Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kıyıpda kimseye veremediğim motorumu kız kardeşim aldı gitti :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Merhaba Arkadaşlar biz 2 kardeşiz benden küçük lise son sınıfda bir kız kardeşim var.

Bugün Öğlen arası kardeşim eve geldi. Yemeği evde yiyor. 1,5 saat araları var. Neyse 10 dk kalmış. Geldi yanıma bende motoru yıkıyorum. Abi motoru verde okula gideyim. Şaka yapıyor zannettim. Normalde Pgo küçük olduğu için ona bayağı biniyor. Ekmek alıp gelir. Gezer tozar ama Runnerdan çok korkuyordu. Bir kaç kez Zeytin ağacına dalmışlığı var evin önünde neyse dedimki şaka yapıyordur. Runnerdan korkuyordu. Bilenler bilir bu ikinci runnerım daha 1 hafta oldu alalı
    Al git abicim sorman hata Bindi ve gitti :D :D Annemden arabanın anahtarını istedim takip etmeye başladım. Gizlice maşallah çok iyi sürüyor. Benden iyi olmasın olamaz zaten dermişim :D Anlıacağınız kimseye kıyıpda veremediğim motorum elden gidiyor :D :D Aslında çok sevindim. Daha dün gibiydi. Bisiklete sürmeyi ona ben öğrettim. Şimdi motorumu alıp okuluna gitmeye başladı. İster istemez hafifden gözlerim yaşardı
    Dediğim gibi motor elden gidiyor :D :D
    TAYFUNBORA, merr, kemboo ve 19 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yaptığınız pek olumlu bir davranış değil... Daha doğru düzgün hükmedemediği motoru teslim ediyorsunuz. Kefeni hazırlamakla eşdeğer bir tutum.

Ehliyetide yoktur Allah bilir ?

Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eeee sonuç nedir birader....
    Her 5 konudan birisinde satmaya çalıştığın motorunun linkini paylaştığında (çok memnunum kesinlikle al yazman vs) sana kimse ee birader diyormu ? Arkadaş sevinmiş, yakın görmüş bizleri... Anlatıyor sevincini işte.
    KrioterS, hamzarat, beyazit60 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eeee sonuç nedir birader....
    Ne eee bilader ben kimseye anlatmadığım en mahrem konumu dahi buraya açtım istersen vereyim link Benim tek üyesi olduğum Forum burası ve Günümün en büyük kısmını burada geçiriyorum. Benim anlatmak istediğim Duygulandım. onu sizlerle paylaşıyorum.
    Daha dün açtışım konunu sonunu bekle yollayacağım. Neler yazmışım orada ondan sonra konuş Tamam silinsin bu konu Adminlere sesleniyorum. konunun kaldırılmasını rica ediyorum.

Buda dün açtığım konu linki son mesajda ne yazıyor oku lütfen Kardeşimin ehliyetini cebine ben koydum.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/126155-derin-sulardan-motorla-gecme-zarari-var-mi.html

Hayattan alabileceğim kadar zevkalmaya bakıyorum. Zaten yeterince sıkıcı Bu arada motora 7 senedir biniyorum. Haa bi kademe kattettim mi 7 senedir. Scooter Runner üstündeyim Büyük kaza yaptım. Motorum pertte çıktı. Belki görmüşsünüzdür. Devamlı yazdım durumları buraya yinede vazgeçmedim motor sevdamdan Belki ilerde bir gün evlenirsem çocuğum olursa onun için vazgeçerim.
    Ailem motora binmemi yasakladılar. Kzadan dolayı. Baktılar ben üzülüyorum. onlarada saygısızlık etmek istemiyorum. anladılar en temizinden yine aynı motordan aldım. Benimki artık tutguda değil hastalık oldu. Arabam var. ama ben doğuştan motor için doğmuşum galiba çok seviyorum. İnsan 7 sene boyunca hiç mi sıkılmaz. Sıkılmadım.
    Neden Runner diyince oda bir hastalık galiba Hızı severim ama yerinde ve zamanında Eski motorum kaza yaptığım Runnerım 175 km hıza çıkardı. Hemde öyle 100 km den sonra yavaş yavaş değil. Çok seri hızlanırdı. 1 kmlik yolun sonunda 175 km hızı görürdüm.
    Şimdi bu scooterlar kullanması en kolay ama tehlike bakımından çok tehlikeli makinalar hele bide sport scootera binmek delilik gibi geliyor. Haklısınız. Delilik ama 7 sene bir motorla haşır neşir olup toplamda aynı marka motorla 96.000 km yol yapınca o motoru çocugun gibi tanıyorsun. Şimdi burdan birazda mesaj vermek istiyorum.
    Benim en yakın arkadaşım motoru ondan öğrendim. onun sayesinde şuan motor tutkum var.
    Bu arkadaşım çin mondial agk marka motorla başladı.
    1 sene boyunca onu kullandı. Artık huyunu suyunu iyice öğrendi. Birgün r6 alacam dedi. 3 gün içindede dediğini yaptı aldı motoru artık mahallede Yüksek devirde motor sesi kesici sesleri falan.
    Hiç arkasına binmedim. Bir gün kaza yaptı. O gün vazgeçti motordan onunki tutku değildi. tutku dediğin şey için ölümü göze almalısın alamıyorsan zaten boşver yapma zaten O sadece ulaşım aracıdır senin için.
    Neyse anlayacağımız demek istediğim Şu 600 cclik makinalara dikkatlice binelim tamam hakkını veren var ama bence 250 cc üstünü kullanabilmek için en az 3 sene bir motor tecrübesi gereksin. Bide aşama aşama olsun. 100>150>250> işte ondan sonra 600 cc olsun.
    Çok konuştum. Herkesin Tekeriniz daima düz bassın.
    tr_select, MetinK., CEM. ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ne güzel ,keşke benimde benden ufak birşeyler öğreteceğim bir kardeşim olsa.
    Ölüborlu ve dockerengin bunu beğendiler.

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    ne güzel ekip olursunuz işte
    Ölüborlu bunu beğendi.
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

kopan çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Ramzey 125 Q- 2012 YBR 125 ESD
    ne kadar güzel kardeşlerinizle paylaşımlarınız var.benim bi abim var oda motosiklet hastası ama okuduğu için hala imkan bulamadı kullamaya.bendede ramzey vardı binmek istedi bindirdim,şöyle yapacan böyle yapacan diye anlatıyom ama beni dinlemiyor motora bakıyor,neyse başladı gitmeye fln ileriden dönemedi çimenlik var,çimenliğe girdi durdu,olduğu yere bıraktı motoru,neyse kaldırdık devam etti bu sefer gerii birden öğrendim dercesine gaza yüklendi,motor bir anda fırlayınca 1 metre fln kaldı arabaya vuruyordu.fln hala okuyor ama bi chopper hayali var..!
    Ölüborlu bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Gilera Runner 180 şu şaka motoru değil mi yav. Yırtık bi motor valla, Allah korusun
    Ölüborlu bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gilera Runner 180 şu şaka motoru değil mi yav. Yırtık bi motor valla, Allah korusun
    Şaka motorundan kastın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Okul bitmiş motor sağ salim eve gelmiştir Soğusun yıkamaya devam

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    gız kısmı motora mı binermis
    tobe tobe
    abdullah_03 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gız kısmı motora mı binermis
    tobe tobe
    Niye!? Eli ayağı yok mu? Senin kadar beyni yokmu? Binebilir. Abimiz bizimle paylaşmak istemiş sonuçta dalga konusu yapmak ayıp. bazı ülkelerde kadın motorcu bi hayli fazla. hem Tutku cinsiyet tanımaz
    Saygılar
    kemboo ve Ölüborlu bunu beğendiler.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Ölüborlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka motorundan kastın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Okul bitmiş motor sağ salim eve gelmiştir Soğusun yıkamaya devam
    https://www.facebook.com/photo.php?v=1632038095804
    Ölüborlu bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye!? Eli ayağı yok mu? Senin kadar beyni yokmu? Binebilir. Abimiz bizimle paylaşmak istemiş sonuçta dalga konusu yapmak ayıp. bazı ülkelerde kadın motorcu bi hayli fazla. hem Tutku cinsiyet tanımaz
    Saygılar
    estağfurullah bise dedigimden degil
    hani demokratik ulkede yaşıyorduk ya
    demokrasi vardi
    herkes fikrini açıkça soyleyebilmeliydi

yoksa bu hak sadece bazi zümreye mi ait?

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    O motor elden gider benden söylemesi
    Hele 1-2 sefer daha verip alıştırdınmı elinden alamazsın benden söylemesi...
    Ölüborlu bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı Ölüborlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka motorundan kastın ?
    Yani bildiğim kadarıyla iki zamanlı bir motor ve çok çok seri hızlanan, performans olarak çok başarılı bir motor. Işıklarda nice canlar yakarsın bilmeyen motorcu arkadaşlarda o bakıma şaka motoru yani Diyeceğim o ki kardeşimi kimse ti'ye almasın bence aa bayan kullanıcı aa sıkıdur falan. Acımaz üzer valla
    Ölüborlu bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Demokratik esit bi ulkede bayanlarda motora binebilir Barcelona gibi Top cevirmeye gerek yok

Motosikleti
    Evet o motor ben hayatımda daha teker yapmadım. Bir kaç defa yanlışlıkla yaptım. Trfik ışığında beklerken dalgınlığıma geldi. Gazı kökledim. O zaman yanlışlıkla teker oluyor işte Ama motor çok müsait zaten gazi ver yeterli

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    bende kardeşime scooter kullanmayı öğretmiştim geçen yaz
    ""azcık gaza baaaas bıraaaaak baaaaasss bıraaaaak daima karşıyı gör
    ""fren yap kalk fren yap kalk daima karşıyı gör dön ordan dön ordan""
    ""Herşey elinin altında gaza sakın gelme iznim olmadan binersen kafanı koparırım""

filan işte çok keyifli bir durum
    Ayrıca çok iyi bir abiymişsin helal olsun ne kardeşler var birbirinin yüzüne bakmıyor anlaşamıyor
    Kazasız belasız kullanır inşallah sen yine gözünü üstünden ayırma

ha birde yeni bir motor bakmaya başla istersen
    Ölüborlu bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Geçmiş olsun hocam sen kendine yeni motor bak Kardeşinle birlikte bu tutkuyu yaşaman çok güzel birşey. Arkasından takip ederken hangi duygular içinde olduğunu tahmin edebiliyorum.
    RAMİREZ bunu beğendi.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Benim kardeşim 125 Duke uma binecek hastanelik ederim onu :D
    Ölüborlu bunu beğendi.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Adam mutluluğunu paylaşmış konuyu ne hale getirdiniz.
    kurubuz ve Ölüborlu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)