Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

BMW alırken bir kez daha düşünün!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar demek istanbulda motor az birbirinize korna çalacak kadar en azından burda öle bişi yapsak ben işten eve kadar elim kornada giderim karşımdakilerde öyle ve sesin çevreye verdiği kirlilikde cabası bence en kısa zamanda bu zararlı alışkanlıktan vazgeçin ne o eskiden şehirler arası otobüslerde yapardı karşıdan gelene daaaat daaat otobüsçü değiliz biz motorcuyuz
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benelli alacam bmw yi sildim.bes basar bmw ye zaten.

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekküler arkadaşım..
    birşey sorcam ist da başka bmw bayii yok mu hepsi bölemi yapıyo

konuyu saptırmayın,borusanın ilgisizligi,istismarı ciddi bi konu.selamlasmayla bogmayın konuyu.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Sana da selam

lubof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

koptum yani

Alıntı grave adlı üyeden alıntı
    arkadaşım geçmiş olsun. ben motorun parasını verdikten sonra ertesi gün gel al diğenlere gıcığım, herifler nerdeyse 20 gündür seni bekletmişler. insan cinnet geçirir. bu bence bmw'nin değil borusan'ın ayıbı.

biraz ayıp olacak ama bir espiri yapmak istiyorum alınma.

GALİBA BORUSANA GİRDİ...
    bu raya kadar aglamaklı olan halimi gulmeye bıraktım am ane gulmek katılal katıla hanımda sasırdı ....
    espiri cuk oturdu
    ama hocam sen BMW Almanya yı haberdar et bu isten ...
    hayırlısı olur inşallah
    SANIRIM BÜTÜN BÜYÜ RÜZGARDA GİZLİ..

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı cenngiz adlı üyeden alıntı
    Ben senin yerinde olsam Almanya BMW ye durumu tüm detayları ve belgeleriyle açıklayan bir e-mail atarım. Zira Türkiye dışında dünyanın hemen hemen her ülkesinde müşteri görüşleri ve şikayetleri ferman gibi algılanır.
    +1 "Yazmış olduğunuz Mesaj çok kısa. Lütfen Mesajınızı Minimum karakter sayısına yükseltin. Minimum karakter sayısı 10 Karakterdir."
    Zamana ait düşlerim... Gemi benim kaptan benim...

alpertektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı koray_77 adlı üyeden alıntı
    teşekküler arkadaşım..
    birşey sorcam ist da başka bmw bayii yok mu hepsi bölemi yapıyo
    valla eskiden vardı ama şimdi bütün bayilikleri iptal ettiler sadece kendileri satıyo işin komik tarafı koca istanbul'a sadece borusan servisi bakıyor servisinde kaç kişi olduğunu söylemiştim

dünden beri yaklaşık 100 KM yaptım makina gerçekten iyi özellikle ağırlık dengesi tümüyle aşşağağıda olduğu için motosiklet 190 kilo civarı olmasına rağmen sanki 140 kilo gibi.
    yani makina güzel ama borusan dan alabilirseniz

yurtdısından vergisiz algısız getirtilebildigini duydum.arastırcam.dogruysa boru bu sefer borusana gircek.

henüz motorum yok ama üçüncü motorum Bmw olabilir diye düşünüyorum. Hoş fiyatlar birhayli yükseldi ama bakalım daha birinci motorumu alamadım.

Bu arada bir arkadaşım F650 gs aldı fuardan geçen hafta cuma günü aldı. Ellerinde yeterince motor olmadığını ve gümrükten yüzlerce motorun çıkmasının ve hepsinin teslim edilmesinin biraz zor olduğunu kabul etmek lazım. Arkadaşım teslim zamanını bekledi ve motoruna kavuştu.Ama borusan ın kayıtsızlığıyla ilgili hiçbir şikayeti olmadı. Ben borusan ın bugüne kadar işlerii çok ciddi yürüten bir kurum olduğunu biliyorum.

Belki biraz daha anlayışlı olmak lazım. Yine de bu kadar zamandır motoru alamamış olmanız üzücü.

haxo arkadas,gumruk musaviri oldugunu soylemissin.almanyadan ikinci el bi bmw alsak ne kadar vergi odicez yada ne gibi islemler yapcaz anlatabilirmisin?

Alıntı sarapci adlı üyeden alıntı
    haxo arkadas,gumruk musaviri oldugunu soylemissin.almanyadan ikinci el bi bmw alsak ne kadar vergi odicez yada ne gibi islemler yapcaz anlatabilirmisin?
    Dostum bence hic ugrasma, birkere (yanılmıyorsam) 3 yasından büyük makina getiremiyorsun. KDV, gümrük vergileri, gümrükçü masrafı, harcı (haracı), nakliyesi, sana düsündügün kadar ucuza gelmeyecektir...

oyle deme avrupada ikinci el acaip ucuz.ikinci el deyince 2006 lar bile dusuyo ikinci ele.

O zaman Haxo bize bir fiyat versin bakalım hesaplı olacaksa neden olmasın, ama halen cok ümitli degilim ben. Pazartesi bende bir arastırayım bu konuyu.

sıfır bile olsa yinede ucuza gelir borusandan.hayrına yapmıyolarki bu isi.emin ol en az bire bir kar koyuyolarda satıyolar.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler