Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2.el motosiklet alırken nelere dikkat etmeliyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS APACHE RTR
    Merhaba arkadaşlar 2.el sarı renk 2012 tvs apache 150 rtr almayı düşünüyorum ancak 500 km uzak bana.Gidince napmalıyım nelere dikkat etmeliyim ? Muhtemelen tek başıma gidicem ve motosikletten hiç anlamıyorum ilk debriyajlı motosikletim olacak. Alım işleminde plaka değiştirmeden toplam ne kadar öderim ? Nasıl getirebilirim ? Ayrıca bu motosikleti alma diyen varmı ? Yardıma ihtiyacım lütfen yardımcı olun çok vaktim kalmadı.Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    HOCAM öncelikle tvs apache 150 rtr güzel bir motor ama ybr veya cbf e göre biraz daha seri ayrıca sahil kenarlarında servisleri ve yedek parcaları bulunuyor ancak mesela ankarada kullanan arkadaslarım var ankarada bildigim kadarı ile yetkili servis yok kaza yaptı arkadas kargo ile 4-5 günde gedi parca
    KISACASI bir sevisi bulundugun yerde varmı bir bak ona göre al yada yamaha ybr al derim sana tvs apache 150 rtr ye göre oturusu ve sürüsü biraz daha kolay

satıs yılbasından önce 90 tl idi simdide zam geldi ise 100-105 arasıdır 5 tl de kargo ile adresine gelen ruhsat yapragı tutar lakin trafik sigortası 2012 motorlarda kisiye göre firmaya göre 185 ila 275 tl arsı gidiyor

motordan anlama olayına gelince iyi bir usta bul yada anlayan bir arkadas malesef çok insafsız ve yalancı satıcılar var sikkat et

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    link varsa gönder bakalım. gördüğümüz kadarıyla bi yorum yapabiliriz belki. apache den yana şüphen olmasın.motor temizse,sıkıntısı yoksa içini ferah tut ;)

Motosikleti
    TVS APACHE RTR
    malesef yanımda gidebilcek birisi yok eskişehirden aydına gidicem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

dekmancı hocam teşekkür ederim cevabım için.Ybr cbf de baktım ama bu paraya az km de 2012 model falan yok o yüzden bunu almaya karar verdim

The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008
    aydın tarafında motosiklet herkesin altında olduğundan pek bilinçli kullanıcı yok. gidip oralarda apaçilerle uğramayasın sonra. her ışıkta tek teker yapmış olabilir o motor. bu oran ankaraya istanbula göre daha yüksek oralarda.

sonuç olarak dikkat et alırken demek istedim

Motosikleti
    TVS APACHE RTR
    motor 6000 km de çok kullanılmamış.Arkadaş apaçiye benzemiyo ama bilmiyorum yinede.Ama mesela rodajını düzgün yaptın mı dedim o ne dedi

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    Alıntı ibrahim mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef yanımda gidebilcek birisi yok eskişehirden aydına gidicem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

dekmancı hocam teşekkür ederim cevabım için.Ybr cbf de baktım ama bu paraya az km de 2012 model falan yok o yüzden bunu almaya karar verdim
    İÇ anadoluda bölgesinde fazla yok evet ama genede dikkat et

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı The Machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydın tarafında motosiklet herkesin altında olduğundan pek bilinçli kullanıcı yok. gidip oralarda apaçilerle uğramayasın sonra. her ışıkta tek teker yapmış olabilir o motor. bu oran ankaraya istanbula göre daha yüksek oralarda.

sonuç olarak dikkat et alırken demek istedim
    bi sıkıntı mı var kardeşşş mondial in fabrikası nazillide olduğundan motorcu çok tabi.mondial e binenlerde gerçek motorcu olmuyor genelde. ondan apaçilikler oluyor doğal olarak herkeste öyle değil tabi...
    The Machine bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    motor 6000 km de çok kullanılmamış.Arkadaş apaçiye benzemiyo ama bilmiyorum yinede.Ama mesela rodajını düzgün yaptın mı dedim o ne dedi
    Bu cevap o motoru almaman için yeterince açik değilmi ? ?
    KrioterS bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS APACHE RTR
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bana nasıl sorun çıkarabilir almayacak kadar önemli mi ki

KrioterS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000V Varadero 2011
    katılıyorum kardeşim .
    tr_select bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Bu bana nasıl sorun çıkarabilir almayacak kadar önemli mi ki
    Bunu soran insana ne denir bilemedim şimdi... Arkani dön ve kaç. Rodaj motorun ciğeridir, dalağidir, kalbidir...
    Linwelin bunu beğendi.

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu soran insana ne denir bilemedim şimdi... Arkani dön ve kaç. Rodaj motorun ciğeridir, dalağidir, kalbidir...
    Katılıyorum. Ayrıca daha rodajı bile bilmeyen biri motoruna nasıl gereken ilgiyi gösterebilir ki ? Kaldı ki git gel masrafı baya tuzlu olacak gibi. Benim tavsiyem yakınlarınızdan bi motor bulun biraz fazla verin ama temiz olsun motorunuz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Rodajı bilmeyen adamın yağ değişimindende haberi yoktur
    Kim neler yaptı o motora dusuk viteste gazi sonuna kadar acip Caddede bagirtmistir

The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi sıkıntı mı var kardeşşş mondial in fabrikası nazillide olduğundan motorcu çok tabi.mondial e binenlerde gerçek motorcu olmuyor genelde. ondan apaçilikler oluyor doğal olarak herkeste öyle değil tabi...
    Valla ben mondialin fabrikasını bilmiyorum. Aydında ve nazillide çok bulunmadım açıkçası. Nazillide pide yerken gördüklerim bu yönde. Yaşını almış ve sakin kullananlar çoğunlukla az yakan düz tip motorlara biniyorlar. Bu bizim bindiğimiz motorlara da gençler daha çok biniyor. Tabii ikide bir tek tekere kalkmalar, ışıktan ışığa yarış yapmalar falan... Bir de sizin oralarda kask takmıyorlar hiç.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı The Machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben mondialin fabrikasını bilmiyorum. Aydında ve nazillide çok bulunmadım açıkçası. Nazillide pide yerken gördüklerim bu yönde. Yaşını almış ve sakin kullananlar çoğunlukla az yakan düz tip motorlara biniyorlar. Bu bizim bindiğimiz motorlara da gençler daha çok biniyor. Tabii ikide bir tek tekere kalkmalar, ışıktan ışığa yarış yapmalar falan... Bir de sizin oralarda kask takmıyorlar hiç.
    sıcak memleket olduğundan kask alışkanlığı yok milletimizin.bizde bu apaçileri yola getirmeye,bilinçlendirmeye çabalıyoruz. grubumuz nazillinin her yerine kaskınızı takın diye pankartlar astı ama dinliyen dinliyor, dinlemeyen gene yapacağını yapıyor maalesef.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Kardeşim sen gel Aydın a burda sonuna kadar yardımcı oluruz sana...Gönlünü ferah tut sen...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    tvs nin kilometresi filan fazla değilse kazası yoksa her türlü alınır.
    tvsnin kronik sıkıntısı yok ve taş gibi motosiklet, 100 bin rektefesiz görenleri var

Motosikleti
    TVS APACHE RTR
    Nazilli de motor muhtemelen persembe gidicem yardimci olabilcek var mi

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    haber geldi mi adamdan ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)