Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bisikletle virajda diz değdirme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Dizlerini bilmem ama dudakların kesin değer. Yeri öpeceğine garanti veriyorum.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok özel lastik ve özel bir piste ihtiyacın var en azından.
    Fakat öyle bir lastik üretilmişmi bilmiyorum pekte sanmıyorum.

Motosiklet lastiklerinin yanına bakarsan tabanın bitip yanağın başladığı yerde bir çizgi oluşur , orası sürtünme sınırıdır , motoru oraya kadar yatırabilirsin uygun koşullarda . Ben 20 yıldır binerim o çizgiye en fazla yarım cm yaklaştım. Oda güzel asfalt bulunca.
    Sen kendi lastiğinde o çizgiye bakarsan olup olmayacağını anlayacaksın.
    Motosiklet alstiği takarsan neden olmasın.
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...75978121_n.jpg

Beyler yeter vurmayın öldü

.
    Bu arada biz dalga geçiyoruz da gereklil açıklamayı acayüp yapmış. Ağzına sağlık.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne kadar lastik değiştirsenizde ağırlık farklarından dolayı belli bir eğimden sonra sizin ağırlığınız bisikletin ağırlığınızdan fazla olduğu için bisiklet yan düşecektir

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al panpa, yalnız yolda deneme. Git İstanbul Park'a öyle diz ver. Mazallah film bir kamyonun altında bitmesin.

acayüp bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Yol lastiği kullanıyor olsan bile, girdiğin virajda pedal üstte bile olsa, arka lastiğe itiş kuvveti veremeyeceğin için bu iş olmaz.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende pisikletle "nereye bakarsan oraya gidersin" i denedim yok la yalan soyluyolar yok öle bisi saga sola kizlara baktim elimi biraktim yine bisi olmadi denesen bile olmaz bosa cabalama hep kandiriyolar bizleri
    Furkan hemşerim cevabını okudum gülmekten yerlere yatıyorum... Talas da kar var mı şimdi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al panpa, yalnız yolda deneme. Git İstanbul Park'a öyle diz ver. Mazallah film bir kamyonun altında bitmesin.

http://u1312.hizliresim.com/1j/l/vn4wz.jpg
    Bu resim kandırmaca veya espiri olsun diye çelikdi. Adamın alttaki ayağına bakın pedalda değil, yerde baldırının üstünde dirsek temasıyla poz vermiş... Fake
    Tüm motor sevenlere sevgilerle..

Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Furkan hemşerim cevabını okudum gülmekten yerlere yatıyorum... Talas da kar var mı şimdi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Bu resim kandırmaca veya espiri olsun diye çelikdi. Adamın alttaki ayağına bakın pedalda değil, yerde baldırının üstünde dirsek temasıyla poz vermiş... Fake
    Ben de diyorum bu nasıl olmuş

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Ben de diyorum bu nasıl olmuş
    Ortalık sahte showman dolu.... Arkadaki bisikletçilerde foto çekimini izliyor .... Bu salak niye yerlere uzandı poz veriyor diye....

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    İlerde bir gün şu lastiklerin bisiklet için olanını yaparlarsa bisikleti yanlarken diğer tarafına çıkıp bile gidersin

Ortalık sahte showman dolu.... Arkadaki bisikletçilerde foto çekimini izliyor .... Bu salak niye yerlere uzandı poz veriyor diye....
    Reis ben seni ti'ye almak için o yorumu yazdım. Suyunu çıkarmışsın. Bir kendisi arkadaşımdır. İki salak hiç değildir, yakışıksız yorum yapma. Üç, o o fotoğrafın amacı aslında bir sitem. Motosikletlere açmıyorsunuz biz de bisikletle diz veriyoruz vs. Motosiklet kaskından çakman lazımdır Kapiş

Tabikide diz değmez.Benim söylemek istediğim teknik açıdan bisikletle motosiklet arasında fark varmı?Yıllardır bisiklet sporuyla uğraşmış biri, motosiklette virajlarda zorluk çekermi?

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Reis ben seni ti'ye almak için o yorumu yazdım. Suyunu çıkarmışsın. Bir kendisi arkadaşımdır. İki salak hiç değildir, yakışıksız yorum yapma. Üç, o o fotoğrafın amacı aslında bir sitem. Motosikletlere açmıyorsunuz biz de bisikletle diz veriyoruz vs. Motosiklet kaskından çakman lazımdır Kapiş
    Ben yurtdışında çekilmiş bir foto sandım. Genç arkadaşlar kanmasın diye de fotoların püf noktalarını belirtmiştim kusura bakmassın dimi? Sizin olduğunu düşünmemiştim. Affet..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bisiklette diz değdiremezsin ancak gene az biraz yatırman gerekir virajda.kontra tekniğini bisiklette de motorda da benzer şekilde uyguluyoruz zaten.ama motor farklı yani , benim ybr bisiklete en yakın motorlardan olmasına rağmen bariz fark var.motosiklet çok daha ağır bir kere en basitinden.yere çok sağlam basıyor bu yüzden.

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    bisiklette diz değdirmek mi ince lastikle olmaz bu iş sen motor al ondan sonra diz değdirirsin
    tr_select bunu beğendi.

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Kar varda biraz cekildi yerler hep buz yaz lastigiyle dolaniyorum araba daha abssiz frenlemedi frene her dokunusumda tıtak tıak vura vura duruyo ( gulme kismina gelince başşak geçtin heralde kafam basmadi gece gece )

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kar varda biraz cekildi yerler hep buz yaz lastigiyle dolaniyorum araba daha abssiz frenlemedi frene her dokunusumda tıtak tıak vura vura duruyo ( gulme kismina gelince başşak geçtin heralde kafam basmadi gece gece )
    Motorla radar yedinci hiç Talas'tan Kayseri'ye .? Güzel basılır o yolda ama cezasıda acı olur .

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    lan bi deli kuyuya daş attı....daha nediyeyim ben

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Fotoğrafı dalgaya almayın benim çünkü o valla bozulurum bisikletin canını çıkarırken böyle bir kare meydana gelmişti.. hızlıyken bile o denli yatabilceğin bir viraj bulurmusun bilmem ama düşük hızda böyle bir şey çıkıyor yani dengede durmak için ters kuvvet uygulamış oluyorsun bisikleti çekiyorsun yukarı..

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafı dalgaya almayın benim çünkü o valla bozulurum bisikletin canını çıkarırken böyle bir kare meydana gelmişti.. hızlıyken bile o denli yatabilceğin bir viraj bulurmusun bilmem ama düşük hızda böyle bir şey çıkıyor yani dengede durmak için ters kuvvet uygulamış oluyorsun bisikleti çekiyorsun yukarı..

http://u1312.hizliresim.com/1j/m/vp1nf.jpg
    Arka jant ruhunu teslim ediyor sanırsam ha gitti ha gidecek

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    amaaaan giderse gitsin ben motorumla mutluyum

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Motorla radar yedinci hiç Talas'tan Kayseri'ye .? Güzel basılır o yolda ama cezasıda acı olur .
    Evet bi kere babam talastan meydana giderken isiktan kalkti hizlanmasiyla radar dusmemiz bir oldu :D bide yol yenilendi biraz daha guzel oldu cıncık gibi
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)