Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şehiriçi Motosiklet almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 el ybr cbf sıfır çinli istersen yeni gelecek olanlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Öncelikle Kasımpaşa'dan selamlar
    Acayüp üstadında dediği gibi kymco agility 125 e de bir bak derim mahalleden bi abimizde var inşaat şirketinde çalışıyor günlük bütün muhasebe banka işlerini bunla hallediyor bi kaç kere kullandım hoşuma da gitti kendisi de Zaten öve öve bitiremiyor
    Sonuç olarak ama bizim ne dediğimiz değil senin ne istediğin önemli inşallah gönlüne göre bişey alırsın sağlıcakla...

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Niye rahat bir scooter düşünmüyorsunuz? Scooter candır

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı CanEfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu da çok güzel ama aklım gittikçe karışmaya başladı Bu da çok güzel biraz araştırmak lazım
    Aklını karıştırıcak birşey yok.
    1. Kural mümkünse çin malı alma.

Buna uy gerisi gelir.
    CBF , CB , YBR bulabilirsin.
    Hatta 10 yaşında titan bile alacağın çinliden daha iyidir.
    Kuba dediğin motoru arkadaş 6 ay önce aldı , dün ön lastiği yarılmış. Ben hayatımda okadar kötü lastik görmedin. Hani hiç takmasalarmış daha iyiymiş o derece. Hemde bir yerinden yarılmış birkaç yerinden de balon yapmış. Kullandığı günde 8-10 km ve çok sakin üsturuplu kullanan birisi.
    Böye şeyleri görünce dahada soğuyorum çin malından.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklını karıştırıcak birşey yok.
    1. Kural mümkünse çin malı alma.

Buna uy gerisi gelir.
    CBF , CB , YBR bulabilirsin.
    Hatta 10 yaşında titan bile alacağın çinliden daha iyidir.
    Kuba dediğin motoru arkadaş 6 ay önce aldı , dün ön lastiği yarılmış. Ben hayatımda okadar kötü lastik görmedin. Hani hiç takmasalarmış daha iyiymiş o derece. Hemde bir yerinden yarılmış birkaç yerinden de balon yapmış. Kullandığı günde 8-10 km ve çok sakin üsturuplu kullanan birisi.
    Böye şeyleri görünce dahada soğuyorum çin malından.
    CBF,CB,YBR bu saydığım motorların üstündeki lastiklerde dandik.Hatta çoğu çin malı.Bunların lastikleride yarılır,patlar.Bu motorları alır almaz ilk tavsiye edilen şey daha iyi bir konfor ve güvenlik için lastik değiştirmek.Yani çinde alsan japonda alsan lastiğini değiştirmek gerekir...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2-3 bin aralığında Çin malı motor kesinlikle alma! Ben 1700 liraya aldım ve oturmuş modeli, basitliğiyle Çinli alınabilecek belki de tek model Cub motorlardır. Dik yokuş ve inişli günlük 8 km yol yapıyorum son derece memnunum. Bakımlarını aksatmıyorum, vergisi yok, benzini kokluyor fakat kafaya takacak olsam bin tane küçük sorununu bulur söylerim. Kaliteli bir mal değil ama bakımlarını aksatmaz hor kullanmazsan iş görüyor. Zaten fiyatının 4/1 ini otobüs bilet farkından altı ayda çıkardı namıssızzz! 45 dk lık otobüs yolculuğunu 15 dk indirmesi de cabası. ;)

Ama dediğim gibi 3000 lira arası Çinli alınmaz parana yazık! Temiz bir 2.el Japon bul manuel vitesli olsun 3 tane sıfır Çinli eskitir. Scooterların hele Çinli olanların derdi bitmez.

Motosikleti
    :) yok ama olacak inşallah
    Aklımda Mondial MH 125 Drift var pek şikayet duymadım kimseden ben ikinci el motor, scooter düşünmüyorum. Ama şöyle bir durum var ki 3.000 TL'ye başka da SIFIR motor yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

Aleykümselam Paşalı bende Şişhanede çalışıyorum Alibeyköye gidip gelmek için bakınıyorum CUB değilde direkt manuel bakınıyorum MH 125 Drift için bu forumda çok güzel şeyler okudum işim açıkçası gidip baktımda motora fena değil ben zaten gösteriş, hız veya caka değil işim görülsün istiyorum vitesli motorla

Açıkçası bende motora inanılmaz merak saldım 1 aydır benimde aklımda 2 model var 2.500 tl civarı bütçem var.Asya Nostalji ve Mondial znu 125 Çok şirin gözüküyo 2 side düşüncelerinizi öğrenmek isterim.

hakan 10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton honda cbr 250
    3bine baska motor yok değil crypton var hocam

Motosikleti
    Derbi ETX
    Alıntı CanEfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Commuter tipi düşünüyorum mesela " Asya Swift 150 " sitesinden baktım fena değil gibi bu ve bunun tarzında bir motor olabilir mi ? Aslında Cup'lara da baktım en hoşuma giden Yuki 130 modeli oldu yarı otomatik ama çin malı diye tereddütteyim. www.sikayetvar.com'da çok fazla şikayet var ve yerin dibine sokmuşlar firmayı
    aman diyeyim sana yuki 130muş oyuncak motor gibi, yamaha crypton al, veya cinli bir klasik cup al. ucuz, az yakar, kucuk dolasıyla kullanımı rahat.

Motosikleti
    :) yok ama olacak inşallah
    son 1 haftadır araştırıyorum hala yuki'yi defterden sildim o kadar sitemli şikayet mesajları var ki bedava olsa binmem. Yerin dibine sokmuşlar rsmen.

Motosikleti
    pulsar ns200
    sakin kullanacağim dersen cup ekonomi olsun ismi olsun ybr bütçeyi denkleştirebilir isen 2.el cbr125 hayırlısı olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler