Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Pille Çalışan Uzaktan Kumandalı Motor Alarmı:) buyrun Videosu:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    SUKRU-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı ugur sengul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siteden gunruge geliyormus gumrukyende kargoya veriyotlar 45 50 lira tutuyor oyuzden trabzonli abimizde alma karari aldim dun ve aldim bugun kargoya vermis yarin elimde olacak sukru kardesime cok selam ve tesekkurlerini iletti banada findik ve toshiba pil gonderiyor yarin ilk deneyimlerimi kurup sizler ile paylasacagim
    Umarım işinizi görür şimdiden hayırlısı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Kargo bugun gelmedigi icin siLe tecrubelerimi paylasamiyorum muhtemelen yarin gelecek ozaman yinr yazacagim. Saygilar.
    SUKRU-35 bunu beğendi.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bende geçen yıl almıştım izmirde bornovadan ankara caddesine çıkmadan (tıp fakültesinin karşısında ki shell i geçtikten sonra) hemen sağda bir motorcu var motorax dı sanırım bir tabelası vardı hala duruyorsa ben ordan almıştım 20tl idi sanırım
    kemboo ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geçen yıl almıştım izmirde bornovadan ankara caddesine çıkmadan (tıp fakültesinin karşısında ki shell i geçtikten sonra) hemen sağda bir motorcu var motorax dı sanırım bir tabelası vardı hala duruyorsa ben ordan almıştım 20tl idi sanırım
    Bende aldım ordan bir tane geçen gün. Kullanışlı en azından motoru alsancakta falan bir yere bıraksan dokunamazlar kalabalığın içinde aslında çelik kapı alarmıymış kapının arkasına mıknatısı ile tutturulup caydırma amaçlı kullanılıyormuş.
    gursus ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR600F
    haha çelik kapı alarmımıymış :D benim gönlümde hala bir motosiklet alarmı
    SUKRU-35 ve kemboo bunu beğendiler.

Motosikleti
    gursus kardeşim sen motorun bagajına mı bırakıyorsun
    SUKRU-35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Bence de motor alarmı olarak üretilmesi gereken bir ürün zira mıknatısı çelik kapıyı tutucak kadar kuvvetli değil
    gursus bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gursus kardeşim sen motorun bagajına mı bırakıyorsun
    evet dostum bez ile alttan sarıyorum üstü kapanmayacak şekilde benim 600fin bagajda bölmeler var birine tam oturuyor sanki onun için yapmışlar
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Öyle satılıyormuş aslında adam öyle dedi Ben geçen gün şu gps trackerlardan sipariş ettim alarmlı falan özelliği varmış. Şubat ortası gibi gelecek olması lazım onuda denicez bi. Bu alarmıda koyacak bir yer bulamadım bizim motorlarda bagaj yok bendede çanta yok napacaz bilmiyorum

Motosikleti
    CBR600F
    şükrü bey motorunuz hayırlı olsun bu arada kazasız belasız kullanmanız dileğiyle bende İzmirdeyim bir gün buluşalım tanışalım selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle satılıyormuş aslında adam öyle dedi Ben geçen gün şu gps trackerlardan sipariş ettim alarmlı falan özelliği varmış. Şubat ortası gibi gelecek olması lazım onuda denicez bi. Bu alarmıda koyacak bir yer bulamadım bizim motorlarda bagaj yok bendede çanta yok napacaz bilmiyorum
    evet apachinin sele altını incelemiştim bagaj mayetinde plastik parça yok ama videodaki gibi içten kuyruk grenajının içine doğru koymayı denedin mi olmazsa şu plastik cırt kelepçelerle sele altında bir yere sabitle derim .
    SUKRU-35 ve kemboo bunu beğendiler.

ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Arkadaslar alarm geldi saolsun gonderen arkadas toshiba pilimle bir poset findigida eksik etmemis, alarm super birsey mukemmel ses cikariyor kesinlikle caydirici cok asiri hassas degil oyle kedi yavasca tirmansa otmez ama bir anda ziplasa otmeye baslar, vallaha verdigim.paraya deydi mutlaka alin kesinlikle caydirici ozelligi cok iyi kumandasida cok iyi calisiyor. Herkese iyi gunler dilerim.
    SUKRU-35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı ugur sengul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar alarm geldi saolsun gonderen arkadas toshiba pilimle bir poset findigida eksik etmemis, alarm super birsey mukemmel ses cikariyor kesinlikle caydirici cok asiri hassas degil oyle kedi yavasca tirmansa otmez ama bir anda ziplasa otmeye baslar, vallaha verdigim.paraya deydi mutlaka alin kesinlikle caydirici ozelligi cok iyi kumandasida cok iyi calisiyor. Herkese iyi gunler dilerim.
    Arada sırada alarmı devreye sokmanı öneririm çevredekiler bir alarmı olduğunu bilsin,senin motorunun olduğunu tanısın.Ben evde yokken mesela gözüm hiç arkada kalmaz sebebi ise mahalleden arkadaşların ve komşuların hepsi alarmın sesini tanıyor ben olmasam bile en kötü ihtimal polisi arıyabilecek yada sopayla müdahale edecek birileri var )

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında bu alet motosikletin avandalık kısmına yada evrak kısmına da konulabilir
    SUKRU-35 bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bugün bende bir tane sipariş verdim Trabzonlu abi den
    Tamda aradığım şeydi, konuyu gördüğüm çok iyi oldu .

Çoooook teşekkür ederim
    SUKRU-35 bunu beğendi.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Bu gün deal extreme den sipariş verdm, 8.99 dolar. Bakalım ne zaman gelecek.
    SUKRU-35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Umarım işinizi görür arkadaşlar Bu arada diğer aldığım güvenlik önlemleri için diğer konuya da göz atmanızda fayda var

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/126559-motor-guvenlik-onlemlerim.html
    Bɑzı insɑnlɑr yɑğmuru hisseder, bɑzılɑrı ise sɑdece ıslɑnır.

aadrenalin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kardeş burda bi soğuk yaptı eksi derecelerde. Motorun yanına indim mıy mıy mıy ötüyor.
    o zamana kadar süper bi aletti benim için. Eve çıkardım pili değiştim. Bi daha çalışmadı. :(
    aslında soğuktan etkılenıyorsa,sizde grup halınde bı kafeye falan gıttıginızde,cebınızden çıkarıp kotugun altına koyarsınız .en azından kafanız motorda kalmaz.ben bu sebepten dolayı alabılırım.çunkı nereye gitsem bıırlerı kurcalıyor...

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Bende seneleeeer önce Dx ten almıştım,sadece motorda değil karavanda el bagajınızda yada çok önem verdiğiniz bir şeyi korumak içinde,hatta gizleyebildiğiniz her yerde (plajda eşyaların yanında ) kullanabilirsiniz.

Benimki biraz güdümlü ,30 snye kadar çalıp duruyor

SUKRU-35 ve ellaksakir bunu beğendiler.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    2 sene önce ebay dan almıştım 2 tanesini 15 dolara falan... Geceleri şikayet üzerine kurmadım. Kafasına göre çalmalar yapıyor bazen 3.katta oturuyoruz tesadüfen uyandım evin otoparkından alarmın sesini duydum gece indim aşağı bi cacık yoktu daha sonra koyduğum yerde unuttum yolda giderken düşüp kırılmıştı

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende de var bu alet, sağda solda geçici park için işe yarıyor..
    SUKRU-35, papazkemal ve Volkan76 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)