Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

CBR 125 SJ1000 Aksiyon kamerası "test"

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar

Kamerayı test ettiğimden dolayı hiçbir trafik kuralına uymadığımı kabul ediyorum.Lütfen trafik ile ilgili şöyle yapıyorsun milletin canını riske atmışsın gibi yorumlar yapmayınız.Deneme sonuçta nasıl test edicem başka ? 125 CC motor Sıkıştırılmamak için biraz hırçın kullandım yoksa tüm trafik kurallarına uyarak kullanmaktayım.

Kamera ilk tek silindirli motorda denendi.Sarsıntı oranı biraz fazla gibi bu sorun yoldan mı yoksa tek silindirden mi karar veremedim.En yakın zamanda 2012 R1 ve 2013 FULL GSX-R 1000 ' De denenecektir.Bakalım 300-327 ile giderken performans ne olacak.TİTREME UÇMA gibi eylemler başımıza gelecek mi

"TEST" olduğu için kameranın ses alışını göstermek istediğim için müzik eklemedim.

Birçok kişi "GO PRO" fiyatlarından şikayetçi.Bunun üzerine "GO PRO " Muadili ürünlere bakmaya başlamıştım.2 Aylık bir araştırma sonucu karşılaştırma videoları vs... gibi özelliklere baktıktan sonra 78$ Çin den satın aldığım kameramı test etmek istedim.İnanın kutu içeriği Sırf 50$ "GO Pro" nun aparat ücreti kadar kameranın fiyatı var.

Bir "GO PRO" Değil fakat alternatif olarak Fiyat/Performans ürünüdür.

Başlıca GO PRO'ya göre + ve - lerini kıyaslayacak olursak

+Üstünde dahili ekran var.Go Pro ' da yok
    +Fiyatı ve kutu içeriğinin zengin olması.

- Ler

-Odaklama 2 saniye kadar geç.Buna rağmen "FRAME" kasması yapmıyor.
    -Gece cekimleri GO PRO kadar kaliteli değil
    -Tam sarj ile 59 Dakika video cekebiliyor.
    -Gündüz cekim dahi olsa Focuslama özelliği Go Pro kadar başarılı değil.

Sonuçta 78$ ile 488$ doları kıyaslıyoruz.(Fiyata aparatlar dahildir.)

Go Pro ' nun küsüratı kameradan pahalı yorum sizlerin.

Link : http://www.youtube.com/watch?v=xiASFrIPfxM

tayfungun45, fatih545, sSameT ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    hoca sürekli kesici ilemi gittin yoksa kemeranın ses kaydındanmı öyle çızır çızır ses geliyor

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca sürekli kesici ilemi gittin yoksa kemeranın ses kaydındanmı öyle çızır çızır ses geliyor
    Sesten hacı kesiciden değil.Farkedersen zaman zaman gaz kesiyorum 10.000 Deviri geçmem elimde kalmasın

Örnek Video : http://www.youtube.com/watch?v=vtjGAMZl8zU

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    kaska taksaydın iyi olurdu çok titriyor
    tayfungun45 bunu beğendi.

Alıntı ceyceypad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaska taksaydın iyi olurdu çok titriyor
    Yollar bozuk kardeşim Görmüyormusun biçilmiş hep

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Kamera çok başarılı değil tabi fiyatıyla orantılı olarakda iyi iş çıkarmış.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hele şükür 6.50 de kamerayı çevirdin de videoyu kapatmaktan vazgeçip izlemeye devam ettim

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Video gizli diyor?

Alıntı Smyrna35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video gizli diyor?

Link değişmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hele şükür 6.50 de kamerayı çevirdin de videoyu kapatmaktan vazgeçip izlemeye devam ettim
    Hacım amaç fokuslama özelliği yakın nesneyi iyi çekiyor uzakta az biraz bozuluyor.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Sanırım camın üst ucuna monte etmişsin, ondan o kadar sallanıyor. Titreşimin en çok olduğu yerlerden biri cbr 125'de. Yol bozukluğunun da etkisi var gibi geldi bana. Yamaha'da dene, bir de ona bakalım. Büyük ihtimal hem titreşim daha az olacağından hem de amörtisörlerin kalitesinden dolayı daha net bir görüntü çıkacaktır ortaya.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=xiASFrIPfxM

Link değişmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Hacım amaç fokuslama özelliği yakın nesneyi iyi çekiyor uzakta az biraz bozuluyor.
    Eline sağlık, benim için önemli olan plakaları yakalamasıydı. yakalıyor alet, bende bi sipariş geçeyim şu spy alarmdan sonra..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Paylaşım için teşekkürler. Ben şahsen çok beğendim... Kaska monte edip paylaşma şansınız varmı acaba ?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Buda ne kadar kötü olsada fikir vermek açısından kendi çekimim olan Mini dvr md80.
    50tl fiyatı. Karşılaştırmak için koymak istedim. Başarılı bir çekim yapamadım fakat belki işe yarayabilir.

4:00 dan itibaren izlemeye başlayın lütfen. İlk kısımları hazırlık , eldiven taktığım için gereksiz. 4:00 dan başlarsınız gereksiz izlemek zorunda kalmazsınız.

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım camın üst ucuna monte etmişsin, ondan o kadar sallanıyor. Titreşimin en çok olduğu yerlerden biri cbr 125'de. Yol bozukluğunun da etkisi var gibi geldi bana. Yamaha'da dene, bir de ona bakalım. Büyük ihtimal hem titreşim daha az olacağından hem de amörtisörlerin kalitesinden dolayı daha net bir görüntü çıkacaktır ortaya.
    Doğrudur kamera, güneş kamerası güneşli havada mükemmel performansı var.Titreşim olayı aynen ben cam sperliğe monta ettim en kısa zamanda depo üstünden yayın vericem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda ne kadar kötü olsada fikir vermek açısından kendi çekimim olan Mini dvr md80.
    50tl fiyatı. Karşılaştırmak için koymak istedim. Başarılı bir çekim yapamadım fakat belki işe yarayabilir.

4:00 dan itibaren izlemeye başlayın lütfen. İlk kısımları hazırlık , eldiven taktığım için gereksiz. 4:00 dan başlarsınız gereksiz izlemek zorunda kalmazsınız.

http://www.youtube.com/watch?v=2z8rnIK80RE
    Dostum kameran Frame kasıyor.Yani saniyelerle görüntüler arasında gecikme var.Güvenlik kameralarında olur ya işte öyle O kadar güzel havada bu performans 50 lirayı çöp eder.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler. Ben şahsen çok beğendim... Kaska monte edip paylaşma şansınız varmı acaba ?
    Yakın zamanda CBR-125 105 BG 1.4 Honda Civic ile ( DRAG-ROLL-ON Havalar böyle olur ise Dağ yolunda ) deneme olacak o zaman büyük ihtimal hem kuyruğa , hem kaska , hem depo üstüne + Civic 'e takıcaz.

2012 R1 vs 2013 FULL + FULL GSX-R denemeside olucak.Bakalım yağmur yağmaz ise R1-GSX-R deneyecez kapalı otobanda.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    www.erkakurye.com

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    T-shirt ve şort ile hiç 90 KM ile düştün mü ? Düşenin helvası yapılır zaten Ömrüm boyunca iz taşımaktansa 3.000 TL Lik tulumla hayatımı bedenimi korurum.Videoda örnek alınacak tek şey korumalar.Sürüş esnası tamamen apaçice

Ben Tulumu koruma ihtiyacımın dısında viraja girdiğimde motoru yatırdığımda slidersin yere temas ettiğin de verdiği duyguyu seviyorum ? Umarım birgün bu konuma gelecek kadar tecrübeli olursun.Pistte çoğu kişi yapıyor.Önemli olan biraz düzgün yolda yapabilmek.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Titreşim çok fazla diyecektim ki camın camın üstündeymiş kamera. Depo üstü çekimlerini merakla bekliyorum

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    motorun sesı anlatıyor zaten canını alacan motorun boyle bı tecrube ıstemem
    www.erkakurye.com

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sesı anlatıyor zaten canını alacan motorun boyle bı tecrube ıstemem
    Ses kameradan geliyor kardeşim Hayvan gibi rüzgar almakta.Cam House'ne tam oturmamıştı sürekli cızırtı ses var.Go PRO değil neyin sesini alacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim çok fazla diyecektim ki camın camın üstündeymiş kamera. Depo üstü çekimlerini merakla bekliyorum
    Hacım motor tek silindirli onunda payı var.Kısa zamanda yükleyecem.Ama yakından sabit nesne çekimi çok iyi.Kendimi o yüzden cektim.Sağa yada sola yatınca tulumun omuz bölgesindeki kırmızı renklerde renk değişimi olmamakta.Siperliğe asmam tamamen saçmalıktı ama kendimi çekmem için başka alternatifimde yoktu.Yolu cekmeye 6.Dakikada karar kıldım

GO PRO Nere Bu Kamera Nere.720p İzlim Dedim,360p Kalitede İzledim Sanki.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)