Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

suzuki motosiklet reklamı ve ben iyi seyirler

Motovento
    REKLAM ALANI
    yavuzerpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr600 k7
    Herkese merhabalar ben Yavuz Erpınar Bahçeşehir Üniversitesi sinema tv bölümü 3. sınıf öğrencisiyim 22 yaşındayım ve suzuki gsxr600 sahibiyim.Suzuki için çektiğim bir reklam filmini sizinle paylaşmak istedim herkese iyi forumlar

zerzura, İlker Eren ve Osırıs bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Söyliyeceklerimi yanlış anlamazsan Yavuz arkadaşım sevinirim.
    Öncelikle Video ne çok iyi nede çok kötü, izlerken sıkıldığımı hissettim.
    Videoda 2 tane motosiklet sürücüsü gözüküyor ve ikisinde de kask vb. koruyucu ekipmanlardan hiç biri yok, artçı konumundaki kişide bagajdan kask çıkartıp(Açık kask(önermiyoruz)) kafasına takmadı...
    Bayan Araç sürücüsünün emniyet kemeri takılı değil...
    Müzik seçimi güzel, Emek vermişsin.
    Hiç bir güvenlik kuralına uyulmamış... ''100 üzernden 10''

Diğer bir mevzu ise, Foruma üye olup Kendini tanıtmışsın bunu yapmayanlarda var bu konuda seni tebrik ediyorum fakat Sırf bu video Youtubede 1000 2000 3000 VB. İzlenme Rekoru için eklemişsin gibi bir izlenim sezdim.

Umarım yanılıyorumdur. Forumda kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle...

Saygılar..
    ilkeronat, xawa, tr_select ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    3. sınıf öğrencisi için kötü bi yerdesin diye düşünüyorum, videoda da kask takan yok.
    motorcu48 bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Genel olarak beğendim, emeğe saygı diyelim teşekkür edelim.... Sıkılmadım ve son bölüm tebessüm yarattı.

Fakat arkadaşın dediği gibi kask yok, kemer takılı değil... Bir ara kız sucuturu düşerecek sanmadım değil hani.
    + olarak aracın seyir hali çok uzatılmış gibi geldi..

Paylaşım için teşekkürler.

yavuzerpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr600 k7
    Yorumlarınız için teşekkürler 1000 izleyici olayını anlayamadım sadece ödev için çektiğim bir videoydu sadece paylaşmak istedim tekrardan iyi seyirler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bi nevi youtubede izlediğimiz kısa filmlerden çekmişsiniz aslında kotu değil ama kurgu berbat :pr
    ScaLa bunu beğendi.

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    eline emegine saglık sonuçta bişey yapmışsın ve bütün özgüveninle burada paylaşmışsın

alsonkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati M696
    eline emegine saglik ama kamera acilarina biraz daha dikkat etseydin keske arac sahneleri cok uzatilmis izlerken sikiliyor insan guvenlik ekipmanlarindan eser yok zaten 2dakika 30 saniye biraz fazla gibi guzel bir kurguyla ayni finali 45saniyede de yakalayabilrdin ama emegine saglik yinede

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kötü taraflarını söylemezsek sana kötülük yapmış oluruz.

Kamera o kadar çok sallanıyor ki midem kalktı.
    Araç sahnesi çok uzun.
    Vites kolounu tutman çok inandırıcı değil.
    Yaptığın işi yeterince ciddiye almamışsın.

3. sınıf için oldukça başarısız buldum.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    peugeot 106 gtı ın ilk reklam filmlerinden biriydi bu.Tamamen kopişlemişsiiin yinede güzel bence

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İlk bölüm gereksiz uzun, müzik kötü, arabanın hızlı gittiği hissi verilmeye çelışılmış ama dışarıdan yapılan çekimlerde yavaş gittiği anlaşılıyor ve bunu gizlemek için de kamera gereksiz hareket ediyor. Arka Sokaklar dizisindeki aksiyon sahneleri gibi olmuş ki bence ders olarak gösterilecek kadar kötü bir dizidir. Yine söylüyorum, en kötü olan şey müzik. Öyle ki reklamı gördüğüm anda kanalı değiştiririm. Son olarak da bence AN125, bu reklama gitmemiş. En azından Burgman 200 kullanılsa ve motora daha hakim birisi oynasa daha iyi olur. Sürücü, adamı taşırken zorlanıyor. Millet bu reklamı görünce "Lan o arabadan inip, o motora binilir mi ?" diye dalga geçer. Motor arabanın yanında çok gariban durmuş. Korumalara hiç girmiyorum.

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    vurun abalıya..
    motorcu48 bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Bu reklam filmi değil kısa film olmuş.Reklamda bir slogan olmalı.pazarladığın ürünün en can alıcı yanını öne çıkarmalısın.Kaldıki reklamını yaptığın ürünü sadece 1 defa göstermişsin...Sanki suzuki değilde mini cooper ve kızların reklamı olmuş gibi.Hatta ve hatta oyuncu çocuğun gözündeki gözlüğün bile reklamı olur bu ama kesinlikle bir reklam videosu değil...
    Uğraşmamışsınız belli.Hakkınızı veriyim bi yerde iyisiniz oda hareketli görüntüler.Oda hareketli olduğundan...
    Çok çalışmanız lazım...
    Bu ödevden iyi bir not alınmamalı...

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Tek kelimeyle rezalet.Reklam nedir?Tanıtıcı bilgi yada tanıtım amaçlı yapılan bir çalışmadır.
    Burda Suzuki yi mi tanıtıyorsun,yoksa Mini cooper ımı?
    Böyle reklam yaparak motorcuların kasksız,korumasız yollardaki imajına bir darbe de ben vurayim demişsin resmen,bunun neresi reklam,neresi Suzuki.
    cooper 30 la gidiyor ara sokaklardan,öyle bir çekim yapılmışki sanki 160 la gidiyor.Ters yola giriyor,sollama yapılmayacak yerde sollamaya çıkıyor,trafik kurallarına uymuyor,bunun neresi reklam?O eşorfmanla yola çıkan motorcu ne alaka?
    Kusura bakma sert yazıyorum,ben 25 yıldır motor üzerindeyim,işte bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı imajımız bu halde
    Madem Suzuki reklamı,hani nerede suzuki nin S harfi,marka imajı?Bir en sonda koymuşsun,o da işte kerhen..
    Berbat...tek kelime ile..!!!Alaturka ve arabek...
    cousinecruis bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Kreatif işlerde kırıcı olmadan eleştiri yapmak lazım diye düşünürüm.
    Sevgili kardeşim. Herşeyi zaten yazmışlar yukarıda ama hiç o kötü koruma
    demirli, çamurlu, sucuların kullandığı suzuki oldumu ya?
    mini yanında feriştahı gibi kalıyor.
    İnandırıcılık olmamış. Bu gelişmeyeceksiniz anlamına gelmez. Başarılar dilerim.

Motosikleti
    mr 250 destro
    bende begenmedım agırlıklı olarak mını cooper reklamı olmus bu daha cok motorsıklet sahnelerı olmalıydı ve tabıkı kask!!!!

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    ben bu işlerden biraz anlarım... bak ne diyeceğim sana.. bu reklam değil kısa film olmuş zira süre çok uzun... hem de Suzuki için değil mini coper için yapılmış. Müzik seçimin on numara ama aracın hızı müziğin hızına eş değer değil. Zaten ortada Suzuki falan yok. sn geçti okadar. ben sandım ki siz çekim yaparken arada bir motorcu çekime karışmış o derece yani... 1,5 dakika boyunca arabanın lastiklerini kaldırım taşlarını izledik ...olmaz yanlış... ... Kız arkadaşlar makyaşsız.... çekim yapılan yer seçimi çok yanlış kamera açıları falan hiç oturtulamamış... cep telefonu ile çekilmiş hissi veriyor.... ama imkanlarınız bu kadar idiyse eleştirimi geri alabilirim. senaryo out bence müzik in...

fast cars take your mind
    Suzuki takes your heart olacak.

Singular Subject ----> verb stem plus S
    Plural subject ----> verb stem without S

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Aklıma gelen bir çok şeyi söylemişler, toparlamak gerekirse;

Çekim hızlandırılarak araç hızlı gidiyor hissi verilmez. Bir kaç yerde 3-5 dk. trafiği ayarlayıp gerçekten hızlı sürmeyi deneseysiniz keşke. Çok sırıtmış yavaş gittiği.

O scooterdaki kızla aynı anda yola çıktığı detayını biraz daha göze sokmak lazım. Ben sonunda bu kız kimdi ya oldum.
    Bi ara GSXR la geçen sen miydin ? Bi de niye geçtin ?

Scooter ın sucu motoru çakması olması hoş olmamış. Ne bileyim vereceğin hissiyatı klasik bir Vespa yla daha iyi verirmişsin sanki.

Bunun dışında. Yapmışsın olmuş. Oturup da motosiklet sitesinden sanat yorumculuğu bekleme

Kask işi görselliği de artırabilirdi bu arada. Kızın kafadan çıkarma sahnesi bi beklenti yaratırdı izleyicide.

Eline sağlık.
    crxforever bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paylaştığına bin pişman

Sağolasın paylaşım için

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)