Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cub motor Bakım Resimli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Resimler Biraz Kötü 6230i ile çektim

Slm arkadaşlar herkese hayırlı hafta sonları 1 hafta önce motorumun yağını değiştirirken arkadaşımın tavsiyesiyle hava filtresinide sökmüştüm motordan iyi bi ses alabiliyorsunuz fakat sonra gaz yememe geç tepki verme gibi sorunlar ortaya çıktı bide geceleyin ses beni bile rahatsız edince bugün geri taktım aslında hiç sökmeyecektim fakat servis -hocam şimdi 2000km bakımında senin hava filtreni temizleriz bide yağını değiştiririz 60 tlyi cebe indiririz deyince bende meraktan açtım gram toz bile yoktu içinde ve bugün hava filtresinin montajını yaptım resimden sonra gerekli hortumlarınıda taktım resmi hortumları takmadan çekmişim

Bana herşey dahil 16 lira sadece yağ parasına mal oldu bide 10 liraya depoyu fulledim Bu resimlerde yağ değişiminden

Not: Apaçiliğin Kimseye faydası Yok artık motorumla yavaş yavaş keyif ala ala kullanıyorum orijinal hali çok çok daha güzell...... Herkese Hayırlı Günler Tekeriniz düz Bassın ve Bu mevsimlerde lütfen dikkat....
    turkish39 ve rambomert bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gri olandan bendede var 100 kh modeli bu yaz o motorla kirklareli mugla,bodrum arasi ( 1000 km) gittim donus ile birlikte 2000 km. Suan yag kacirma problemi var sadece. İyi baktiginda gidemicegi yer yok.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Bu motorla ehliyet sınavına girdim sürücü kursunda paçavra olmuştu tabi benimki, güle güle kullan, dediğin gibi orjinal hali en iyisi
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı stalking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gri olandan bendede var 100 kh modeli bu yaz o motorla kirklareli mugla,bodrum arasi ( 1000 km) gittim donus ile birlikte 2000 km. Suan yag kacirma problemi var sadece. İyi baktiginda gidemicegi yer yok.
    Doğrudur hocam çünkü ben bu motoru 0 km aldım şuan 2050kmde fln ilk aldıgımda üst limitleri bayağı bi zorladım çok şükür bana hiç bi şekilde sorun çıkarmadı artık sakin sakin kullanıyorum dahada sorun çıkaracagını zannetmiyorum dediginiz gibi baktıktan sonra kolay kolay üzmüyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorla ehliyet sınavına girdim sürücü kursunda paçavra olmuştu tabi benimki, güle güle kullan, dediğin gibi orjinal hali en iyisi
    Sağ olun hocam teşekürler....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)