Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Plaka Sorgulama Pls

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Sevgili abilerim bugün adana esenler köyü istikametinden mersine doğru giderken şerefsiz bi tok sol şeritte belirdi bende sağda 80-90 arası gidiyorum 100cc cub motor zaten derken bu şerefsiz 1km boyunca sol şeritten ayrılmadı bende sağ şeritte dib dibe gidiyoruz derken birden sağ şeride kırdı emniyet şeridine geçtim orayada girdi şerefsiz oğlu şerefsiz yolcu felanda indirmedi resmen Adilik yaptı frenledim az kalsın tarlaya uçacaktım o şerefsizin plakasını o heyacanla unuttum ama aklımda kalan

33NYD43
    33NED43

BEYAZ TOK MİNİBÜSÜ inş. bunlardan biridirde trafiğe direk şikayet edecem E-devlet şifresi olan abilerim sorgularsa sevinirim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili abilerim bugün adana esenler köyü istikametinden mersine doğru giderken şerefsiz bi tok sol şeritte belirdi bende sağda 80-90 arası gidiyorum 100cc cub motor zaten derken bu şerefsiz 1km boyunca sol şeritten ayrılmadı bende sağ şeritte dib dibe gidiyoruz derken birden sağ şeride kırdı emniyet şeridine geçtim orayada girdi şerefsiz oğlu şerefsiz yolcu felanda indirmedi resmen Adilik yaptı frenledim az kalsın tarlaya uçacaktım o şerefsizin plakasını o heyacanla unuttum ama aklımda kalan

33NYD43
    33NED43

BEYAZ TOK MİNİBÜSÜ inş. bunlardan biridirde trafiğe direk şikayet edecem E-devlet şifresi olan abilerim sorgularsa sevinirim....
    1. araba beyaz toyota
    2. araba gumus grı toyota

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    1. araç toyota cinsi sedan beyaz renk
    2. araç toyata cinsi otomobil gri renk

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Sirf pls yazdiğin için sorgulamiyacağim
    Bilgisayara geçiyim, ev adrrsini bile buluruz sorun değil
    dogrusukru bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    2side değil :( neyse birgün gene denk gelirim şerefsize 33-N**-43 aklımda kalan bu ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuz dostum 3 defa konuyu açtım baktım internet bağlanmıyor yazdı en son pls yazdım konu açıldı ne varsı senin makinelerden biri altımızda olsaydı ne kayardım adama şimdi buraya yazsam küfürleri banlarlar diye korkuyorum

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgisayara geçiyim, ev adrrsini bile buluruz sorun değil
    Ev Adresini Nasıl Buluyorsun Hacı? O Kadar Basitti Yani.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Kan grubunu bile buluruz, istihbarat sağlam. :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    30km yol boyunca bana yol verenler petrole girdiğimde motor siyah bende full time siyah parmağı kesik eldivenler herkes ılımlı yaklaşıyor hatta bi ara sol şeride geçip passat solladım motor 105 e fln geldi solda kaldım adam frenledi sağ şeride geçim diye :D ama bu tokcuları oldum olası sevmem kamyon ve tırcılar bile bu şerefsizlerden daha iyi Tok-Koperatif minibüsleri dolmucular = ****

Vwgmk2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E
    Öncelikle geçmiş olsun birşey sormak istiyorum 100cc 4 vites cub ile nasıl 105 yapıyorsunuz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı Vwgmk2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun birşey sormak istiyorum 100cc 4 vites cub ile nasıl 105 yapıyorsunuz?
    Bugünde 110 yaptım hocam düzde 100mfh mondialin en yi cubu idi yanız üretimini durdurup dandik modeller üretti öncelikle marka soran olursa direk mfh diyorum kilom 59 boyum 168 pustuğum zaman rahatlıkla hızlanıyor 120 km yol yaptım bugün konuyu birazdan paylaşacamda sitedenmidir ne dir konu açamıyorum ibresinide gps ilede wv polo golf ilede Tofaş kuş serisiylede ölçtük hepsinde doğru çıktı ...

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    aga party pls

EG50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmet
    Emniyet müdürü bi tanıdığın olmadığı sürece şikayet etsen boşa.Benim arkadaşım kaç tane araba şikayet etti,hatta teki komşusu.Hiç bir uyarı veyahut ceza gelmedi adama.Ee iş böyle olunca plakayı gömdü arkaya kendi yollarıyla halletmeye başladı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı EG50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emniyet müdürü bi tanıdığın olmadığı sürece şikayet etsen boşa.Benim arkadaşım kaç tane araba şikayet etti,hatta teki komşusu.Hiç bir uyarı veyahut ceza gelmedi adama.Ee iş böyle olunca plakayı gömdü arkaya kendi yollarıyla halletmeye başladı.
    en güzeli dostum bugünde 120 km yol yaptım kargo arabası soluna bakmadan üstüme kırdı kornaya bastım hemen geri kaçtı bide tavır yapmıyorlarmı bitiyorum yha şöyle güçlü bi makine olacak altında hareket çekip gidecen ...

Motosikleti
    Kuba XY100-E
    Bugünde 110 yaptım hocam düzde 100mfh mondialin en yi cubu idi yanız üretimini durdurup dandik modeller üretti öncelikle marka soran olursa direk mfh diyorum kilom 59 boyum 168 pustuğum zaman rahatlıkla hızlanıyor 120 km yol yaptım bugün konuyu birazdan paylaşacamda sitedenmidir ne dir konu açamıyorum ibresinide gps ilede wv polo golf ilede Tofaş kuş serisiylede ölçtük hepsinde doğru çıktı ...
    Bende de Kubanın 100 lük cubu var fakat en fazla 100 gördüm ibremde ne kadar doğru bilmiyorum boy ve kilo ne kadar kazandırır ki? Bence en fazla kilonun avantajı olur bu da olsa olsa 3-4 km Bu arada 180 boy 80kiloyum .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Çok alakası var hocam istanbulda değilde çevre illerde olsaydınız cubla nasıl 100-120 yapılır gösterirdik lakin sizin kubanın ibrede yanlış sizin boy ve kilo oranında normal olarak 100ü görmez ... zaten normal sürüş pozisyonunda 90nı bile göremezsiniz ben size başdada söylemiştim 180 boylada hangi şekile gircen motorun üstünde Apachi kardeşlerimiz nerde ya onlar 2 dakikada mevzuyu aydınlatırlar sana yanlız otoyolda aşırı dikkat çekiyorum korkuyorum bi gün tvye çıkacam diye

Motosikleti
    Kuba XY100-E
    anladım anladım bende konyalıyım iyi bilirim motorun üstüne yatmasını ama istanbulda bırak yatmayı full ekipman gezerken millet ezmeye çalışıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Alıntı Vwgmk2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım anladım bende konyalıyım iyi bilirim motorun üstüne yatmasını ama istanbulda bırak yatmayı full ekipman gezerken millet ezmeye çalışıyor
    Espiri anlamında söylenmiştir kesinlikle öyle şeyler yapmıyorum Aynalarım yerinde her zaman kaskım kafamda nadir bilinçli cub sürücülerindenim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Sen kübanın ibresini bi kontrol ettir biz 100ü görene kadar neler çekiyoruz zaten 100 gördükten sonra gerisi geliyor ....

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Video isteriz

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Çok alakası var hocam istanbulda değilde çevre illerde olsaydınız cubla nasıl 100-120 yapılır gösterirdik lakin sizin kubanın ibrede yanlış sizin boy ve kilo oranında normal olarak 100ü görmez ... zaten normal sürüş pozisyonunda 90nı bile göremezsiniz ben size başdada söylemiştim 180 boylada hangi şekile gircen motorun üstünde Apachi kardeşlerimiz nerde ya onlar 2 dakikada mevzuyu aydınlatırlar sana yanlız otoyolda aşırı dikkat çekiyorum korkuyorum bi gün tvye çıkacam diye
    senınde motorunda ayna yok yanı ? desene sende hanı su otobanda motorun ustune yatıp suren apaçilerdensin :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senınde motorunda ayna yok yanı ? desene sende hanı su otobanda motorun ustune yatıp suren apaçilerdensin :D
    Motorumun resmi sitede fazlasıyla mevcut hocam inceleyin full orjin aynaları sökmeyi çok istiyorum fakat aynalara alıştıgım için sökemiyorum Motosiklette ayna kadar önemli bi parça yoktur... benim sürüşüm apaçilik motorumu asla bulaştırmam o işe hem boydan kazandıgım için üstüne yatmama gerek kalmıyor kask varkende yatılmıyor kendime has bi sürüş pozisyonu buldum onla idare ediyorum çokda iyi tek sakıncalı tarafı bi el gazda direksiyonda iken öbür el boşta kalıyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)