 yaptın... yapabilirsin ancak o da ANLIK olur... hafif eğim (yani yokuş aşağı) 11 - 12 bin devire doğru o süratlere ulaşabilirsin ancak sabit kalmaz... bana göre apache ile motoru SIKIŞTIRMADAN, YORMADAN, YORULMADAN, GÜVENLİ bir şekilde uzun süre gidebileceğin sabit sürat 110 bilemedin 115 (o da asfalt iyiyse) km hızdır... km göstergesinin 5 - 10 km fazla gösterdiğini herkes kabul ediyo zaten... yani "Ahmet Abi" nin dediğine gelir olay... gerisini düşünmek sadece kendimizi kandırmak olur... bu motoru uzun yolda yolculuk yaparken 140 la gidecem diye alacak adamı yanlış yönlendirmeyin çünkü GİDEMEZ... ama 100 - 110 km hız ile gaz kesmeden, keyifli bir şekilde, güvenle ÇOK RAHAT GİDER... bu hızlara muadillerine göre(ybr, cbf vs...) çok daha seri bir şekilde ULAŞIR... bu seriliğin ve gücün neticesinde çok hafif bir titreşime katlanırsın... zamanla o titreşime alışırsın ve farketmezsin bile... bu nedenle arkadaşım beklentilerini netleştir... apache sayfasını oku... apache ile 20 bin, 30 bin, 40 bin km yol gittim motora anahtar değmedi diyen arkadaşlar var... çoğu da motorun canını çıkarıyorum, dağda bayırda kullanıyorum, redline altında vites değistirmiyorum dedikleri halde bu kadar sağlam... o yüzden arkadaşım eğer amacın buysa gözünü bile kırpmadan apache al... yoksa başka motorlara yönel... sonra 140 yapacam diye ne kendini ne de başkasını tehlikeye atma...

herkese kazasız, belasız, cezasız sürüşler diliyorum...

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Ne demişler
    Meyve veren ağaç taslanirmis
    Sunu kabul etmek lazim
    Sinifinda en iyisi APACHE .....
    quattromeb, M.balibey ve Benhür bunu beğendiler.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demişler
    Meyve veren ağaç taslanirmis
    Sunu kabul etmek lazim
    Sinifinda en iyisi APACHE .....
    aynen öyle hacım... """SINIFINDA""" en iyisi... sınıfının da özellikleri belli... kimse KTM Duke 390 'dan alacağı ile ya da cbr abc xyz 600 bilmem neden alacağı faydayı bu sınıftan beklemesin... sınıfı belli... muadilleri belli... özellikleri belli...
    selo9115 bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ya ben en cok şuna sinir oluyorum ben ybr cbf tvs yi aldım senelerce kullandım.
    adam tvs nin ibresi fazla gösterir diyebiliyor ama tvs de ibre yok bunu bilmiyor.
    ybryle aynı gider diyo, bende ve tvs kullananlar 4. vites için denerim 5 e bile almam diyebiliyorum.
    boş konuşuyor haberi yok. ibreler fazla gösteriyor. ama ibreler analog olanlar.
    bana gelipte cup ın ibresi 160 yapıyor ama kendi 80 yapıyor diyebiliyorsan analogların ibresi yüzde 100 şaşma oranı vardır dersin.
    bunun içine cbf ile ybr yi sokarsın. analogtaki şaşma oranı için.
    tvs de dijital ibre var analog ibre yok. analog ibre benim gözetimimle yüzde 10 dan daha az yanılma payı gösteriyor.
    ..
    ahmet kardeş bi daha diyorum bak
    ybr ile tvs aynı gider, az geçer tvs filan deme. gülerler adama.
    ben sana güç olarak balansör sistemi olarak arka sayfada yazdım resmi teknik olarak
    bu paralara alınabilinecek kronik sıkntısı olmayan en güçlü en yakışıklı saglam motosiklet tvs apache dir

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    kedının cıgerle olan ılıskısı aklıma gelıverdı nedense bırakın artık bu konuları tvs 2006 yılında gırdı turkıyeye neyı ıspatlıyosunuz motorun ne oldugu zaten bellıdır
    selo9115 ve M.balibey bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

sedat0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 150
    apeche iyi sağlam güzel torklu motordur her nekadar titresede 4 arkadaşız kocaeli gebzede dördümüzdede apache var uzun yollarda yaptık makınalar açıldıyanı düzde yaptığımız hızlar 115 ile 120 arası

Technico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150
    Alıntı sedat0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apeche iyi sağlam güzel torklu motordur her nekadar titresede 4 arkadaşız kocaeli gebzede dördümüzdede apache var uzun yollarda yaptık makınalar açıldıyanı düzde yaptığımız hızlar 115 ile 120 arası
    apache olmasın

Motosikleti
    tvs apache 150
    Alıntı Technico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache olmasın
    aynen olur öyle :D
    ERROR88 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    gebzedesın madem neden gelmıyon bakem gezılere

Technico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gebzedesın madem neden gelmıyon bakem gezılere
    anlayamadım banamı dedin yoksa baska birinemi bana dediysen pazar pazartesi calısıyoruz hep ondan :D

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    evet kardesım tanısalım senle ılk apachelerdenım bende
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    tvs apache 150
    tanışalım arkadaşlar görüşelim her pazar kurt köydeki gösterişlere giderim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)