Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şehiriçi Motosiklet almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    :) yok ama olacak inşallah
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar,

Son 1 aydır inanılmaz derecede bir merak sardı motosiklet konusunda, aslında artık ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. İstanbul Alibeyköy'de oturuyorum Şişhanede çalışıyorum yaklaşık 4-5 km yol ve 2 tane ortalama 1 km dik yokuş var ve İstanbul içi rahat ve ekonomik seyahat etmek istiyorum. Trafik masrafları ve A2 ehliyet alacağım için maksimum 3.000 TL verebilirim. bu arada boy:1,78 - kilo 90 bu şartlara göre yardım ederseni sevinirim. Şimdiden teşekkürler bütün tutkunlara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    2. el temiz olmak kaydıyla scooter tercih ederseniz
    sym feddle 2
    kymco agility 125
    kymco like 125

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Ekipman var mi ? Boy ve kiloya cok takilma. A2 ehliet nerden baksan 600-650 tl kaldi 2.400 en iyi ihtimalle. Ekipmanlara 400 versek aha kaldi 2000tl. Cinli biseyler bakabilirsin ama cok onermem.

Motosikleti
    üstat 3.000 TL temiz para diğer masraflar artı olacak ekipmanıda cebimden alacağım üstüne

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

Merakım var ama henüz motorun temizini kötüsünü ayırt etme konusuna girmek istemiyorum zaten ehliyette alacağım ekipmanlar vs. Direktsıfır motor düşünüyorum 150'lik mesela

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Cub'lar rahat işini görür diye düşünüyorum ben. Bahsettiği yerleri bilmiyorum ama sırf o 4-5km yi gitmek için alıcaksa cubların çok hesaplı olduğunu söylüyorlar hem 100'lüktür vergisi de olmaz. Ama bence tercih belirtmelisin önce cub, scooter, commuter, spor tipi gibi.

Motosikleti
    Commuter tipi düşünüyorum mesela " Asya Swift 150 " sitesinden baktım fena değil gibi bu ve bunun tarzında bir motor olabilir mi ? Aslında Cup'lara da baktım en hoşuma giden Yuki 130 modeli oldu yarı otomatik ama çin malı diye tereddütteyim. www.sikayetvar.com'da çok fazla şikayet var ve yerin dibine sokmuşlar firmayı

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Benim motosiklete fena değil diyorlar bak istersen :D RKS Titanic 150 Bunun dışında bir şey söyleyemem daha tecrübeli arkadaşların yorumları lazım

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Honda fizy sıfırı 3890 diyor.
    Acaba piyasa kış vakti durgunken, temiz bir 2. el alsanız, çindense daha mı iyi olur?
    Uğraştırmaz üzmez gibi geldi. Yarın öbür gün satıp daha iyice bir şey almak isterseniz satmakta nispeten kolay olur.

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    O paralara temiz bir Yamaha YBR 125 önerebilirim. Biraz daha param var derseniz CBF 150 de olabilir.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Bencede cub bakın şöyle 2. el temiz bir innova alırsanız baya bir götürür.Masrafıda olmaz üstüne azda yakar mis gibi.
    Şeytan İcadı

Motosikleti
    Öyle bir ayarladım ki dediğim gibi sadece motora 3.000 TL verebilirim. O zaman konuyu daraltalım biraz daha Kanuni-Asya-Mondial-Kuba markalarından hangisini tavsiye edersiniz 150'liklerden ben SIFIR KM alıp çok uzun süre satmayı düşünmüyorum.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Şahsen kullanmamış olsamda mondial mh 125 drift'i kullanan da sevende çok konusunu incelemeni tavsiye ederim...

efsane88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    bence hıc yaklasma sıfır dıye aldanma ben o hatayı bır kez yaptım 1 ay sonra sattım ybrem vardı onu 2500 sattım seyhan 150 aldım sıfır ona zar zor bır ay bındım sattım sonra ıkıncı el cbf 150 aldım sımdı gayet memnunum sana ıkıncı el ybr 125 cbf 150 honda ınnova crıypton onerebilirim 3000 lira ya kadar alacagım dıyorsan kesınlıkle ybr 125 alderım cok saglam oluyo bende 2004 vardı tank gıbıydı karar senın

Motosikleti
    Dostum bugün Mh 125 Drift baktım gerçekten çok hoş motor ağırlığıda çok iyi acemi olarak kış mevsiminin geçmesini bekliyorum Sonra inşallah alacağım

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    3 bin liranız varsa çok temiz ikinci el japon scooterlar bulursunuz yada kymco nun motorları keza kalitelidir. Çinliye bulaşmayın o bütçe ile.

hakan 10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton honda cbr 250
    Alıntı efsane88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hıc yaklasma sıfır dıye aldanma ben o hatayı bır kez yaptım 1 ay sonra sattım ybrem vardı onu 2500 sattım seyhan 150 aldım sıfır ona zar zor bır ay bındım sattım sonra ıkıncı el cbf 150 aldım sımdı gayet memnunum sana ıkıncı el ybr 125 cbf 150 honda ınnova crıypton onerebilirim 3000 lira ya kadar alacagım dıyorsan kesınlıkle ybr 125 alderım cok saglam oluyo bende 2004 vardı tank gıbıydı karar senın
    Kesinlikle katılıyorum

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    sen gel ıcındekı benı dınle alma pısman olma benım basıma geldı senın basına da gelmesın kardesım motordan sogumaya gerek yok hıc bence sana gormus gecırmıs olarak tavsıyem budur yınede sen blırsın

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Falcon crown 150. http://www.falconmotosiklet.com/model_detay.php?grupid=46

Tavsiye ederim...

Motosikleti
    Dostum bu da çok güzel ama aklım gittikçe karışmaya başladı Bu da çok güzel biraz araştırmak lazım

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    sen gel benı dınle

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler