Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kot pantolon altına korumalı bot

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Arkadaşlar ekipmanlarımın arasında eksik olan bot ve pantolon olayını tamamlamak ıstıyorum. Bot olarak karar verdim fakat pantolonu henuz almam gibime geliyo . Fakat bi soru var aklımda sımdı bu botu alacazda kot pantolonun altına fln giyicez dar paça kot gıyerım abez bi görüntü mü olur diye düşünüyorum avm de calısan biriyim işe fln motorla gidiyorum sonra demesınler keko ya bak neyın altına ne gıymıs diye Yoksa almışken bide siyah deri pantolondamı alsam

http://www.feyizoglu.com/TCX-S-Zero-Motosiklet-cizmesi_46710.html#0 < Bot bunu alıcam . Yaza dogru çok uzun yol yapacam o yüzden pantolonda alıcam illah ki belki bi tulum ama bu kotun altına bunu giymeyi biraz taktım kafaya bi fikir sorayım dedim .

Not : Başlıca oğuz abi senden ilk yorumu beklıyom :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Çok şekil duruyor valla yemişim kekosunu hiç düşünmem alırım :D Elinde kaskı görünce "aaa motorcu" derler merak etme :D

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Nomad_41 bunu beğendi.

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    Model sade , goze baticak gibi degil .
    Bundan daha sade yds var kot altina cokta guzel duruyor .
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    Valla bilemedim. Bi siyah derinin altına giymiş olsak çok pis yanarda Malesef şuan zara jean pantolonların altına giyicez :D gerçi jean'imde mumlu siyah deri pantolon gibi duruyo ben genede diğer giyeceğim kotları düşünüyorum hanı olurmu acaba altına cins durur mu sağda solda gezecez ne bıleyım sahile fln inicez tam korumalı olsak neyse denir de sımdı kotun altına bunu gıymek bılemedım fıkır almak ıstedım . Hanı saçma geliyorsa kulaga pantolonda bakıcam bütcemı ayarlıyıp ıkısını bır alıcam

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Akşama kadar o botlarla avm de nasıl duracaksın? Pişersin. Bir tane de işe ayakkabı götür gidince değiştirirsin.
    İstediğin botu da al böylelikle.
    TCX in jupiterini kullanıyorum ben de. Memnunum. kısa demezsen bak. Tüm gün ayağımda kaldığı oluyor. Kapalı mekanlarda az da olsa terletiyor. Pantolon altında da fena durmuyor.
    Gore-tex olanı su geçiyormiyor. (Üstten alırsa çok yağmurda ona karışmam.)

dockerengin ve Nomad_41 bunu beğendiler.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    dar paça giyiyorsan pantolonu botun içine sokacaksın demektir. bence abes durur gerçi bu giymene engel değil

Motosikleti
    Valla gidip bi denıyeyım bakayım nasıl duracak :D . Pantolonlara baktımda deri korumalı pantolonlarda çok pahalı geldi . tekstil de kullanmak ıstemıyorum full derinin altına . En iyisi bizim mağzadan bitane deri pantolon alayım hehehe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)