Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

250 ve 350 cc arası motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yadigar 100 kh'tan sonra 250 veya 350 cc arası motosiklet alacagim. Hiz onemli degil Racer tip aramiyorum.
    Bu yaz Karadeniz turu yapicaz da 3 kisi 3 tane motosiklet alicaz Enduro veya Custom tarzi motorlar alicaz 0 alicaz 5-6 bin lira kadar butcemiz var. Ve Su sogutmali motor bakiyoruz var mi bildiginiz o ayarda motorlar

Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    apachi nin 250cc onroad modeli var su soğutmalı ama sıfırı 8000

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5-6 bine biraz zor gibi görünüyor 2. el al

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apachi nin 250cc onroad modeli var su soğutmalı ama sıfırı 8000
    Saticiyla konusuruz 3 tanesi 24 bin eder zaten butun parayi aninda nakit odeyecegiz belki bi indirim yapar insafa gelirse. Aynen bu ayarda motosiklet istiuoruz hocam yok mu baska modeller

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Walla bu ayarda bu güçte bu fiyata başka model bilmiyorum bende alacağım yakın zamanda kısmetse.. Sahibinden.com daki ilanlar için aradığımda satıcılar (8700-900lerde fiyat çekenler) motorun ancak 2014 mart ayında geleceğini söylemeleri üzerine antalyada distrbütörü olan ışıldar ı aradım ve on road modelin 8000 lira olduğunu ellerinde satışa hazır bulunduğunu söylediler. Bunun üzerine Hatay da bayisini aradım senden alacak olursak bi ikramın olur herhalde v.s muhabbetlerine girince yaparız güzelliğimizi dediler. Tahmini 1ay kadar sonra almayı düşünüyorum yakın bi yerdeyseniz ve çok aceleniz yoksa birlikte siparişi verip daha da ucuza gelmesini sağlayabiliriz benim alacak olan 1 arkadaş daha var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mondial 250 MR Destro var 6.250 Tl bu motor hakkındaki duşunceleriniz?

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bahsettiğim makina klasmanının en güçlüsü tabi mondialci arkadaşlarda motorlarından memnun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla bu ayarda bu güçte bu fiyata başka model bilmiyorum bende alacağım yakın zamanda kısmetse.. Sahibinden.com daki ilanlar için aradığımda satıcılar (8700-900lerde fiyat çekenler) motorun ancak 2014 mart ayında geleceğini söylemeleri üzerine antalyada distrbütörü olan ışıldar ı aradım ve on road modelin 8000 lira olduğunu ellerinde satışa hazır bulunduğunu söylediler. Bunun üzerine Hatay da bayisini aradım senden alacak olursak bi ikramın olur herhalde v.s muhabbetlerine girince yaparız güzelliğimizi dediler. Tahmini 1ay kadar sonra almayı düşünüyorum yakın bi yerdeyseniz ve çok aceleniz yoksa birlikte siparişi verip daha da ucuza gelmesini sağlayabiliriz benim alacak olan 1 arkadaş daha var
    Hatay cok uzak buradan veya istanbuldan alacagim. 1 ay veya 20 gun sonra

Smudge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG-250
    Aradığınız sınıfta bir motoe değil ancak Regal Raptor dd350e tavsiye ederim.. Tuzla/ist. bayiden 7999 tl fiyat aldım, belki indirim olabilir. 250'liğini kullanan yakın bir arkadaşım aldığı gün 1200 km. (Git-gel) uzun yol yaptı ve inanılmaz memnun, şu anda yaklaşık 6000 km.de motoru ve hiçbir sorun/sıkıntı yaşamadan kullanıyor. Şimdiden hayırlısı olsun ve karadeniz turunda iyi eğlenceler. Tekeriniz düz bassın, hatasız/kazasız/belasız ve cezasız sürüşler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Peki bu 250 Mr ile uzun yol yapilabilirmi? Olursa hemen alicaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Alıntı Smudge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradığınız sınıfta bir motoe değil ancak Regal Raptor dd350e tavsiye ederim.. Tuzla/ist. bayiden 7999 tl fiyat aldım, belki indirim olabilir. 250'liğini kullanan yakın bir arkadaşım aldığı gün 1200 km. (Git-gel) uzun yol yaptı ve inanılmaz memnun, şu anda yaklaşık 6000 km.de motoru ve hiçbir sorun/sıkıntı yaşamadan kullanıyor. Şimdiden hayırlısı olsun ve karadeniz turunda iyi eğlenceler. Tekeriniz düz bassın, hatasız/kazasız/belasız ve cezasız sürüşler..
    Hava sogutmali degil mi o motorlar?

Motosikleti
    Skygo SG-250
    Alıntı stalking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu 250 Mr ile uzun yol yapilabilirmi? Olursa hemen alicaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Hava sogutmali degil mi o motorlar?

Hayır, su soğutmalı ve gercekten performanslı, uzun yol için sınıfının en iyisi diyebilirim.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı Smudge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır, su soğutmalı ve gercekten performanslı, uzun yol için sınıfının en iyisi diyebilirim.
    Smudge arkadaş buraya bunu söyleyip yaklaşık 2saat sonra 7900e regal 350 aldı. onunda başlığı açtı zaten. hatta sonra gidon değişikliği için başka bi başlık açtı. aldıktan sonra lastkler icin baska bi başlık açar, daha bunun aksesuarları var onun içinde 20 küsur başlıkla bekliyoruz.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    Skygo SG-250
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Smudge arkadaş buraya bunu söyleyip yaklaşık 2saat sonra 7900e regal 350 aldı. onunda başlığı açtı zaten. hatta sonra gidon değişikliği için başka bi başlık açtı. aldıktan sonra lastkler icin baska bi başlık açar, daha bunun aksesuarları var onun içinde 20 küsur başlıkla bekliyoruz.
    Hocam affet ama anlamadım ya kim aldı Regal'i

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bajaj pulsar 200ns i bekleyin

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Planet 5 .

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Öyle 2.000 tl indirim yapan yer varsa bizede haber verin sıfır üstelik,

Bajaj pulsar beklenir güzel makine

Motosikleti
    Skygo SG-250
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle 2.000 tl indirim yapan yer varsa bizede haber verin sıfır üstelik,

Bajaj pulsar beklenir güzel makine
    Regal için fiyat soruyorsanız, fiyat hala aynı sanırım, sahibinden de ilan güncel, isterseniz özelden bayinin adı ve iletişim bilgilerini de verebilirim.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Fırat senmisin stalking

İzmirli bir arkadaşım da bu aralar bu motoru aldıda o yüzden sorayım dedim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırat senmisin stalking

İzmirli bir arkadaşım da bu aralar bu motoru aldıda o yüzden sorayım dedim...
    Hayir ben. Trakyadan. Motor hosuma gidiyoddu zaten. Ya Mondial 250 mr destro alacaktik yada bu 2-3 saat ici.de arastirip karar verdik. Gidon basligini Duz tutulmasi zor oldugu icin actim. Lastik vs. Ne alaka? Benim isimi gorsun yeter. Eger zorluk cikarmazsa gidonda degistirmem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana ne aga? İstedigim motoru alip istedigim basligi acarim sanane?

Motosikleti
    Skygo SG-250
    Alıntı stalking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayir ben. Trakyadan. Motor hosuma gidiyoddu zaten. Ya Mondial 250 mr destro alacaktik yada bu 2-3 saat ici.de arastirip karar verdik. Gidon basligini Duz tutulmasi zor oldugu icin actim. Lastik vs. Ne alaka? Benim isimi gorsun yeter. Eger zorluk cikarmazsa gidonda degistirmem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Sana ne aga? İstedigim motoru alip istedigim basligi acarim sanane?

Adam ortalığı karıştırdı ya neyse Stalking aga hangisini aldın bilmiyorum ama tekerin düz bassın inşallah..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)