Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Köprü HGS yi Okumadı, Kaçak Yazdı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Şu köprülerle ilgili yapılan mantıklı tek bir şey söyleyin dişimi kırayım.

FSM'de gişe yok, Boğaziçi ve diğer otoyollarda gişe saçmalığı var.
    Köprüden gişelere doğru yol en az 3-4 şerit genişliyor ve ileride tekrar daralıyor. Böylece şeritlere yayılan araçlar, daralan şeritlerde birbirine girip trafiği daha çok kilitliyor.
    Trafik yoğunluk saatine göre ek şerit açıyorlar. Ek şeritten normal şeride girmeye çalışan adam gene ekstra trafiğe sebep oluyor.
    HGS OGS gibi salaklıklar zaten ortada.

Belki 1 yıldır yükleme yapmıyorum, kartımda 30 TL bakiye var. 1 yılda en az 50 kere geçmişimdir. 1 lira düşmüyor bakiyem. Ceza sorgulaması yapıyorum 1 kuruş cezam yok. Faizli ödemeleri ne zaman sokacaklar diye beklemedeyim.
    ötekiben ve trustwm bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    bende ilk zamanlar kırtasiyeden kartlık ve kart askı ipi alıp boynuma asıyodum gişelere gelince montu acıp elimle gösterip tekrar koyup kapatıyordum kış gelince üşendiğimden açmadım kacak geçiyorum bazen düşüyorlar sistemden bazen düşmüyorlar
    fsm otomatik okuyor hemende düşüyorlar boğaziçi sorunlu biraz en sağdaki hgs arızalı bazen okuyor bazen okumuyor
    6 aydır hemen hemen her gün geçiyorum yüzde 90 kaçak geciyorum okumuyor sonum ne olcak bilmiyorum
    MotorKafa bunu beğendi.

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Bi rakam kapatıp geçiyorum kimseyi zegin etmeye uğraşamam, bende kayıtlı hgs bile yok ama devamlı kullanıyorum gişeleri .Attığımız her adımdan vergi alıyorlar onlara saysınlar
    MotorKafa bunu beğendi.

ötekiben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seha 150
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki 1 yıldır yükleme yapmıyorum, kartımda 30 TL bakiye var. 1 yılda en az 50 kere geçmişimdir. 1 lira düşmüyor bakiyem. Ceza sorgulaması yapıyorum 1 kuruş cezam yok. Faizli ödemeleri ne zaman sokacaklar diye beklemedeyim.

benim durum da aynı. plakayı okusun okumasın para düşmüyor. sorgulamalarda da çıkmıyor bir şey. sonradan bir şey çıkartabileceklerini sanmıyorum. plakam da kartım da ortada sonuçta.
    belki bugün

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Plakayı bantlıyorum.Alacağı vergiyi benzinden alıyor umrumda olmaz.
    MotorKafa bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı ötekiben adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim durum da aynı. plakayı okusun okumasın para düşmüyor. sorgulamalarda da çıkmıyor bir şey. sonradan bir şey çıkartabileceklerini sanmıyorum. plakam da kartım da ortada sonuçta.
    Geçişlerde kaçak geçiş yazıyor mu peki?
    Benim her geçişte 46 lira yazıyor.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Her geçişimde ihlal yazar. Daha ne bakiyemden düştü ne de geçiş ihlalime kayıt işledi. Çok kafanıza takmayın. HGS web sitesinin ihlal bölümünü ara ara kontrol edin yeter.

ötekiben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seha 150
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçişlerde kaçak geçiş yazıyor mu peki?
    Benim her geçişte 46 lira yazıyor.
    çok nadir oluyor kaçak geçiş. genelde sorunsuz geçiyormuşum gibi oluyor ama kontrol ettiğimde bakiyemin düşmemiş olduğunu görüyorum.
    belki bugün

Motosikleti
    Honda CBR 500r
    köprülerde dediğiniz gibi sorun değil. ancak otoyolda okumazsa tam yol parası alıyor. bu da toplamda daha zarara neden oluyor.
    birkaç kere yaptığım itirazı kabul etmediler ve ankara - istanbul arası maksimum parayı verdim. bu nedenle otoyollar için çözümü bulan var mı diye sordum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)