Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    appl15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuanda motor ehliyetimi almama 1 ay kaldı fakat kafamda şöyle bir soru oluştu ben motorumu aldıktan sonra henüz 18 imi tamamlamamış olacağım motor aldığımda plaka işlemlerinde plakayı kendi üstüme alabilir miyim yoksa 18 zorunluluğu var mı bilen abilerimden cevap bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guray26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150, Cbr250 gitti siradakini bekliyor.
    Bu cok sacma bi kural fakat aynen oyle 17 de ehliyet alabiliyorken uzerine arac alamiyorsun. 18 yas kurali var. Abin yada babanin uzerine falan alabilirsin.

Alıntı Guray26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cok sacma bi kural fakat aynen oyle 17 de ehliyet alabiliyorken uzerine arac alamiyorsun. 18 yas kurali var. Abin yada babanin uzerine falan alabilirsin.
    teşekkürler cevap için birde babamın veya herhangi birinin uüstüne olan plakayı reşit olduktan sonra kendi üzerime almak için ne kadar bir fiyat ödemem gerekli

Guray26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150, Cbr250 gitti siradakini bekliyor.
    Bence cok gereksiz resit olduktan sonra tekrar uzerine almak. Bosver babanin uzerine olsun. Ama soyle olucak bildigin tekrar satis yapilacak baban sana saticak oda 80 100 tl civaro olmasi lazim.

Alıntı Guray26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence cok gereksiz resit olduktan sonra tekrar uzerine almak. Bosver babanin uzerine olsun. Ama soyle olucak bildigin tekrar satis yapilacak baban sana saticak oda 80 100 tl civaro olmasi lazim.
    Bencede gereksiz ama ben universiteye sehir dısına gıttıgımda motorla basıma bısey gelırse plaka babamın ustune oldugu ıcın sorun cıkarmazlarmı cunku oyle bısey olursa geldıkten sonra grenajlardan baslayıp ağızıma sokar motoru

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)