Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rks Titanic 150 mi - Kuba CR1 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Merhaba abilerim kardeşlerim... Yazın Allah nasip ederse ilk motosikletimi alacağım son zamanlarda içimde rks titanic 150 vardı. ama kuba son zamanda cr1 ve pars diye motor çıkardı kararsızım yardım edermisiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hayal Perest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xcg 150
    Ben olsam kubanın yeşil renk c1 i alırım.
    Yeni sürücüler gidecekleri yer seçer ve giderler,eski sürücüler yön seçer
    ve giderler.
    İnsanlar motosiklet gibidir,her birinin farklı tarzı ve özelliği vardır

sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayal Perest kardeşimize katılıyorum. Tip Olarak gayet güzele benziyo git bi bak istersen ona göre fikrin değişebilir gidip bakmadan resimlerde doğru olmaz bence.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Daha yaza kaç ay var a mı b mi diye soruyorsun martta çıkacak 30 tane motosiklet var o zamanda z mi c mi diyeceksin .Bence hayallere dalma şimdiden bırak rahat uyu .

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuba'nın motorları henüz çıkmadı, dolayısıyla kullanıcısı yok ve nasıl motorlar olduğu hakkında bilgi yok. Bu yüzden böyle bir kıyaslama doğru olmaz.

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı Chikoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sakın RKS titanic alma motorun yağ çubuğu bile yok mahallede bi arkadaş almiş bin pişman motor 3. ayında dökülüyo resmen küba yeşil olan güzele benziyor Kuba markası rks den 10 kat iyidir bence
    Yağ çubuğu arayacağınıza yağ seviye camına bakarsanız çubuğa ihtiyaç olmadığını anlarsınız öyle 3. ayda dökülme konusunada hiç inanmıyorum çünkü 2 arkadaşımda da rks titanic 150 var ve motorlarından gayet memnunlar hiçbir sorunu yok makinenin

Arkadaşın sorusuna gelince yaza kadar her 2 makineyi kullanma şansınız olur deneyip karar vermeniz en iyisi kuba için birşey diyemem ama rksyi öneririm pişman olmazsınız
    gargi amca bunu beğendi.

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı ea1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ çubuğu arayacağınıza yağ seviye camına bakarsanız çubuğa ihtiyaç olmadığını anlarsınız öyle 3. ayda dökülme konusunada hiç inanmıyorum çünkü 2 arkadaşımda da rks titanic 150 var ve motorlarından gayet memnunlar hiçbir sorunu yok makinenin

Arkadaşın sorusuna gelince yaza kadar her 2 makineyi kullanma şansınız olur deneyip karar vermeniz en iyisi kuba için birşey diyemem ama rksyi öneririm pişman olmazsınız
    Çok doğru söylemişsin rks nin tüm forumunu okudum 3 ayda dökülmeyi bırak titreşim var diyen bile çok az bazıları gerçekten çinlileri kötülemek için yorum yapıyor ybr den iyi makina cr1 buraya gelirse bakarım gelmessede nasıp kısmet %80 rks titanic almayı düşünüyorum... İyi geceler

Slm arkadaşlar ben bugün küba cr1 motoru aldım yarın teslim alacam bindikten sonra size görüşlerimi anlatırım görünüş olarak gayet güzel

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Bajaj Discovery 125 salla bu iki motoru....

Akşam teslim aldım motoru yaklaşık3 km yol gittim su an amatisorler sert titreşim yok gibi su an olması normal motor sıkı ilirde rahatlar dijital km saati güzel duruyor ha bu arada baya dikkat çekiyor görenler viraja bakıyor

Motosikleti
    rks 150
    rks 3 ayda dökülüyormu 2 bucuk sene oldu arıza açmadı motorum 19 binde

Şu japon kullananlar çine binmeden yorum yapıyorlar şimdiki çinlerde süper küba cr1aldim ybr yi beşe katlar arada 1750 fark var

Bence cr1 apeche rakip kullanımı falan aynı fiyat olarak da uygun

arkadaşlar bu iki motor arasında kıyaslama yapacak olursak iki motoruda sürdüm..
    görünüm olarak cr 1 rks den daha kalıplı ve albenisi var yanyana koyun cr1 alır gidersiniz..
    güç olarak cr1 11 hp rks 12 hp arada 1 hp lik fark var
    hızlanma açısından cr1 rks den daha iyi hızlanıyor
    vibrasyon olarak rks cr1 den iyi gibi geldi
    koltukları cr1 in rks ye göre daha geniş koltuğu var
    rks analog cr1 digital ekran
    iki motor arasında kalıpta karar veremiyorsanız iki motoruda yerinde görmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum..

plaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Vibrasyon konusunda CR1 oldukça başarılı. Titanic modelini uzun zaman önce 2-3 defa kullanmıştım onda da vibrasyon başarılıydı ancak CR1 modelini 2 gün önce kullandığımdan rahatlıkla titreşim sorunu yok diyebilirim. CR1 modeli benim iştahımı çok kabartıyor ki sadece görüntü anlamında da değil performans olarak da çok iyi hazırlanmış.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Bunun son hızı nedir SAhibinden de ilanda son hızı 110 dur yazmışlarda?

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    kuba nın cr1 i 3.800tl idi galiba yeşilini gördüm baya şık duruyordu

Merhaba,

Küba CR1 sahibiyim.
    Motorum da bir arıza yaşandı, önemli olan arızanın yaşanmış olması değil ancak arızanın giderilebilmesi için Silindir,Piston,Sekman takımına ihtiyacım var ve ne yazık ki bu parçayı tedarik edemiyorum.

Motoru alırken parça sorunu yok deniliyor, Her parçayı fabrikadan tedarik edebilirsiniz deniliyor, ancak istemiş olduğum; Silindir,Piston,Sekman takımı malesef fabrikada da yok. 1 aydır parçayı tedarik etmeye çalışıyorum. Fabrikayı da aradım parçanın henüz olmadığı ne zaman geleceğinin henüz belli olmadığı söylendi. yani anlayacağınız parçanın ne zaman geleceğini dahi bilemiyoruz.
    Bize ne yapmak kalıyor derseniz, sadece beklemek ve bir daha Küba motor almamaya Yemin Etmek kalıyor.

İyi Çalışmalar.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ersinalkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Küba CR1 sahibiyim.
    Motorum da bir arıza yaşandı, önemli olan arızanın yaşanmış olması değil ancak arızanın giderilebilmesi için Silindir,Piston,Sekman takımına ihtiyacım var ve ne yazık ki bu parçayı tedarik edemiyorum.

Motoru alırken parça sorunu yok deniliyor, Her parçayı fabrikadan tedarik edebilirsiniz deniliyor, ancak istemiş olduğum; Silindir,Piston,Sekman takımı malesef fabrikada da yok. 1 aydır parçayı tedarik etmeye çalışıyorum. Fabrikayı da aradım parçanın henüz olmadığı ne zaman geleceğinin henüz belli olmadığı söylendi. yani anlayacağınız parçanın ne zaman geleceğini dahi bilemiyoruz.
    Bize ne yapmak kalıyor derseniz, sadece beklemek ve bir daha Küba motor almamaya Yemin Etmek kalıyor.

İyi Çalışmalar.
    Dostum aşağıda link verdiğim yere bir sor istersen
    http://www.dokuyucu.com.tr/KUBA-CR1-PISTON-SEKMAN-TAKIM,PR-7278.html

Tesekkür ederim ama sordum malesef.onlarda da yok onlar da fabrikanin temin etmesini bekliyorlar.
    Fabrika ile.konustum fabrika bile kendilerinin nezaman temin edebileceklerini bilmiyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)