Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

İstanbulda çevirmeler sıklaştı -DİKKAT-

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi arabistanda ucuz yollu bulamazmısın orda bilmiyorum ordaki durumlar nasıl ama
    1 aylık maaşımla ninja250r alabiliyorum. Oradaki fiyatlarıda inceledim fakat elalemin ülkesinde motor neyimize ? Dil bilmiyoruz, yol bilmiyoruz...

9.000.00 SAR yani aşağı yukarı 2500 dolara ninja alabiliyorum ikinci el
    rumelian bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Bugün maslak ve levent sanayi oradan da beşiktaş sahilden sarıyer istikametine gittim arabayla dikkatimi çekti hemen hemen her ışıkta bir polis ve çevirdiği motrcu vardı her yerde motosikletlileri çeviriyorlar. Aman diyim evraklarınız tam olsun...Zaten kask kullanıyorsunuzdur....

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    3 yaşından küçük motorlarda egzoz muayenesi gerekli değil diye biliyorum doğru mudur?

diğerleri tamam çok şükür

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yaşından küçük motorlarda egzoz muayenesi gerekli değil diye biliyorum doğru mudur?

diğerleri tamam çok şükür
    Motosiklette egzoz muayanesi yoktur.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklette egzoz muayanesi yoktur.
    teşekkür ederim

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Egom boooş diye bağıran sığırların egzozlarının orjinale dönmesini yürekten itiyorum.
    fearlesboyy bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plakayı kıçına sokanlara, egzozunu böğürtenlere çok güzel oluyor. Apaçilere ölüm!
    fearlesboyy, otopsici, agrasiwe ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı tozluklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egom boooş diye bağıran sığırların egzozlarının orjinale dönmesini yürekten itiyorum.
    Bu cümle olmamış... Şimdi sarı gözlüklüler benim için GAY desem ? Hoşunuza gidermiydi. Sizin bakış açınızla aynı hesaba geliyor çünkü. . .
    [Turan], Smyrna35, xawa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Soba borusuyla mı gezelim :D sesinde değilim de, tamamen kişisel tercihtir, gt250r'ın orjinal egzos soba borusu gibi bence, alırsam direk değiştirmek gibi bi planım var. ister ego diyin ister gay, ben ona stock egzosla binmem..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soba borusuyla mı gezelim :D sesinde değilim de, tamamen kişisel tercihtir, gt250r'ın orjinal egzos soba borusu gibi bence, alırsam direk değiştirmek gibi bi planım var. ister ego diyin ister gay, ben ona stock egzosla binmem..
    Eren olaya gt250r üzerinden bakıcak isek... Egzoz'dan rahat gaz salınımı yapılamadığı için hem motoru zorluyor hemde egzozun çok kısa sürede çok yüksek ısılara çıkmasına neden oluyor mesela. O motorda fazla böğürmeyen bir egzoz olması zaten gerekli.

Tabi bu anlatmak istediğim işin teknik kısmıyla ilgilenmeyipte sadece standartçı olan insanlar anlamazlar. ..

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    plaka app diye daha bir kaç ay önce ceza yemiştim bi daha yemesek bari :(

laf söyleyeceklere şimdiden cevabım o traktör plakasını takmak zorunda hissetmiyorum kendimi olacaktır, o yüzden yormayın beni
    tr_select bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Performans egzozunda susturucusu takılı olanlara fazla birşey demiyorlar, abartı bir ses olmadıkça.

Bağdat Caddesi ya da sahilde motoru bağırtanları bir direğe yapışmalarını yürekten diliyorum birçok akşam, dolayısıyla motorlarının bağlanması kendileri için daha sağlıklı olacaktır.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 aylık maaşımla ninja250r alabiliyorum. Oradaki fiyatlarıda inceledim fakat elalemin ülkesinde motor neyimize ? Dil bilmiyoruz, yol bilmiyoruz...

9.000.00 SAR yani aşağı yukarı 2500 dolara ninja alabiliyorum ikinci el
    kardeş suudi de motosiklet kullanma! ben de medinedeyim şu an. 1 hafta sonra döneceğim inşallah. bu taraflara geleceksen haberim olsun. bir ihtiyacın olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Şu çevirmeler için takip ettiğim bir Twitter sayfası var İzmir'de çevirme radar diye arabaya binmeden önce kesinlikle kontrol ederim.İzmirde ki arkadaşlara tavsiye ederim aynı isimde facebook sayfaları da var...

Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Gözümdeki gözlükler atış gözlüğü. Bu sizin bakış açınızın sığlığı olur.. Beni de en terese etmez. Ama bağıran egzoz, pati çeken şahin,Kırmızı ön far boş egonun bariz göstergesidir. Benimki bakıuş açısı değil ysni. Her şeyi bakış açısı zannedip bilgisi olanları kendinizle bir tutmayın lütfen..

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı Smyrna35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu çevirmeler için takip ettiğim bir Twitter sayfası var İzmir'de çevirme radar diye arabaya binmeden önce kesinlikle kontrol ederim.İzmirde ki arkadaşlara tavsiye ederim aynı isimde facebook sayfaları da var...
    izmir için twitter ve face adreslerini paslar mısın?
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı tozluklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözümdeki gözlükler atış gözlüğü. Bu sizin bakış açınızın sığlığı olur.. Beni de en terese etmez. Ama bağıran egzoz, pati çeken şahin,Kırmızı ön far boş egonun bariz göstergesidir. Benimki bakıuş açısı değil ysni. Her şeyi bakış açısı zannedip bilgisi olanları kendinizle bir tutmayın lütfen..
    Bakış açısının sığlığı diyorsunuz fakat milleti yargılıyorsunuz ? Bence ilk önce "TÜRKÇE" eğitimi alın derim...

Yazdığınız cümle ile kendinizin çeliştiğinin farkındamısınız ? "Bu sizin bakış açınızın sığlığı olur" - "Benimki bakış açışı seğil" - "Her şeyi bakış açısı zennedip bilgisi olanları kendinizle bir tutmayın"

Siz burada 3-5 kendini bilmezin aragaz vermesi vs vs yapması ile bütün egzoz takanları itin bir yerlerine soktunuz ve hala bakış açısından bahsediyorsunuz.

Sizinle neyi tartışiyimki daha

Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Bütün açık egzozlar rahatsız edici. Bunun neresi bakış açısı..? Egosu boş insanlara göre bu işler. Bu da bakış açısı değil. Psikolojiyle ilgilenseniz itirazınız olmazdı. 5 beygir fazla alcam diye anaısına sövdüren adamı ben nasıl daha itin biyerine sokabilirim ki! Türkçem iyidir. 38 yaşındayım. Hala sadece sosyal puanlarımla sosyoloji tutturacak kadar puan alabiliyorum..

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    600RR'da Karbon Akrep var ama rölantide çok ses çıkarmıyor, hatta muayeneden bile geçti. Başımıza iş almayalım ya.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "egzoz yüzünden motor bağlıyorlar" derken orjinal olmayan egzozlu motorların tamamınımı bağlamaktalar.
    geçen hafta bursada çevirdiler kontrol için. polis telefondan açtı bu egzoz orjinal değil cezası var 165 lira dedi. ceza yazıyoruz 1 hafta içinde orjinalini takıp göstertiyosun dedi. eğer yapmassan yakalanırsan bağlıyoruz dedi. ceza yazmadı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)