Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Pille Çalışan Uzaktan Kumandalı Motor Alarmı:) buyrun Videosu:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    SUKRU-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125E
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Bilgileri edinip köşeye çekilmek olmaz diye düşündüm bu yüzden kendi çapımda bir video hazırladım ve aynı dertten muzdarip arkadaşlara faydası olabileceğini düşündüm
    Disk kilidi araba ve motor alarmları araştırmalarım sonucu pek işe yaramadığı motora zarar verdiği ve aküyü bitirdiğini öğrendim.Menemen de motoru 6 kişi kaldırıp götürüyor disk kilidi olsa ne fark eder diğer alarmlarda ise durum aküye giden kabloları kesip çalıyorlarmış.Bu yüzden titreşime duyarlı bir alarma ihtiyaç duydum.Kilidi kestiler diyelim motoru kaldırdıkları anda alarm ötecek aküyle bağlantısı bulunmayacak ve görünen bir yerde olmayacak(sele altı),uzaktan kumandası da oldumu tam süper böyle bir alarmı sonunda buldum ve 30 lira gibi bir rakama aldım.Bu rakamı gezdiğim motorcularda sadece alarmın montajı için istemişlerdi.Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum çok memnunum.Motorum bahçede,ara sıra alarmı çalıyor hemen bakıyorum apartmanın çocukları motoru elliyor ses düzeyide oldukça caydırıcı.Fakat pil konusunda biraz pimpirikliyim satıcı 5 6 ay rahat gider dedi ama ben 3 ayda 1 değiştircem(hırsızların geldiği gün pilin bitmiş olması geliyor aklıma arada titreşimi algıladığı anda siren ötmeye başlıyor buyrun videosu
    mhmtesk, Darkfire, kurufasulye ve 18 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Yanlış video yüklediniz herhalde.
    cenkito bunu beğendi.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Böyle bir aleti nereden edinebiliriz? hassasiyet ayarı yapılır mı ? Kumanda menzili nedir?
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir aleti nereden edinebiliriz? hassasiyet ayarı yapılır mı ? Kumanda menzili nedir?
    Sanal pazardan aldım,hassasiyet ayarı malesef yok.Kumanda da yaklaşık 15 metre menzili ev içinden.Eğer 2. ve 3. katlarda oturuyorsanız balkona çıkmanız gerekebilir
    Volkan76 bunu beğendi.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    İyide fazla duyarlı değil mi titreşime? En ufak rüzgarda ötmeye başlar ne huzur bırakır ne rahat? Hoşgeldin bu arada

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide fazla duyarlı değil mi titreşime? En ufak rüzgarda ötmeye başlar ne huzur bırakır ne rahat? Hoşgeldin bu arada
    Ben bunu disk kilidinde yaşadım rüzgarda hiç susmuyordu ama bu etkilemez rüzgar motoru nasıl sallasin
    SUKRU-35 bunu beğendi.

sevilesiadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam kedi falan çıkarsa motosiklete durmadan öter. Hassasiyet ayarı olsa iyi olabilirdi.
    Being bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Arkadaşlar sele üstündeki hassasiyetine aldanmayın sele altına girince motora dokununca bişey olmuyor ancak hafif derece vurmalarda ötüyor motorun üzerine atlarsa kedi evet ötebilir ama genelde apartmanın çocukları yüzünden ötüyor benimki
    mehmetenis bunu beğendi.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Link Rica edebilir miyiz? site kurallarına aykırı değil ise
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link Rica edebilir miyiz? site kurallarına aykırı değil ise
    Şöyle birşey.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...alarm-76053424

http://www.sanalpazar.com/Motorsikle...ez__isp7963001

Motosikleti
    Honda CB125E
    hoşbuldum bu arada evet hassasiyet ayarı olsa gerçekten çok iyi olurdu fakat benim için titreşimi algılama derecesi iyi.6 kişi motoru pek sarsmadan da bahçeden çıkarabilir bu yüzden içlerininden birinin motora uyguladığı hafif zorlama alarmı devreye sokabilir.Mesela duyarlılığı az olsa ve çalacak kişiler (allah korusun) nazik olurlarsa alarm hiç ötmeyebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Arkadaşlar ben burdan aldım benzer ürün başka sitelerde de satılabiliyor fakat bu satıcıyı dürüst buldum açıkçası
    http://www.sanalpazar.com/Bisikletmotorsiklet-Alarmi-Kablosuz-Ve-Kumandali__isp6050947

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Aynını kullandım. Hevesinizi kırmak istemem ama ilk soğukta piller geberdi bi daha da çalışmadı.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynını kullandım. Hevesinizi kırmak istemem ama ilk soğukta piller geberdi bi daha da çalışmadı.
    Pil bitince çalışmadımı tam anlamadım?

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Alıntı SUKRU-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pil bitince çalışmadımı tam anlamadım?
    Evet kardeş burda bi soğuk yaptı eksi derecelerde. Motorun yanına indim mıy mıy mıy ötüyor.
    o zamana kadar süper bi aletti benim için. Eve çıkardım pili değiştim. Bi daha çalışmadı. :(

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kardeş burda bi soğuk yaptı eksi derecelerde. Motorun yanına indim mıy mıy mıy ötüyor.
    o zamana kadar süper bi aletti benim için. Eve çıkardım pili değiştim. Bi daha çalışmadı. :(
    Doğrudur fakat İzmir'de pek eksi dereceler olmadığı için şimdilik bi sıkıntı çıkarmadı benimki.Bozulsa da gene bi tane daha alırım çünkü motorun çalınma olasılığı çok yüksek,arka bahçede.Grup halinde çete bozması kansızlar var kilidi kesip kaldırıp götürüyolar.Yanıbaşımda kurusıkıyla uyuyorum)
    kemboo bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    İki saat önce teslim aldım. Paketten çıkınca dandik bir şey görüntüsü veriyor. Motora kurdum. Ses şiddeti iyi. Lüzumsuz devreye girmiyor. Pakette gelen pil dandik marka kaliteli bir pil ile değiştirmek şart. Aküden yememesi iyi. İzlenimlerimi yazarım. Fazla bir şey beklememek lazım.

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunu disk kilidinde yaşadım rüzgarda hiç susmuyordu ama bu etkilemez rüzgar motoru nasıl sallasin
    Rüzgar motoru öyle bir sallar ki, bendeki 176 kiloluk bmw f650 yi tamamen yere yatırmıştı bir aksam rüzgarda.. Ertesi gün güvenlik kamerasından izletmişlerdi.. Yani oluyor öyle şiddetli rüzgarda..

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    pil enerji seviyesi göstergesi var mı? pilin zayıfladığını ya da bittiğini nasıl anlayacaksınız? ayrıca piller soğukta zayıflar.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    http://www.aliexpress.com/item/Motorcycle-Motorbike-Scooter-Security-Alarm-9V-Remote/1074042023.html

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)