Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

verseys650 yolda slalom yapıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Önü 32
    Arkayı34 yap....
    Asgari etkilenirsin o zaman...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motosiklet yolu fena okuyor buda yolda gezmeye neden oluyor örneğin yoldaki tırtırlari okuyup yılan gibi geziyor bunun sebebi ne olabilir bir keresinde az kalsın savrulup gidiyordum bunu manisa yetkili servis Rıdvan ustaya sordum doyurucu bir bilgi veremedi bilen var mı neden lastikleri dunlop 2013 üretimi motorum 2012 18bin km de lastikler daha 6 bin km olmadı takali
    Aynı sorun bende de var.lastik havası ne kadar doğru olursa olsun devam ediyor.lastiklerim ince berbat fabrika çıkışı lastikler var.dümdüz lastik.şerit değiştirirken yerdeki beyaz şeritlerin üstünde bile hafif kayma oluyor

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Daha önce kaza, düşme olduysa şaside sorun olabilir.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    tırtıklar çok derin lastikleriniz 150 taban. ön lastiğiniz de 120 taban. Bende er-6 vardı metzeller lastiklede geziyordu taramalı asfaltta. 4 lastik olmadığı sürece ön ve arka lastiklerimiz arasında farkdan dolayı hissedeceksiniz. Kullandığınız motor tork canavarıdır zaten her türlü yolda gazı açtığında yanlayabilme durumuna sahip.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Evet motosikletimi çok seviyorum çok neşeli atak kıvrak bir de benim arka lastik 160 taban geçen cumartesi Antalya dan geldim yağmur sis ne ararsan vardı yalnız Denizli ve Sarıgöl inisinde yüreğim ağzıma geldi geldi gitti

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

Sağol deniycem 32 ön 34 arka

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Lastik basınçlarını kontrol ettikten sonra da bozuk yollarda bu sallanma olabilir. Bu durumda dizlerinizle ve topuklarınızla motoru kavrayın ve gidonu sıkmadan rahat bırakın. Motor zaten kendini toparlayacaktır.
    cenkito bunu beğendi.

n61l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa 638
    merhaba

90/90-18 ölçüsündeki lastikte farklı desenler düz taranmış asfaltta ,benim deneyimimde, farklı sonuçlar vermişti.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)