Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yuki yk250 spitzer lütfen yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha o 7.5 lira paranı klozete atıp sifon çekmişsin yada yuki almışsın..karar senin..7.5 liraya çok güzel su soğutmalı makineler alınır......
    Bilader yuki ile kaç km yol gittin de hava soğutmalı olduğu için sıkıntı yaşadın ? Tutturmususn su soğutma diye.
    sparrow07 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    yzf r125 bak 8 8 bucuğa rahat bulursun.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilader yuki ile kaç km yol gittin de hava soğutmalı olduğu için sıkıntı yaşadın ? Tutturmususn su soğutma diye.
    tutturdum çünkü aynı paraya su varken neden hava alayım? lecola da 1 lira cococolada 1 lira gider lecola mı alırsın?..

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    tutturdum çünkü aynı paraya su varken neden hava alayım? lecola da 1 lira cococolada 1 lira gider lecola mı alırsın?..
    Hangisi ucuzsa onu alırım.

Motosikleti
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisi ucuzsa onu alırım.
    Yahu işte arada herhangi gözle görülür bi ucuzluk yokki?ayrıca kola yada tavuk dürüm döner değil bu?Karnım doysun bugünde karnımız doydu çok şükür.. üzerine binecez..çok az bi fiyat farkı varken varken yuki almam derim.daha da bu başlığa gelmem.. çok uzadı konu :D

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Güç olarak r125 ile aynı hemen hemen. E şekilleri de aynı. Tek fark birinin markası, kalitesi, su soğutması var ancak birini sıfır alacağın paraya digerini ikinci el alabiliyorsun. Karar senin, ben olsam temiz 10 binlerdeki bi yzf 125'e binmeyi tercih ederdim. Ha derdim şekil değil diyorsan gtr250 var o fiyatlara ikinci el.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    paranı çöpe atma honda al kawa al hyo al ama çinliye bulaşma yazık günah vereceğin paraya paranla dert sahibi olursun bakma burda kullanıcılarının iyi dediklerine kim yoğurdum ekşi der...

Motosikleti
    Aynı paraya mı bırı sıfır birini ikinci el alıyorsun. Asın ben 125 cc lik motora 10.000 vermem

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    parana yazık olur gerçekten.Motoru kötülemiyorum ama o paraya daha iyi motorlar bulabilirin.sıfır alırsan en az 3000TL zararın olur satarken bunlarıda hesap et.
    ama alacaksan bunu almanı öneririm...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...50521492/detay

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Power Commander,Komple Ngk ateşleme sistemi, iridyum buji, dereceli eksantirik, tepeli piston, 1 litre benzine 100gr riner + eğim + hafif sürücü ve arkadan rüzgar desteği ile 200e kadar yolu var.
    Jet motorunu unutmuşsun abi.

Geçen bi arkadaşın Yuki'sine attık 340 a kadar sağlam, ondan sonra hafif titreşim başlıyor. Anlıyacağın sadece üst devirlerde azıcık titreşim oluyor. Ama keyfe keder yani.

Motor arkadaş bu, değiştirmedik yeri kalmamış mübareğin :D
    Ahmet Abi bunu beğendi.

SelimCeran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    8000 liraya temiz cbr250r al pişman olmazsın.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    yuki dikiş makinası yaparmış yamaha da piyano şimdi yamaha ismini duyunca piyano aklına gelen varmı? neyin ne olduğu belli tamamen, insanın beklentilerini karşılıyosa kral odur arkadaş
    Carbondioxid bunu beğendi.

Bende zengin çocuğu değilim?hayırdır arkadaşlar bu motorun fiyatı ucuzda haberımız mi yok?Kaç para bu motor?Bilen söylesinde bende alayım bari ucuz ise..
    biladerim şu çin motorları Türkiye piyasasına girmese ne bu kadar motorcu olurdu nede sen şimdi burda durup muhabbet edecek adam bulurdun. herkes kesesine zevkine göre motor bakıyor. adam sormuş motor nasıl diye bende 3 aydır kullanıyorum gayet güzel motor. ama dümbüğün biride çıkıp derse yok efendim dikiş makinesi satacaksan 500tlye alayım orada duracaksın ağa ! orada duracaksın ! ya efendi gibi yazacaksın yada dümbüklük edip malloş malloş konuşmayacaksın seviyeni bileceksin adam gibi konuşacaksın. 40 yıllık kankan yok karşında efendi olacaksın. ha olmayacaksanda böyle lafı yiyince zoruna gitmeyecek insanın.
    sparrow07 bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    yuki'yi beğenmiyorsunuz, çinli minli aşağıdakine ne diyorsunuz?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/127297-m1nsk-trx-300i-250cc-enduro.html

Motosikleti
    Alıntı shadyrocq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biladerim şu çin motorları Türkiye piyasasına girmese ne bu kadar motorcu olurdu nede sen şimdi burda durup muhabbet edecek adam bulurdun. herkes kesesine zevkine göre motor bakıyor. adam sormuş motor nasıl diye bende 3 aydır kullanıyorum gayet güzel motor. ama dümbüğün biride çıkıp derse yok efendim dikiş makinesi satacaksan 500tlye alayım orada duracaksın ağa ! orada duracaksın ! ya efendi gibi yazacaksın yada dümbüklük edip malloş malloş konuşmayacaksın seviyeni bileceksin adam gibi konuşacaksın. 40 yıllık kankan yok karşında efendi olacaksın. ha olmayacaksanda böyle lafı yiyince zoruna gitmeyecek insanın.
    Eğer bu Yuki splitzerin fiyatı ucuz olsaydı amenna derdim.Ama aynı paraya temiz kullanışmış YZF R1 125 alınıyor?Huawei telefon mu alırsın yoksa birçok özelliği bulunan samsung galaxy mi?Bunu anlatmaya çalışıyorum ama galiba sizlere malzeme kalitesizliği,pkastik işçiliği ve hava soğutması cezbetmiş anlaşıldı...

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1.Türkçe'yi düzgün kullan biraz , yazdıklarınızı 6 kez okudum .
    2.İlk motorum değil ve birçok motorada bindim.
    3.Vurultu nedir anlamadım uğultuysa bu alakası yok , hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım duymadım da.
    4.250 cc hissinden beklentin nedir senin 170 yapmak istiyorsan doğru vermemeye bilir.
    5.Eğer sen kalkıp bu motor ile cbr , hyo kıyaslıyorsan amuda kalk beyne kan gitsin .
    6.Motorun çokta kalite olduğunu kimse söylemez çin malı , bu paraya bu mal.Bakımını yapıp düzgün kullanırsan sorun olmaz.Ben çinli motor ile 5 senede 35.000 km yol yaptım.

Sitede motorun konusu var orda her bilgiyi yazdık çizdik.

Artıları

Tabiki görüntü
    Mercek far , led sinyal , led stop
    Tüm 250'ccler içerisinde orjinal egzozda en iyi ses.
    Mükemmel derecede az yakması , 100 km 3-3,5 litre
    Kronik bir sorunu yok
    Gösterge paneli çok iyi ve donanımlı
    Sürüşü rahat

Eksileri

Motor güçsüz
    Son hız düşük
    Grenajları kalitesi iyi değil
    Fabrika lastikleri berbat
    Yedek parça servis berbat
    Orta amortisör gıcırdaması var.

Bu motorun sıfırına o para verilmez , tipine aldanıp alıp 1000 km dolmadan satan çok kişi var.

Motordan beklentilerinizi bilin ona göre değerlendirip 2.el alabilirsiniz.

Son hızı önemli değil , bakımlarını düzgün yapar aksatmam.Özenli kullanır yormam , cbr ile kapışmam derseniz zevkinizi tatmin edecek bir motor alabilirsiniz.
    8 bin tl çok değil mi o motor için ?. O motorla benim cup' u geçebileceginden bile şüpheliyim. Diyorsunuz ki hız önemli değil yormam motoru falan filan vs. yanınızdan 100 cc cup zın diye geçiğ gittiginde insanda az bile olsa bi hayal kırıklıgı olur diye düşünüyorum

Motosikleti
    Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 bin tl çok değil mi o motor için ?. O motorla benim cup' u geçebileceginden bile şüpheliyim. Diyorsunuz ki hız önemli değil yormam motoru falan filan vs. yanınızdan 100 cc cup zın diye geçiğ gittiginde insanda az bile olsa bi hayal kırıklıgı olur diye düşünüyorum
    Motor güçsüz de o kadarda uçmayın 100 lük cum zın diye gittiği yerde yukide zonn diye gider :D
    sparrow07 bunu beğendi.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Motosikleti
    Zonn diye giderken sıcaklıktan şişerse de büyük hayal kırıklığı olur ;)
    Afyonlu_Cash bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    o zaman hyosungta çiyuv diye geçer

Motosikleti
    Zonn diye giderken sıcaklıktan şişerse de büyük hayal kırıklığı olur ;)
    Yazınca yazdı diyorsunuz

Kaç km sürdün yukiye ? Kaç tane şişen yuki gördün söyle bakalım bir

Yazın ortasında molasız 160 km gidip ertesi gün yine aynı sıcakta molasız geri döndüm.

Şişen motor değil sizin bir taraflarınız
    sparrow07 bunu beğendi.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler