Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir soru

Motovento
    REKLAM ALANI

-Cumartesi girdiğim motosiklet yazılı sınavında aklıma bir soru takıldı sizinle paylaşmak istedim. Soru şöyleydi;

-Motosiklette arka tekerleğin değiştirilmesi üzerine aşağıdakilerden hangisinin ayarı yapılır?
    X) Aks Y ) Diferansiyel

-Diğer secenekleri hatırlamıyorum zaten doğru olmaları imkanı yoktu. Fakat bu sorunun cevabını bir yerde bulamadım. Tabii motosiklet üzerine sınava hazırlanmak için yazılan bir kitap olmadığı için hangi şık olduğunu bulmadım. Kendime Aks daha mantıklı geldi, motosikletlerde diferensiyel olmaması gerekir diye düşündüm sınavda. Bunun doğrusu nedir cevabım doğru mu? yoksa yanlış mı düşünmüşüm?
    Ben motorumda arabamdaki konforu ararm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    tabii ki aks, motorda diferansiyel ne gezer.

geçmiş olsun sınavın, bende ehliyet almak istiyorum bana kurs tavsiye edebilirmisin ama motor da alacağım için kullandıran eğitici bi kurs. bide masraflar nedir, kurs süresi ile birlikte ehliyet nezaman elinde olur kişinin.

hayırlı olsun, senin adına çok sevindim darısı başıma
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    wind surf-kayak
    Sparrow,şıkların içinde birde tahrik zinciri vardı. Bende sürücü kursu tarafından bana verilen soru-cevapların içinden bu soruyu bulamadım ancak doğru şıkkın bu (tahrik zinciri ) olduğunu zannediyorum.

Muritu,Ankara da olduğum için buradan sana kurs tavsiye edemiyorum.Zaten Ankara da olsanda kendi kursumu tavsiye edipte birde seni yakamam.Adamlar hem birsürü para alıyorlar.Hemde bu soruları çalışacaksınız diye 35 adet soru veriyorlar.Halbuki onların verdiklerinin dışında bir sürü soru soruldu.Sparrow'un sorusu da onlardan biriydi.Allahtan 35 yıllık B ehliyet sahibiyim de .B denA2 ehliyeti için benim yaptığım ve yapacağım masraf 275 M.Kurs ücreti+100 M.Sınav harcı ve diğer üc.+20 M.Sağlık R.+130 M.civarında da Emniyette vereceğim söyleniyor. Buna 10 saatlik motorsiklet eğitimide dahil.18 aralıkta yazılı imtihan,mart sonunda da direksiyona girecekmişiz galiba.Süreyi sen hesap et artık. Sana da başarılar....

naish,acaba kurs için nekadar ücret ödedin bide B sınıfı ehliyetinin olması bişey değiştiriyomu sen tecrübelisin yardımcı olursan sevinirim

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    muritu, bize yakın kurs villa levent var, ucuz diil ama senin beklediğin gibi öğretiyolar, ben b için yazılıcam bi iki güne en yakın arkadaşımla beraber, istersen gel kalabalık indirimi alırsın
    imza, safrane

Motosikleti
    wind surf-kayak
    Ertunç,daha önce de yazdığım gibi B den A2 ehliyet masrafı benim sürücü kursunda toplam 525 YTL.civarında.Eğer l0 saatlik motor eğitimi almak istemezsen bu rakamdan 25 YTL.daha düşüyorlar.Direk A2 fiyatlarını ve imtihan şartlarını malesef beni ilgilendirmediği için sormadım.Mutlaka fiyatta da imtihan şartlarında da fark vardır.Fiyatlar esnek, :evilbat: sürücü kursuna göre değişebiliyormuş.BİRKAÇ YERDEN ARAŞTIRMANI TAVSİYE EDERİM.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler