Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumu satıp büyütücem ilgilenebilirmisiniz Naked Tercihimdir

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Ktm Duke 125 kullanıcısıyım motorumu 12500 km yaptım ve artık satmayı düşünüyorum elimde tahmini 18 milyar para olucak. Naked düşünüyorum ama hoşuma giderse racing motorda alabilirim tavsiyelerinizi nelerdir yazabilirmisiniz. z750 var aklımda şimdilik ama her türlü yoruma açığım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Z750 R,XJ6,Triumph street triple mantikli olabilir. Koruma olarak ne var?

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı MazlumInce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ktm Duke 125 kullanıcısıyım motorumu 12500 km yaptım ve artık satmayı düşünüyorum elimde tahmini 18 milyar para olucak. Naked düşünüyorum ama hoşuma giderse racing motorda alabilirim tavsiyelerinizi nelerdir yazabilirmisiniz. z750 var aklımda şimdilik ama her türlü yoruma açığım
    Duymuşsundur mt-07 diye bi model getiricek yamaha Türkiye'ye.Bayıldım motora.Muhtemelen fuarda özellikle inceleyeceğim.Ama kafamda hep şu soru işareti olacak ve almazsam sırf bu sebepten almam; "150 cc bir motosikletten 700 cc motora geçmem (sen balıklama atlamak de) ne kadar sağlıklı"...
    xawa bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    fazer800 . Derim hayallerimi süsleyen kadın gibi resmen yav

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence yüksek cc ye atlama 250-350 arası devam et daha çok yaşar daha ileride 600lük alırsın

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MazlumInce adlı üyeden alıntı Mesajı göster

12500km, 125cc tecrübesiyle Z750 haa! Vay bee iyi cesaretmiş sende ki de arkadaşım.

Sen hiç sıralı dört silindir bir makinenin ARKASINA binip yol yaptın mı?

İvmelenmeyi, frenlemeyi sana iyice bir yaşatan oldu mu?

Sen diyorsan ki evet bunların hepsini tatdım, tecrübe edindim, eğitim aldım, tam takım korundum vs. vs... Kendime de güvenim tam.

O zaman o paraya en iyi naked bana göre Z750R...

125 likten atlama demissiniz ama 250 300 lüğün bi farkı yok emin olun benim önerim 600lük bi motor mesela bmc gsxR600 bi bak derim .

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Honda NC700 al.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    abartmayın bukadar adam 50 cc scooter kullanmıyor ilk 600 rr kullandığım da daha en fazla 20000 km tecrubem vardı öyle uçakta değil yani kendini birlikten sonra ben hazırim diyorsan kullanirsin
    İmportant ve umurcan bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    kanuni seyhan 150
    en nihayetinde motordur diye düşünümüyorum çokta zor olmasa gerek ama tabii kullanmıslığımız yok o kadar büyüğünü bi bilene danısmak lazım ama sonucta atla deve değil biyerden baslamak lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler