Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bugün İlk Kez Bilinçli Apaçi Gördüm

Motovento
    REKLAM ALANI

Klasik bir motor kare farlı cg bağıra bağıra ama yavaş geliyor dedim buda kar maskeli apaçidir

kendi kendime söylenirken laflar ağzıma geri girdi kendisinde ls2 kask artçıda wiwi değil ls2 kask ikisinde dizlik ve eldiven vardı sürücüde korumalı mont var.
    Şimdi üstündekilere bakıyorum bilinçli kullanıcı

Motora bakıyorum ayna yok hertarafı mavi led pavyon gibi bakıyorum lastikler irc marka beyaza boyamış yazıları nasıl okudun demeyingenelde lastiğe para vermezler bir bakıyorum amortisörler kesik yere yapışık gidiyor elcikler renkli manetler kısa renkli manet jant telleri gökkuşağu gibi boyalı.

Ne desem bilemedim apaçi desem haksızlık olur bilinçli kullanıcı desem olmaz
    TurkishPower ve banno1957 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    bilinçli ama zevksiz (bana göre herkesin zevki kendine tabiki)

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Bilinçli olması güzel yazdıklarınıza göre tek eksik ayna. Gayet hoş olabileceğini düşüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Motor üzerindekiler tarafından bir apaçiden ödünç alınmış olmasın?

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    o Bilinçli degil daha evel düşmüş yaşamış görmüş apaçi
    [Turan], Re!S*33, TATLIHIZ ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    o da lazım abi ama bence yeni başlayan bi arkadaş olabilir büyük ihtimalle ucuza bulup almıştır

valadeut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    köylü tipi motor alırsak apaçi demezler inş
    madlive bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o Bilinçli degil daha evel düşmüş yaşamış görmüş apaçi
    aynen doğru tespit

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Arkadasin parasi ona yetmistir onu suslemistir kendi zevkine gore, kask takmasi da guzel demekki kaza aninda nelerin kendisini bekledigini biliyor, insanlari siniflandirmak dogru degil. bizim gibi motor kullanmaktan zevk alan insanlari hic dogru degil. bence bilincli kullanici.

Alıntı merak ederim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klasik bir motor kare farlı cg bağıra bağıra ama yavaş geliyor dedim buda kar maskeli apaçidir

kendi kendime söylenirken laflar ağzıma geri girdi kendisinde ls2 kask artçıda wiwi değil ls2 kask ikisinde dizlik ve eldiven vardı sürücüde korumalı mont var.
    Şimdi üstündekilere bakıyorum bilinçli kullanıcı

Motora bakıyorum ayna yok hertarafı mavi led pavyon gibi bakıyorum lastikler irc marka beyaza boyamış yazıları nasıl okudun demeyingenelde lastiğe para vermezler bir bakıyorum amortisörler kesik yere yapışık gidiyor elcikler renkli manetler kısa renkli manet jant telleri gökkuşağu gibi boyalı.

Ne desem bilemedim apaçi desem haksızlık olur bilinçli kullanıcı desem olmaz
    madlive, reverse ve dreamkiller bunu beğendiler.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Geçen gün hava -5 derecede iki apaçi geçti ki yanımdan üstlerinde mont bile yoktu kazakla çıkmışlar. Galiba apaçi olmak için bi sınavdan geçiyorlardı.
    phradrel, OnrMRT ve tinerci bunu beğendiler.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor üzerindekiler tarafından bir apaçiden ödünç alınmış olmasın?

2 Haftadır zabıta bir arkadaşın 125 lik kubasını kullanıyorum.
    Eksoz açık değil ama ayna yok

Motosikletten soğudum bea

Sakın almayın. Paranız anca buna yetiyorsa bekleyin bekleyin az daha koyun başka modelini alın ama sakın

Arkada amortisör yok, frenler anında kitliyor ya da tutmuyor, vites 5 aşağı ve (toplamda 20 km anca kullandım) 3 defa istemsiz boşa düştü .

Zaten kubanın sitesinde 2075 TL yazmışlar.

Apaçi motor kask duyarlı kullanıcı deyince dayanamadım kusura bakmayın
    tinerci bunu beğendi.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    apaçilikten evriliyorlardır ara geçiş formu hallerini görmüşsündür
    OnrMRT, esc ve tinerci bunu beğendiler.

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklette de amartisör kesmeyi anlamış değilim

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sehpada motorun bir tarafı havada olunca havalı oluyormuş +15hp gibi yararlı da vardır
    Alıntı caneroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklette de amartisör kesmeyi anlamış değilim

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Bende gördüm boyle bitane tam onumuzde polis çevirdi bağladı motoru . Uzaktan izliyoruz. tahminimce aynaları al gel , burda tak, al götür motoru dedi polis gitti 15 dakka sonra geri geldi ayna yine yok kaskı eline aldı motoru bıraktı gitti :D. Herşeyi anlıyorum zevksizlik abidesi olabilir motor abuk subuk renkli farlar falan ama aynayı niye çıkarırsın ya , o şekilde daha güzel olmuyorki. SAlla baş gibi kafayı bi oyana bi buyana çeviriyosun etrafını görebilmek için gerek yok tak aynanı apaçiliğine devam et dimi ? :D

Motosikleti
    2100 mil yurdisinda katana, 3500-4000 km de tr de honda beat kullandim, katanada aynalari sadece otobanda kullandim, sehir icinde cok az. honda beat te aynaya baktigimi hic hatirlamiyorum.

motordayken hayati onem tasiyan bi karar verirken kesinlikle donup bakarim, 7 cm ye 5 cm lik aynadan gelen veri benim icin yeterli degil, en iyisi donup bakmak.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2100 mil yurdisinda katana, 3500-4000 km de tr de honda beat kullandim, katanada aynalari sadece otobanda kullandim, sehir icinde cok az. honda beat te aynaya baktigimi hic hatirlamiyorum.

motordayken hayati onem tasiyan bi karar verirken kesinlikle donup bakarim, 7 cm ye 5 cm lik aynadan gelen veri benim icin yeterli degil, en iyisi donup bakmak.

Aynaların önemini yok sayan bir varsayımı kesinlikle düşünemiyorum.

Ayna demek hayat demek .

Aynalara ihtiyac duymamıssanız ayna kullanmayı bilmiyorsunuz demektir.

Ayna yerine dönüp bakarsanız önünüzdeki 1 taş 1 kedi yada ani kıran bir araba olabilir ve sonu kötü bitebilir.

ayrıca kafanızı ne kadar döndürürseniz döndürün 1 aynanın açısı kadar göremezseniz.

Ben de tam Sol şeride geçicekken Kaç defa iyiki aynaya bakmışım dedim. Çünkü tam o sırada soldan çok hızlı gelen bir araçla denk geldik. Bunun sayısı bile yok .

Yurt dışındaki trafik hakkında bilgim yok fakat türkiyede yeterince kullanmadıgınızı düşünüyorum eger aynaların gereksiz oldugu bir varsayım ortaya koyuyorsanız.

Bunu polemik olsun diye degil kötü bir örnek olmasın diye açıklama yapma geregi duydum.

Yoksa ayna konusu tartışmasız kabul edilesi bir mevzudur. AynA şarttır ve hayat kurtarır.
    tr_select, MD.Murat, Nomad_41 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yazan: braingulp'un ruhu.
    braingulp ve esc bunu beğendiler.

Motosikleti
    aynalarimi hic sokmedim, ama hic sadece onlara bakarak karar almadim.
    dockerengin bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynaların önemini yok sayan bir varsayımı kesinlikle düşünemiyorum.

Ayna demek hayat demek .

Aynalara ihtiyac duymamıssanız ayna kullanmayı bilmiyorsunuz demektir.

Ayna yerine dönüp bakarsanız önünüzdeki 1 taş 1 kedi yada ani kıran bir araba olabilir ve sonu kötü bitebilir.

ayrıca kafanızı ne kadar döndürürseniz döndürün 1 aynanın açısı kadar göremezseniz.

Ben de tam Sol şeride geçicekken Kaç defa iyiki aynaya bakmışım dedim. Çünkü tam o sırada soldan çok hızlı gelen bir araçla denk geldik. Bunun sayısı bile yok .

Yurt dışındaki trafik hakkında bilgim yok fakat türkiyede yeterince kullanmadıgınızı düşünüyorum eger aynaların gereksiz oldugu bir varsayım ortaya koyuyorsanız.

Bunu polemik olsun diye degil kötü bir örnek olmasın diye açıklama yapma geregi duydum.

Yoksa ayna konusu tartışmasız kabul edilesi bir mevzudur. AynA şarttır ve hayat kurtarır.
    katılıyorum.ayna olmadan nasıl etraftan bilgi toplanır ki.diyelim ki şerit değiştirmiyorsun sabit gidiyorsun.bu durumda bile sürekli aynayı kontrol ediyorum ben.arkamda apaçi mi var , ben kırmızıda durmaya çalışırken gazlayıp geçmeye mi çalışacak da çiğneyecek mi nerden bileyim.
    reverse ve CEM. bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)