Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kıyıpda kimseye veremediğim motorumu kız kardeşim aldı gitti :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    senin kardeş baya korkusuzmuş benim ablamlar öğrencez dediler 7 senedir biniyorum daha öğretemedim. Hemde scooterla
    Ölüborlu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi mesaja ne yaptım link verir misin? bir kontrol edeyim ne yapmışım.

Ben başkasını bilmiyom. ama sonuç ne diye yazıyorsan normal biri değilsin burası kaynaşma paylaşma en önemlisi bir birlik olduğumuz bir sayfa 35 yaşına gelmişsin ama düşünce yok çok beğenmediydiysen yazdığımı git şikayet et bilader saçma sapan şeyler yazmana gerek yok ama normal olmadığına kanaat getirdim bir kaç şeyi görünce Allah acil şifa versin
    oyunageldim ve skystar bunu beğendiler.

Paylaşmak güzeldir. Bence teşvik etmelisiniz kullanması için.
    Ölüborlu bunu beğendi.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı Ölüborlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben başkasını bilmiyom. ama sonuç ne diye yazıyorsan normal biri değilsin burası kaynaşma paylaşma en önemlisi bir birlik olduğumuz bir sayfa 35 yaşına gelmişsin ama düşünce yok çok beğenmediydiysen yazdığımı git şikayet et bilader saçma sapan şeyler yazmana gerek yok ama normal olmadığına kanaat getirdim bir kaç şeyi görünce Allah acil şifa versin
    Yanlış anlaşılıyorum galiba beyler. AMİN.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Motorun elden gitmeye gidecek de abi olarak bi iyilik yap korumalarını almasına yardımcı ol bari.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bir ağabey olarak kardeşine güvenmen iyi bir şey. Anladığım kadarıyla kardeşine sahip çıkan onunla gurur duyan iyi bir ağabeysin. Fakat aldığın sorumluluk büyük. Kötü bir durumda bu sorumluluğu kaldıramazsın. Önce iyi bir eğitim ve ehliyet. Daha sonra koruma ekipmanlarını temin etmek lazım. Kardeşinle gurur duyarsın. İçin de rahat olur. Oğlum 18 yaşını doldurur doldurmaz B ehliyeti aldırdım. Arabayı istediği zaman alır. Fakat motosikleti vermem. 21 yaşında olmasına rağmen İstanbul trafiğinde motosiklet kullanmasına izin vermem.

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ağabey olarak kardeşine güvenmen iyi bir şey. Anladığım kadarıyla kardeşine sahip çıkan onunla gurur duyan iyi bir ağabeysin. Fakat aldığın sorumluluk büyük. Kötü bir durumda bu sorumluluğu kaldıramazsın. Önce iyi bir eğitim ve ehliyet. Daha sonra koruma ekipmanlarını temin etmek lazım. Kardeşinle gurur duyarsın. İçin de rahat olur. Oğlum 18 yaşını doldurur doldurmaz B ehliyeti aldırdım. Arabayı istediği zaman alır. Fakat motosikleti vermem. 21 yaşında olmasına rağmen İstanbul trafiğinde motosiklet kullanmasına izin vermem.
    Anladım. Abimsin Çoluk çocuk olduğuna göre Haklısın trafikde bende güvenmiyorum. ve motorumu verdiğim yer çok kırsal bir yer. Ehliyete gelince Zaten sürücü kursu işletiyoruz (Babam işletiyor) Yani annem hayatında araba kullanmamıştır. Motor desen imkansız o derece ama ailemde ehliyeti olmayan kimse yok Hayatımda forklift kullanmadım.
    Ama A2+D+E+G Ehliyetlerimin hepsi var. Bu gideceğim son noktaydı zaten 4 sınıfın tamamı var.
    Ehliyette sıkıntı yok
    Haa korumaya gelince a dan z ye var ama kardeşime göre olmadıgı için giymek istemiyor. Haklı bir bakıma zaten 2 aya 18 yaşına girecek girsin. Araba onun olsun. Ama gerçekten motorla bende korkuyorum. Kırsal kesim olunca bide güven verdi. Maşallah en fazla 40 km hıza çıkıyor. Haliyle bende isteyince verdim. Yoksa ben motoru ilk defa vermiyorum. Mesela beraber bir yere gidecez. Atıyom akşam alışveriş merkezine Yazın çok oldu. Geç bakalım direksiyona meryem Ben artçı olurum. Bana kafayı yedirir. Bas git demekden dilimde tüy bitti. Bir kere dedimki hızıda öğren oda zevkli bişey ama tehlikeli ben yanındayken yap dedim. En fazla 80 ne çıktı. Abi zaten ben sen sürerken zevk alıyorum ama kendime güvenmiyorum dedi ne diyeyim ben bu çocuğa şimdi tamam dedim istediğin gibi git. Takarım kulaklığımı zaten 20 km uzaklıktayız. Merkeze oraya kadar gider şehiriçi trafikde ben alırım hep bu şekilde öğrendi. Yani ben yanlış anlattım ilk başta Runnerdan korkuyor doğruda en az 1000 km kullanmıştır benle beraberken haa ben yokken bugün bir ilkti. Arkasına kim olursa olsun almasını istemiyorum. Bunu baştan söyledim. Çünkü ne artçı yolcular var. Sağa dönecem adam sola yatıyor. :D :D sola dönecem adam bu seferde Sağa veriyor tüm yükü :D Ondan arkadaşını falan almasını istemiyorum. Bakalım kıyafet işini halledeceğiz. Onun vucuduna göre ceketde zorda bulunur herhalde olmadı siz değerli arkadaşlarmdan yardım isterim. Ceket konusunda nerde bulurum falan

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    kızkardeşimi 12-13 yaşlarındayken başladım alıştırmaya şimdi atla deyip beni gezmeye götürüyo deli kanı var çok hızlı sürüo motoru, sürekli uyarmak zorunda kalıyorum bu yüzden anahtarı saklıyorum bensiz binmesin diye ehliyetide yok yaş tutmuyor aaah beraber uzun yola çıkıp da gezi fotolarını foruma attığım günleride görürmüyüm acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gız kısmı motora mı binermis
    tobe tobe
    eheheeeee

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Ben kız arkadaşıma bu monttan aldım. Yaklaşık 1 senedir kullanıyor gayet memnun.

http://www.yildizticaret.com/pro/151...EEK-BAYAN-MONT

Burda farklı modeller de var bakabilirsin. Başka markalara da bakabilirsin. Git bir mağazaya üstüne giysin beğensin öyle alsın.

http://www.yildizticaret.com/cat/213/Bayan-Mont-_-Ceket

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)