Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Xenon Far Yasakmı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar xenon far yasakmı çevirmede ceza yermiyim muayene de geçiyor diyolar ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yasak, muayenecinin insiyatifi ile geçmişler onlar. Hemde kaliteli bir zenon olmazsa olur olmadık zamanlarda sürekli arıza çıkarıyor veya balans kesiyor. Beyin saçmalıyor. Kullanıcıyı kalpten götürür o. Pahalı bir zenon takmayacaksan hiç bulaşma ve gözlerimin canını okuma. Ara sokakta kıstırırsam yanından geçerken ön tekere tekme atarım, düşersen de durur üzerine işerim haberin olsun.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasak, muayenecinin insiyatifi ile geçmişler onlar. Hemde kaliteli bir zenon olmazsa olur olmadık zamanlarda sürekli arıza çıkarıyor veya balans kesiyor. Beyin saçmalıyor. Kullanıcıyı kalpten götürür o. Pahalı bir zenon takmayacaksan hiç bulaşma ve gözlerimin canını okuma. Ara sokakta kıstırırsam yanından geçerken ön tekere tekme atarım, düşersen de durur üzerine işerim haberin olsun.

Beğenmedim mısralarını.
    Çöpe dökerim doğum günü pastalarını.
    Sosis dana eti.
    Dananın ki 5e katlar senin pipeti...
    Blackeagletr, Chikoo, ERROR88 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenmedim mısralarını.
    Çöpe dökerim doğum günü pastalarını.
    Sosis dana eti.
    Dananın ki 5e katlar senin pipeti...
    Gif'ten şiire geçiş yapmışsın :D
    tr_select bunu beğendi.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Evet xenon lar yasak. Ben İzmir de oto elektrikçisiyim aynı zamanda öğrenciyim. Millet xenon ları söktürmeye geliyor artık. Kuvvetli ışıklara alıştım diyor müşteri bizde Alman, ışığa göre şiddetini değiştiren ampuller takıyoruz.

anladım demekki xenon takmıcaz teşekkürler arkadaşlar

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    60 tlye xenon aldım artıl beyinden mi başka bi yerden mi kesiyor far bazen yanmıyordu değiştirdim kalın beyinli 35w bi xenon ve aynalı ışığın dağılmaması için bi parça var direk göze tutmuyor ışığı

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Mercek ve far yıkama bulunmaya tüm araçlara xenon tip ampul takılması yasaktır. Göz alır, küfür yedirtir...

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    güzel duruyor ama hersey güzellik değil beyaz ampuller var diye biliyorum onların kalitesi nasıl arkadaşlar bilen var m .?

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı acmimurt31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel duruyor ama hersey güzellik değil beyaz ampuller var diye biliyorum onların kalitesi nasıl arkadaşlar bilen var m .?
    Kesinlikle önermiyorum. Işık sıcaklığı tam beyaz değil. Tüm beyaz ampuller maviye çalar. Zaten bir çoğunda cool white(buz mavisine yakın bir renktir) yazıyor. Mavi ise görünürlüğü en düşük renktir. Hatta savaş zamanında farlarınızı maviyle kaplayın denmesinin nedeni de budur. Güzellikği beş yıldız ama kullanışlılığı sıfır.

Chikoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX KING - 135 2002, Yamaha YBR 125 2008
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu sözlerden sonra gittim en fazla göz yakan zenon h4 aldım...nerde mondial drift süren görürsem üzerine uzunlarla gidiyorum..ara sokaklarda geziyorum inşallah denk geliriz...diğer mondial driftli arkadaşlardanda simdiden ozür dilerim ^^

Motosikleti
    Ben otomobilimde de motosikletimde de night breaker plus kullanıyorum. Bu ampulü kullanırsanız bağımlılık yapar, başka ampul kullanamazsınız

Darkfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    Alıntı Chikoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu sözlerden sonra gittim en fazla göz yakan zenon h4 aldım...nerde mondial drift süren görürsem üzerine uzunlarla gidiyorum..ara sokaklarda geziyorum inşallah denk geliriz...diğer mondial driftli arkadaşlardanda simdiden ozür dilerim ^^
    hayırdır driftlere özel bi nefretinmi var ?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

www.mehmetpasayigit.com @mcpasayigit

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzunlarla git sonra başına neler gelicek

Chikoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX KING - 135 2002, Yamaha YBR 125 2008
    Alıntı Darkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır driftlere özel bi nefretinmi var ?
    hayır üstteki yorum yapan şahsı görürsen mondial drift kullanıyormuş :D onu bulmak için başka kimseyle alakası yok hatta diğerlerinden özür bile diledim farkındaysanız neden yarım yamalak okuyup yorum yaparlar hiç anlamıyorum..

Darkfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    Alıntı Chikoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır üstteki yorum yapan şahsı görürsen mondial drift kullanıyormuş :D onu bulmak için başka kimseyle alakası yok hatta diğerlerinden özür bile diledim farkındaysanız neden yarım yamalak okuyup yorum yaparlar hiç anlamıyorum..
    yarım yamalak okuduğum falan yok baştan aşağı okudumda yorum yaptım yargısız infazda bulunma lütfen. anlatmak istediğimde başka bişeydi ama senin anladığına devam edeyim. benim üzerimle uzunlarla gelip eğer benim yol görüşümü kısıtlarsan ve allah korusun kazaya falan yol açarsan tepene binerim şahsım adına söylüyorum. bence daha öznel konuşmalısın
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

www.mehmetpasayigit.com @mcpasayigit

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    böyle beyaz ışıklı biri gördüm mü kıroya bak diyorum

arkadaşlar xenon ampul takılır fakat merceği olmadan takılmaz. merceksiz takılan xenon ampul müthiş derecede karşıdan gelenin gözünü alıyor hatta kazaya bile sebebiyet veriyor. takacaksanız bu linkteki gibi mercekli takın. http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=bixenon-h4-kit+motorcycle&catId=&initiative_id=SB_20140113215 449&isPremium=y

Motosikleti
    Asya Pars 250
    arkadaşlar bir kere motora zenon far takılmıyor ben beyaz far takdırdım kimsenin gözünü aldığı falanda yok aksine size fayda sağlar.motorunuzun güzel gözükmesini geçtim siz yolda seyir halindeyken gece yolu çok güzel gösteriyor sarı far varken bende yolu kısalarla zor görüyodum o yüzden beyaz far takdırdım.bence çok iyi bişey beyaz far takdırmanızı tavsiye ederim...

Motosikleti
    Alıntı chopper43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir kere motora zenon far takılmıyor ben beyaz far takdırdım kimsenin gözünü aldığı falanda yok aksine size fayda sağlar.motorunuzun güzel gözükmesini geçtim siz yolda seyir halindeyken gece yolu çok güzel gösteriyor sarı far varken bende yolu kısalarla zor görüyodum o yüzden beyaz far takdırdım.bence çok iyi bişey beyaz far takdırmanızı tavsiye ederim...
    1. Motosiklete xenon takılır.
    2. Beyaz far hiç bir işe yaramaz.
    3. Sen bir de night breaker plus veya xtreme vision kullan. Karşıya kör, sana gündüz gibi..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)