Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motora telefon şarj aleti...

Motovento
    REKLAM ALANI
    banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    arkadaşlar aradan 4 yıl geçmiş günümüzün imkanları ile neler yapılabilir paylaşalım
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı banalazim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aradan 4 yıl geçmiş günümüzün imkanları ile neler yapılabilir paylaşalım
    Yeni imkan olarak o dönemde varmıydı bilemiyorum ama aşağıda resmini verdiğim ürün kullanılıyor ya da kullanılmalıdır..

Aynı çakmak girişinin su geçimeyen versiyonu..Ucunda bir kapağı var..Çevresi de yalıtkanlık vazifesi görsün diye plastik/elastik bir materyalle kaplı..
    Su geçirmeyen ve gemicilik/gemi ürünleri satılan yerlere veya İstanbul'da karaköy gibi bu tür ıvır zıvırların satıldığı yerlerden temin edilebilir..

Daha önceki motorumda yaptığım bir uygulama..Aküden direk paralel akım çekerek bağlamıştım çakmak girişini..Sigortasız kullanmıştım ben sorunsuz bir şekilde..

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    dostum ben r6 ma uclu cakmak yuvasi bagladim gps mi sarj ediyorum.gayet kolay oldu.far isiklarindan ek aldim farlari yakinca cakmak yuvasi calismaya basliyor.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    benim hexagon'da orjinalinde geldi çakmak adaptörü. Çalışıp çalışmadığını bilmiyordum. Arabadaki şarj cihazını denedim çalıştığını gördüm,çokta işe yarıyo. Hatta dün biraz daha abartıp çakmaktan çalışan kettle aldım tam deneyemedim ama güzel şeyler var gerçekten ;)

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    benim gps bağlamam lazım, hemde çok hızlı bir şekilde fakat bağlantı sıralamasının nasıl olduğunu bilmiyorum sigortayı nasıl bağlıcam motorum cbf 150 ve yola çıkacağım tüm malzemeleri temin ettim bir tek bağlantı kaldı ve bende orada tıkandım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:03 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni imkan olarak o dönemde varmıydı bilemiyorum ama aşağıda resmini verdiğim ürün kullanılıyor ya da kullanılmalıdır..

Aynı çakmak girişinin su geçimeyen versiyonu..Ucunda bir kapağı var..Çevresi de yalıtkanlık vazifesi görsün diye plastik/elastik bir materyalle kaplı..
    Su geçirmeyen ve gemicilik/gemi ürünleri satılan yerlere veya İstanbul'da karaköy gibi bu tür ıvır zıvırların satıldığı yerlerden temin edilebilir..

Daha önceki motorumda yaptığım bir uygulama..Aküden direk paralel akım çekerek bağlamıştım çakmak girişini..Sigortasız kullanmıştım ben sorunsuz bir şekilde..
    evet bu daha doğur ve isabetli bir karar olur hemen alıyorum
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı mcyassin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim hexagon'da orjinalinde geldi çakmak adaptörü. Çalışıp çalışmadığını bilmiyordum. Arabadaki şarj cihazını denedim çalıştığını gördüm,çokta işe yarıyo. Hatta dün biraz daha abartıp çakmaktan çalışan kettle aldım tam deneyemedim ama güzel şeyler var gerçekten ;)
    arkadaslar dusunen varsa 10tl den verecegım urun sıfır
    yenı aldıgım motorda cakmak soketı var adaptorum de var.eskı motor ıcın getırtmıstım bu ay basında 10tl fıyattan verecegım ıhtıyacı olan varsa ozelden mesaj atabılır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler