Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet kullanmadim ama kullanmayi biliyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Merhaba arkadaslar. Ben yazin bir motosiklet alacagim Rks Titanic 150. Bu motola bilecik-samsun arasi bir uzun yola cikmayi planliyorum ama hic motosiklet kullanmadim( arkadasin scooterinde bir kac tur atmisligim var) ama kullanmayi biliyorum.Sorun yasamam diye umuyorum. Yanimda olmasi gerekenleri filen biliyorum. Rodaj bittikten sonra yapabilirmiyim? 1-1,5 haftada yaparim rodajini bakima sokup yola cikarim diye umuyorum bol bol dinlenmeli arabayla bile 12-15 saat suruyor. 1-1,5 haftalik deneyimle uzun yola cikilirmi? Dedigim gibi suan motorum yok kullanmisligimda yok ama biliyorum kullanmayi yagini degistirmeyi allah sizlerden razi olsun hergun en az 1 saat forumu takip ediyorum cevaplarinizi bekliyorum tekeriniz duz bassin saglicakla....
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address

minimum on karakter.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tecrübe deneyim her zaman ise yarar rodajını yaparken tecrübe edinirsin biraz bende 3000 km nin sonunda uzun yola cıkmıstım su an ise 5000 kmye geldim acemiligim yok yani biraz deneyim tecrübe olsa fena olmaz motosiklete vigeslere frenlemeye tam hakim olabilmen 4000 kmyi bulur sanırım

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübe deneyim her zaman ise yarar rodajını yaparken tecrübe edinirsin biraz bende 3000 km nin sonunda uzun yola cıkmıstım su an ise 5000 kmye geldim acemiligim yok yani biraz deneyim tecrübe olsa fena olmaz motosiklete vigeslere frenlemeye tam hakim olabilmen 4000 kmyi bulur sanırım
    Bu sevda baslayali 3 sene oldu son 1-1,5 senedirde surekli takip ediyorum forumu daha motor ustune binmeden tecrubeli bile oldum denilebilir..ailem karsi biraz ama dedem saolsun kirmadi beni yaza sozu var tam emniyetli bir sekilde binmeyi allah nasip eder insallah.. allah herkese kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin ins.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Teoride öyle ama uygulamada sıkıntı olur hayırlısı olsun genede ..

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Berkay kardeş. Sen bir ehliyetini al önce... Kaskını, montunu vs al bir... Sonra eğitimlere katıl veya öğren bir şekilde motor kullanmayı.
    Sonra amerikayamı gidersin, Almanyayamı gidersin artık
    2-3 tur atmak ile kullanmayı öğrenmek nasıl bir şey lem. Varmı öyle bir dünya... Elalem eğitimlere neden paralar döküyor o zaman. ?

Sen al ehliyetini, paranı hazır et... Al motorunuda... Biz sana rodaj yapmayıda anlatırız, uzun yola çıkarken alman gerekenleride....
    Daha karga bokunu yemeden BİSMİLLAH bi..

Veeeeeeeeeeeeee... Başlık için ise..
    SiyahAdam, flame, RODWIN250R ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    alfa motosiklet bloğunu hatmedersen çıkarsın

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkay kardeş. Sen bir ehliyetini al önce... Kaskını, montunu vs al bir... Sonra eğitimlere katıl veya öğren bir şekilde motor kullanmayı.
    2-3 tur atmak ile kullanmayı öğrenmek nasıl bir şey lem. Varmı öyle bir dünya... Elalem eğitimlere neden paralar döküyor o zaman. ?

Sen al ehliyetini, paranı hazır et... Al motorunuda... Biz sana rodaj yapmayıda anlatırız, uzun yola çıkarken alman gerekenleride....
    http://31.media.tumblr.com/tumblr_mc...clyyo1_400.gif
    başlığı okudum tepkim aynı kısa videodaki gibi oldu
    RODWIN250R bunu beğendi.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı restherock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlığı okudum tepkim aynı kısa videodaki gibi oldu
    Aslında gifler ile saldıracaktım fakat kardeşimiz daha küçük anladığım kadarıyla. Bir heves ile konu açmış, içindekileri dökmüş...
    Umarım hayattan beklentilerini alırsın diyelim bizde. . .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    kullanmadım ama kullanmayı biliyorum ne demek? biliyorum diyorsan aslında gerçekten bilmiyorsundur. 3-5 kere scooter sürmekle 700-800km yola çıkmak için ... olmak lazım.

Alıntı obk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar. Ben yazin bir motosiklet alacagim Rks Titanic 150. Bu motola bilecik-samsun arasi bir uzun yola cikmayi planliyorum ama hic motosiklet kullanmadim( arkadasin scooterinde bir kac tur atmisligim var) ama kullanmayi biliyorum.Sorun yasamam diye umuyorum. Yanimda olmasi gerekenleri filen biliyorum. Rodaj bittikten sonra yapabilirmiyim? 1-1,5 haftada yaparim rodajini bakima sokup yola cikarim diye umuyorum bol bol dinlenmeli arabayla bile 12-15 saat suruyor. 1-1,5 haftalik deneyimle uzun yola cikilirmi? Dedigim gibi suan motorum yok kullanmisligimda yok ama biliyorum kullanmayi yagini degistirmeyi allah sizlerden razi olsun hergun en az 1 saat forumu takip ediyorum cevaplarinizi bekliyorum tekeriniz duz bassin saglicakla....
    Tamam.On karakter olması lazımmış en az.

Aslında gifler ile saldıracaktım fakat kardeşimiz daha küçük anladığım kadarıyla. Bir heves ile konu açmış, içindekileri dökmüş...
    Umarım hayattan beklentilerini alırsın diyelim bizde. . .
    Hani İşin Vardı La Senin:D

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani İşin Vardı La Senin:D
    Hallettim şahın k. Pardon Metin K.

Hallettim şahın k. Pardon Metin K.

:D:D:D
    Neyse Ya Size Eyi Geceler Bu Kadar Saçmalama Yeter:D

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://g1209.hizliresim.com/11/4/cmpzt.gif
    :D:D:D
    Neyse Ya Size Eyi Geceler Bu Kadar Saçmalama Yeter:D

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude

Veeeeeeeeeeeeee... Başlık için ise..
    http://31.media.tumblr.com/tumblr_mc...clyyo1_400.gif
    Yakında akşama hangisini giysem diye başlık açılırsa şaşırmayacağım artık.Bu ne yahu.

Şuna bak sırf polemiğe giriyoruz başlıklarda.Adam gibi paylaşım yok...Hepimizde kabahat gerçi.Benimde aylardır bir halt yediğim yok burda paylaşmak adına.Anca ona buna kızıyorum.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakında akşama hangisini giysem diye başlık açılırsa şaşırmayacağım artık.Bu ne yahu.

Şuna bak sırf polemiğe giriyoruz başlıklarda.Adam gibi paylaşım yok...Hepimizde kabahat gerçi.Benimde aylardır bir halt yediğim yok burda paylaşmak adına.Anca ona buna kızıyorum.
    Motoruna büssürü şey takıyorsun ama burada bizimle before-after şeklinde bir paylaşımda bulunmuyorsun.
    Belki bendede z750 var ve tüm dünyadan gizliyorum. Belki bende egzoz konusunda kararsızım. Belki power commander takıcam yapıcağım bir şeyler...

Çok ayıpladım seni alper kardeş. Bu tutumundan dolayı seni şiddetle kınıyorum. Terbiyesiz...

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Motoruna büssürü şey takıyorsun ama burada bizimle before-after şeklinde bir paylaşımda bulunmuyorsun.
    Belki bendede z750 var ve tüm dünyadan gizliyorum. Belki bende egzoz konusunda kararsızım. Belki power commander takıcam yapıcağım bir şeyler...

Çok ayıpladım seni alper kardeş. Bu tutumundan dolayı seni şiddetle kınıyorum. Terbiyesiz...
    Canını sevdiğim 1 gazlama videosu ekledim gece 12de sabah 8de kalktım yoktu yerinde :D

Egzoz desen saldıracaklar :D
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canını sevdiğim 1 gazlama videosu ekledim gece 12de sabah 8de kalktım yoktu yerinde :D

Egzoz desen saldıracaklar :D
    Canımın ta içinin dibi.. Bırak onlar utansın, sen paylaş bizlerle... Emeğe saygı deriz en azından. Kıskanmıştır birileri, silmiştir

Herkes biliyorki 4 silindir egzoz sesinden tercih edilir %40 olarak. Kimselerin ayak yapmasına gerek yok bu konuda

yanına ehliyeti olan işten anlayan birini alıp öyle git. yada otobüsle getir motosikletini.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)