Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

yuki yk250 spitzer lütfen yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    alıp heves edip kullananlara bi lafım yok kazasız belasız kullanmayı nasib etsin Allah. ama ben bu motoru görünce 4 çizgili adidas süperstar gibi gelio bana
    sozerten bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bu arada hava soğutmalı motorlar şişer diye bir algı var heralde, 1800 cc harleyler ne yapsın o zaman...

limitlerinde uzun süre kullanmadığınız sürece hiç bir 4 zamanlının şişiceğini zannetmiyorum ben...

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    tamam arkadaşlar siz haklısınız.ben bu konuya yazdıkça yazasım geliyor..Hem ucuz hem hızlı kaçar,gözler üstünüzde işte karşınızda Yuki çan çin con splitzer!

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam arkadaşlar siz haklısınız.ben bu konuya yazdıkça yazasım geliyor..Hem ucuz hem hızlı kaçar,gözler üstünüzde işte karşınızda Yuki çan çin con splitzer!
    http://turbotuning.gen.tr/mericserve...spitzer-p1.jpg
    bu mesaj banaysa ben hava soğutmayı savundum yukiyi değil

http://turbotuning.gen.tr/mericserve...spitzer-p1.jpg
    sanane kardeşim ? sanane ? ister yukiye binerim ister pukiye. yorumunu yap geç tartışma ortamı yaratma. Sen tartışmak istediğin için yazdıkça yazasın geliyor buna halk arasında kaşınmak ve yerinde duramamak deniyor. Vesselam sonu hayırlara vesile olmaz terbiyesizleşmenin alemi yok.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı shadyrocq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanane kardeşim ? sanane ? ister yukiye binerim ister pukiye. yorumunu yap geç tartışma ortamı yaratma. Sen tartışmak istediğin için yazdıkça yazasın geliyor buna halk arasında kaşınmak ve yerinde duramamak deniyor. Vesselam sonu hayırlara vesile olmaz terbiyesizleşmenin alemi yok.
    sen önce terbiyeni adabını takın öyle gel karşıma.Çocuk yok senin karşında.bana istediğin kadar hakaret et burada amacım motosiklet tutkusuyla yeni tanışmış ss seven cebinde azda olsa parası olan arkadaşların bu tarz çan çin çon markalarda kandırılmasını önlemek.Bu motoru alan çogu kişide senetle almış sanırım.7 bin lira buna veren adamda mantık aramam ve ayrıca 7 bin lira buna veren adam zaten motosikletten anlamayan,yanlışlarını yüzüen vuruncada senin gibi düzeysizce tepki veren insanlar.O yüzden fazla söze gerek zaten yok ;)

sen önce terbiyeni adabını takın öyle gel karşıma.Çocuk yok senin karşında.bana istediğin kadar hakaret et burada amacım motosiklet tutkusuyla yeni tanışmış ss seven cebinde azda olsa parası olan arkadaşların bu tarz çan çin çon markalarda kandırılmasını önlemek.Bu motoru alan çogu kişide senetle almış sanırım.7 bin lira buna veren adamda mantık aramam ve ayrıca 7 bin lira buna veren adam zaten motosikletten anlamayan,yanlışlarını yüzüen vuruncada senin gibi düzeysizce tepki veren insanlar.O yüzden fazla söze gerek zaten yok ;)
    7 bin liraya 125cc motora bineceğime çin malı 250ccye binerim kardeşim sanane. Bu motordan anlaşılan senin bir yaran varki bu kadar yarana bastık.. Sen bu motora kıçını koyup bindinmide bu kadar yorum yapıyorsun biladerim ? ben 4 aydır bu motoru sürüyorum deneyimlerime dayanarak konuşuyorum. Sen neyin kafasıyla konuşuyosun ? internette resimlerine bakıp yorumlara videolara bakıp sonra gidip moto markettende şöyle bi yanından bakıp ( belkide ....) gelip burada BOŞ BOŞ konuşuyosun. Benim motoruma Honda kullanan arkadaşımda bindi yamaha kullanan arkadaşımda hepsinin yorumu aynı , fiyatına göre mükemmel kalite , ses , titreşim , ivmelenme... Onun için boş boş konuşma böyle internette gördüklerinle gelipte karşımda bana nutuk okuma. Senin o gördüğün motora ben her gün biniyorum olan şeyi söylüyorum gördüğümü değil !

Konuya soruyu soran arkadaşım.. Bu motor Dünya genelinde fiyatına göre baya tutulmuş bir motordur. Eksilerini zaten yazmış bi önceki sayfada kullanan Mustafa arkadaşımız.. Şu sayfalardan ve videodanda biraz daha inceleyebilirsin rusya piyasasındada Blaze olarak girmiş.

http://www.youtube.com/watch?v=oOVLcNlZ3Ks

http://patron-moto.ru/catalog/models/motorcycles200/Blaze_250.html

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1.Türkçe'yi düzgün kullan biraz , yazdıklarınızı 6 kez okudum .
    2.İlk motorum değil ve birçok motorada bindim.
    3.Vurultu nedir anlamadım uğultuysa bu alakası yok , hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım duymadım da.
    4.250 cc hissinden beklentin nedir senin 170 yapmak istiyorsan doğru vermemeye bilir.
    5.Eğer sen kalkıp bu motor ile cbr , hyo kıyaslıyorsan amuda kalk beyne kan gitsin .
    6.Motorun çokta kalite olduğunu kimse söylemez çin malı , bu paraya bu mal.Bakımını yapıp düzgün kullanırsan sorun olmaz.Ben çinli motor ile 5 senede 35.000 km yol yaptım.

Sitede motorun konusu var orda her bilgiyi yazdık çizdik.

Artıları

Tabiki görüntü
    Mercek far , led sinyal , led stop
    Tüm 250'ccler içerisinde orjinal egzozda en iyi ses.
    Mükemmel derecede az yakması , 100 km 3-3,5 litre
    Kronik bir sorunu yok
    Gösterge paneli çok iyi ve donanımlı
    Sürüşü rahat

Eksileri

Motor güçsüz
    Son hız düşük
    Grenajları kalitesi iyi değil
    Fabrika lastikleri berbat
    Yedek parça servis berbat
    Orta amortisör gıcırdaması var.

Bu motorun sıfırına o para verilmez , tipine aldanıp alıp 1000 km dolmadan satan çok kişi var.

Motordan beklentilerinizi bilin ona göre değerlendirip 2.el alabilirsiniz.

Son hızı önemli değil , bakımlarını düzgün yapar aksatmam.Özenli kullanır yormam , cbr ile kapışmam derseniz zevkinizi tatmin edecek bir motor alabilirsiniz.
    Kanki Sen 7 bin tele Verip Bu MotorLa 130 mu gördün ?? Şimdi İyi İzle Ozmn yuki ci arkadeşş.

- Ben 2 Bin Tele Verip Bunu aldım : [IMG][/IMG]

- Arada 5 bin tl fark Var Ve kaç Yaptım Bi bak ( orjinal Haliyle ) [IMG][/IMG]

- Yuki İllede yüki 250 lik ov ye

cussto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf125r
    Arkadaşlar yorumlarinizi okudum da çok gergin ortam, bu gün fuarda motoru inceledim motor bildiğin yzf r125 ama emitasyon, şimdi buna bu parayı verip alan arkadaş bunun farkındadır sırf benzediği için kiyasliyorum yzf ile ve grenajlari biraz basit geldi lastikler kötü degisecek bence extra bin tl masraf etmek yerine 2. El yzf r125 kesinlikle daha doğru karar olur yamahaya biniyorum dersin o bile yeter ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Ayrıca marka fanatiği değilim bende yzf var ve sirf benzediği için kıyaslama yaptım şekil olarak çok güzel fakat mekanik aksaminida artık burda alıp kullanan arkadaşlar paylasacaktir umarım kimse alınmaz söylediklerime piyasası olursa tutulursa iyi motor şekil olarak tutulma olayinida zaman belirleyecek artık

Alıntı cussto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yorumlarinizi okudum da çok gergin ortam, bu gün fuarda motoru inceledim motor bildiğin yzf r125 ama emitasyon, şimdi buna bu parayı verip alan arkadaş bunun farkındadır sırf benzediği için kiyasliyorum yzf ile ve grenajlari biraz basit geldi lastikler kötü degisecek bence extra bin tl masraf etmek yerine 2. El yzf r125 kesinlikle daha doğru karar olur yamahaya biniyorum dersin o bile yeter ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Ayrıca marka fanatiği değilim bende yzf var ve sirf benzediği için kıyaslama yaptım şekil olarak çok güzel fakat mekanik aksaminida artık burda alıp kullanan arkadaşlar paylasacaktir umarım kimse alınmaz söylediklerime piyasası olursa tutulursa iyi motor şekil olarak tutulma olayinida zaman belirleyecek artık
    kardeşim yzf 125 kullanan arkadaşımızda var birebir inceledik motorları. Kafa grenajlar tamamen farklı ve yzf 125ten daha daha kalıplı bir motor yan yana koyunca fark edebiliyorsun. Mekaniğe gelince ben 120nin üstüne çıkmadım ama forumda 143ü gören arkadaşlar var 250ccye göre düşük bir hız ama şehir içinde ani kalkış ve frenlemede baya atik. Biz burda fiyatına göre çok güzel bir motor olduğunu söylüyoruz motora binince büyük bir cc'ye bindiğin hissiyatını veriyor eksilerini zaten yazmış arkadaş aynen onlar var piyasadaki çin motorları gibi KRONİK bir sıkıntısı yok gayet sağlıklı en kötü problem lastikler işte.
    sparrow07 bunu beğendi.

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanki Sen 7 bin tele Verip Bu MotorLa 130 mu gördün ?? Şimdi İyi İzle Ozmn yuki ci arkadeşş.

- Ben 2 Bin Tele Verip Bunu aldım : http://<a href="http://hizliresim.co...Gm.jpg</a></a>

- Arada 5 bin tl fark Var Ve kaç Yaptım Bi bak ( orjinal Haliyle ) http://<a href="http://hizliresim.co...lN.jpg</a></a>

- Yuki İllede yüki 250 lik ov ye
    La apachi stayla , motorun 130 gördüğünü kim dedi nerde oludun nerenden uydurdun

Ayrıca biraz yukinin özelliklerine bak 223 cc

Siz apachilerin motor anlayışı yaptığınız hız kadar olduğu için , böyle düşünüp mutlu olman normaldır
    shadyrocq bunu beğendi.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Motosikleti
    YUKİ SPİTZER 250
    Merhabalar,
    Tercihler ve zevkler elbette tartışılmaz bende yamaha düşünüyordum fakat maddiyat nedeni ile bana uzaktı o yüzden spitzerime yöneldim.4000 tl ye 4000 km de bulunca kaçırasım gelmedi açıkcası, malum o fiyata ybr veriyorlar piyasada. Yaklaşık 2 aydır kullanmaktayım ve ön parklardan tekinin patlaması harici çok şükür hiçbir sorun yaşamadım.egzozdaki susturucuyu sökünce insanların 250 lik olduğuna inandıramayacağınız bir kükreme esintisi alıyorsunuz.bakımlarımı aksatmadıkca bana bakacak bir motor olduğu güvenini şimdiden verdi bana. Almayı düşünen kardeşlerim;
    Eğer hız istiyorsanız sayfayı terkedin hemen :-) 130 üzeri hayal diyebilirim. Yedek parça sıkıntısı yok sipariş ile 1 günde kapınızda oluyor, sıfırına o parayı vermem ama ikinci el temiz uygun fiyata düşürebilirseniz binilecek motor derim. Hayırlı kazasız belasız gazlamalar...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler