Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Malesef Motosikletim Çalındı 1100xx 2007 honda Cbr

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle hepinize selam,
    Yeni aldığım honda 1100xx 2007 gri renkte olan motorum çalındı. Allah kimsenin başına vermesin. Çok berbat bir durum. Okmeydanında oturuyorum ve kapımın önünden çalınmış.Anahtarı çipli (emmo) olmasına rağmen çalıştırıp gezebilirler mi.? Böyle bir olay başına gelen arkadaş var mı, motorunu buldu mu ? Bulduysa nasıl ve nerede buldu.?
    İnsan ne yapacağını bilemiyor gerçekten. Belki bir daha bu kadar pahalı motor alamayacağım. Bu nasıl Adalet ????????????

17 kasım 2013 çalınma tarihi Sizce şu an ne durumdadır.

Gören Duyan olursa lütfen haber verin arkadaşlar. Duyarsız olmayalım.

serkansertbas86@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok çok geçmiş olsun. Artık hergün duyar olduk bu haberleri. Dün okudum ya bu sitede yada motordelisinde. 1 sene sonra bulunan motorunu almaya gidecekti. İnşallah sizinkide bulunur.
    şerefsiz köpekler

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun .Çok üzücü. İmmo kolaylıkla kırılabilir. Çoktan parçalara ayırmışlardır , bulacağını sanmıyorum. Çaresizliğini anlıyorum ancak kabullenmekten başka şu aşamada yapılacak bir şey yok gibi.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı 1100xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepinize selam,
    Yeni aldığım honda 1100xx 2007 gri renkte olan motorum çalındı. Allah kimsenin başına vermesin. Çok berbat bir durum. Okmeydanında oturuyorum ve kapımın önünden çalınmış.Anahtarı çipli (emmo) olmasına rağmen çalıştırıp gezebilirler mi.? Böyle bir olay başına gelen arkadaş var mı, motorunu buldu mu ? Bulduysa nasıl ve nerede buldu.?
    İnsan ne yapacağını bilemiyor gerçekten. Belki bir daha bu kadar pahalı motor alamayacağım. Bu nasıl Adalet ????????????

17 kasım 2013 çalınma tarihi Sizce şu an ne durumdadır.

Gören Duyan olursa lütfen haber verin arkadaşlar. Duyarsız olmayalım.

serkansertbas86@hotmail.com

Çok geçmiş olsun.Allah belasını versin şerefsiz emek hırsızları.Bir ihtimal vebal almak istemem ama yeni aldım değince aklıma eski sahibi geldi aklıma.Böyle bir olay yaşanmıştı önceden.
    HONDA

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Geçmiş olsun.

motosikletiniz varsa dışarıda gözünüzün önünden ayırmıyacaksınız,yada otoparka koyacaksınız.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ya arkadaş neden korkuyorsunuz . Bi telefon yazana rastlamadım bu zamana kadar.
    Hadi diyelim gördüm senini motoru nasıl haberin olucak ? Mail mi atıcam
    Geçmiş olsun.
    Ama
    Artık bu tip konulara inanmıyorum diyebilirim.

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Facebook'ta fazer tutkunlari grubundaki birol abi sen misin?

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    geçmiş olsun inşallah bulunur :( sanırım o taraflarda (okmeydanı perpa şişli ) bi hırsızlık çetesi mevcut her okuduğum çalınma haberi bu ilçelerden :S

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Ülkede ki emek hırsızlarının ve emniyet güçlerinin durumu belli. Keşke önleminizi alsaydınız o kadar paraya yazık günah. Geçmiş olsun bence de çoktan parçalara ayrılmıştır.

Allah nasip ederse bulunur yada yeni bir motorum olursa ya eve sokacağım yada 50 tane farklı kilitle kitleyip kapalı otoparka koyacağım. Bedelini çok ağır ödeyerek öğrendim malesef

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Plaka ve motorunuzu diğerlerinden ayırt eden özellikleri varsa (Jant şeridi, egzoz, darbe, yazı vs) yazarsanız en azından insanların aklında kalır.
    Ve tabi telefon numarası, gören arkadaş eve gidip size mail atıp siz onu görünceye kadar fazlaca zaman geçmiş olabilir.
    İnşallah bulursunuz motorunuzu.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Arkadaşlar, motosiklet takip sistemi taktırmamaya devam ederseniz bu insanlar bunları yapmaya devam edicek. Çok geçmiş olsun. 50 farklı kilitle tutamazsınız.

Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, motosiklet takip sistemi taktırmamaya devam ederseniz bu insanlar bunları yapmaya devam edicek. Çok geçmiş olsun. 50 farklı kilitle tutamazsınız.
    Tabiki takip sistemleri yapılması gerekenlerin en başında geliyor.

Haklısınız arkadaşlar telefonum; 0531 778 25 63 Motorumda piyasada diğer modeller kadar fazla yok Yinede hatırladığım kadarıyla; 2007 MODEL HONDA CBR 1100 XX GRİ RENKTE SOL CBR YAZISINDA ÇİZİKLER VE KUYRUK KISMINDA ÇATLAK , ARKA LASTİK BRİDSTONE, ÖN LASTİK DUNLOP Sol egzost küçük bir eziklikte vardı.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    öncelikle geçmiş olsun...
    temennim en kısa zaman da bulunmasıdır...
    diğer arkadaşlardan farklı olarak çoktan parçalarına ayrıldığını düşünmüyorum, xx sonuçta piyasada çokça olan bir motor değil, ve yedek parça ihtiyacıda fazlaca yok...
    elinizden geldiği kadar tüm platformlarda resimleriyle paylaşın motoru, ayrıntıları da söylerseniz sizin için çokıça yardımı dokunur...
    bu arada Allah belalarını versin!...

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    geçmiş olsun.bir fotoğrafı filan varsa motorun her yerde paylaşmanızı öneririm. ,

işinde gücünde adamı yolda çevirmek yerine gerçek suçlularla ilgilenilse böyle kötü şeyler olmayacak .

yeni aklıma geldi sahibinden.comda çıkma granaj satan ilanlardan seninkine benzeyenlerin izi sürülebilir aslında.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun .Çok üzücü. İmmo kolaylıkla kırılabilir. Çoktan parçalara ayırmışlardır , bulacağını sanmıyorum. Çaresizliğini anlıyorum ancak kabullenmekten başka şu aşamada yapılacak bir şey yok gibi.
    Abi bu kadar gerçekçi olma
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

123456789/*-

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Belki bu olayla hiç alakası yok ama aklınızda bulunsun. 2. el araba olsun motor olsun alırken satarken motosikleti veya arabayı sakladığınız yerde ( evinizin önü,garaj,sitenin önü) göstermeyin.Alıcıyla nerde oturuyorsun aa bende oralardayım tam nerde gibi ahbap çavuş muhabbetine girmeyin, yani motorun yattığı yeri bilmesin...dedi ve gitti.

Çok değerli bir polis memurunun bana öğüdüdür.Bu yazdıklarımı tersten okuyarak bi sürü motor,araba yada parçalanmış halde araç bulmuştur...
    crxforever ve aloavera bunu beğendiler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    kardeş, bi abiminde çalındı çağlayan tarafında, adam bir hafta hergün sokak sokak gezerek motoru buldu, ben olsam öyle yaparım, hergün motor kiralayın gidin sokak sokak gezerek arayın illaki bulacaksınızdır. çevrede bi yerdedir o.

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    Kardeşim ilk önce geçmiş olsun sana dediklerimi harfiyle uygula inşallah bulursun ben başıma gelen olayı kısaca alatıyım 2010 yılında sitenin içinde duran motorum sigorta atmıştı aldığım motorcuyu çağırdım motorcu sigortasını değiştirdi ramazan ayının 27 günüydü iftar için herkes evdeyken motorun calısmasını duydum çıktık ama yetişemedik sonuçta r1 sonra epey bi uğrastık ki bulamadık sonradan 2012 yılında motoru aldığımız adamdan süphelenmiştik ama ıspat edemediğimiz için sadece bekledik ve o sene baskınla tam 27 tane çalıntı motoru depolarından cıkardılar adam suanda hapiste e bizim motora gelince ortada yok ki zaten motoru parcalayıp satmıslar diye düşünüyorum senin yapacağın şey

sen motoru normal kişidenmi yoksa motorsiklet tamircisindenmi aldın ? eğer motor tamircisinden aldıysan emin olki emmo değiştirmiştir ki değiştirmeseler bile yedek anahtarıyla gelip götürmüştür
    2. olarak polise başvurduysan o ölgede kamera kayıtlarını al kendin incele en son gittiği yol güzerganına detaylı şekilde bak depo tamirci oto tamircisi parcacı varsa gir bak derim inşallah bulursun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)