Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Evden motorla çıktım kaskla döndüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Perişan oldum akşam akşam yav..

Dün akşam motor sezonunu kapatmıştım kazasız belasız.Bu sabah işe geç kaldım yerlere baktım hava kuru

jübilemi yapıp bırakayım dedim.neyse gittim işe tam çıkacağım sıra kar serpmeye başladı,ben gidene kadar

tutmaz dedim ama o ne trafik kaldırıma çıkıp gideyim desem onuda yapamıyorum o kadar berbat.O arada da

kar tutmaya başladı.

1 tane dik yokuş vardı ondanda Fred Çakmaktaş tarzı ayak freni yaparak indim.Eve yaklaştım bir tane

inceden yokuş

var onu atlatırsam olay bitti ama yok çıkamadım yokuşun yarısında kaldım.Tek başımada indiremedim birini

çağırdım düzlüğe

indirdik

motoru.Sonra park edip etrafı kolaçan ettim bir tane açık garaj burdum binanın arkasında geniş bir yer.Motoru oraya koydum

yöneticiye anlattım kalsın dedi.Teşekkür edip aldım kaskımı düştüm yollara.İnşallah tosunun başına bir iş gelmez
    courser, Osırıs, ercan41 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bir nalbura girip çamaşır ipi alacaktın. Hatta bakkal çakkal nere denk gelirse genelde bulur. Yolun kısa olduğu için bu ipi öneriyorum. Sadece durumu kurtarmak için.

Sonra bu ipi jantın arasından geçirerek lastiğe janta lastiğe janta dolayacaksın. Olacak sana kar lastiği.

Fotodaki daha ciddi bir çalışma . Avize zinciri ile yapılıyor. Bunuda sürekli kullanım için yapabilirsin.

Linwelin bunu beğendi.

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir nalbura girip çamaşır ipi alacaktın. Hatta bakkal çakkal nere denk gelirse genelde bulur. Yolun kısa olduğu için bu ipi öneriyorum. Sadece durumu kurtarmak için.

Sonra bu ipi jantın arasından geçirerek lastiğe janta lastiğe janta dolayacaksın. Olacak sana kar lastiği.

Fotodaki daha ciddi bir çalışma . Avize zinciri ile yapılıyor. Bunuda sürekli kullanım için yapabilirsin.

http://img191.imageshack.us/img191/8571/13119566.jpg
    Çok saol aklımda bulunsun da yokuş inerken yine tehlikeli değil mi yav ?
    KaPTaNHaSaN bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ön tekerede sar. Ama arka fren yeter zaten gideceğin hız belli.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    oyle bı baslık atmıssın kı hıkaye sonuna kadar kaza ya da calıntı haberı sandım gecmıs olsun yıne de.stres ıyıdır.bı daha rısk almazsın.meteo ya bakmadan cıkmazsın benzerı cbr250 yı ılk aldıgımda basıma gelmıstı. bı heves bınmek ıcın işe cıktım. yokusta durdugum an 20m gerı kaymıstım ayaklarımın uzerınde hemen tırs tırıs eve bıraktım arabayla gıttım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://img191.imageshack.us/img191/8571/13119566.jpg
    Sinan bey ben bu uygulamayi motoruma yapamam cizilir diye korkarim
    HaYaBuSa_35 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mikrofiber bez alip janta temas eden yerlerin altina sikistirabilirsin. Zincirin altindaki zaten plastik kablo cirti (bagi).

norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    Ben de kaza yaptınız sandım yahu, tek derdiniz bu olsun.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bende kaza yaptınız sandım.Dün bende son güneşi değerlendireyim iki fatura yatıyarım dedim.Gitmez olaydım çarsıda arka tekerlek patladı.Ustaya ittirene kadar 5 yaş yaşlandım nerdeyse .Senin gibi ayak freni hesabı zor ulaştım .Bu sabahda motosikleti alıp ücretli otoparka kapattım kurtuldum.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne çizilir diye korkuyorsun anlamadım ) Karizmanmı çizilir yoksa ?

Fotoğrafa dikkat ettiysen lastiğin altı zincir jant tarafı plastik strap. Ayrıca motora herzaman binmek istiyorsan birazcık çiziğe müsade edeceksin :D
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Şu ip olayı gerçekten çok akıllıcaymış.

Smudge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG-250
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyle bı baslık atmıssın kı hıkaye sonuna kadar kaza ya da calıntı haberı sandım gecmıs olsun yıne de.stres ıyıdır.bı daha rısk almazsın.meteo ya bakmadan cıkmazsın benzerı cbr250 yı ılk aldıgımda basıma gelmıstı. bı heves bınmek ıcın işe cıktım. yokusta durdugum an 20m gerı kaymıstım ayaklarımın uzerınde hemen tırs tırıs eve bıraktım arabayla gıttım
    Aynen ya hocam aklıma çalınma, kaza hatta sattığına kadar bir sürü şey geldi iyi şükür ki sorun yok, var olan şey sorun sayılmaz tekerin düz bassın

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Smudge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen ya hocam aklıma çalınma, kaza hatta sattığına kadar bir sürü şey geldi iyi şükür ki sorun yok, var olan şey sorun sayılmaz tekerin düz bassın
    amin hepimizin tekeri düz bassın..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)