Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Cbr 125'ten Hyo gt250r geçiş

Motovento
    REKLAM ALANI
    Joe Barbaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125r
    Arkadaşlar meraba
    5-6 aydır cbr 125 kullanıyorum artık beni tatmin etmemeye başladı yaza doğru cbr 125 satıp hyosung gt 250r alma fikri aklıma girdi ama hyosung da bana tam anlamıyla güven vermiyor açıkçası. Alırsam 2013 model almayı düşünüyorum. Sizce hondadan hyoya geçmek attan inip eşeğe binmek mi yoksa iyi bakıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilir mi? Kullanan arkadaşlardan biraz bilgi alabilir miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Bende ybr 125 den gt250r yada cbr250r a gecicem çok kararsızim banada gt250r pek güven vermiyor servis yedek parça frenler vs. Yapılan yorumlar sayesinde.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Joe Barbaro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar meraba
    Sizce hondadan hyoya geçmek attan inip eşeğe binmek mi
    böyle bişi yok, bunları birileri attı ortaya, hyosung kırank kırak, honda yag yakar suzuki egzantirikten ses gelir diyip duruyorlar..
    o bindiğin motosiklet hondanın, fakat japon malı değil bunu biliyorsun değil mi?
    hyosung un sıkıntısı servis ve parcaydı, parca sıkıntısı artık yok. hyosung source ve bir dünya parca satan getirten adamlar var.
    serviste tanıdık güvendiğin bir v motor ustası varsa hiç bir sıkıntı cıkarmaz.
    binlerce kilometre sıkıntısız binenler var, bakımını zamanında yap sıkıntı cıkmaz..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Hyosung krank kırar, honda yağ yakar, yamahada doğru düzgün 250cc yok, suzukiye hiç bulaşma. Mondial mct250 güzeldir.

Motosikleti
    tvs apache
    isteklerine cevap vericek motor inazuma
    hyoyu 1 kere sürdüm sonra bir daha binmemek üzere indim gidiyor durmuyor
    lakin şöylede birşey var frene modifikasyon yaparsan her türlü işini görür

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Hyo beni ondan korkutuyor frenler iyi değilmi gerçekten ?

Motosikleti
    hyosung gt 650 naked
    2008 den oncesınde enjeksıyon yok ve bıldıgım kadarıyla kırank kırma olayı o modellerde oluyo ben ılk aldıgımda red lıne dan cıkarmadın takı baktım benzını ıcıyo redlıne ıcın konusuyorum normal kullanmaya basladım frenlerınde bende sıkıntı yoktu acıl durumlarda kompresorle durduruyodum temızını bulup alırsan cıdden ıdeal makına 30 bın km kullandım tavsıye ederım

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Arkadaşım yapman gereken ilk iş barkın bayoğlunun hyosung videosunu seyret başka yorum okumana gerek yok.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    hocam ben ss tipe hastaydım, sonra anladımki tip deil sağlamlık önemliymiş, şimdi cbr125 aldım, sonra geçeceğim model cbr250 olucaktır, sağlam kendini ispat etmiş, sorunsuz motor gidin onu alın bence.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gt250r in frenlerine laf ettirmem! 2013 gtr aldim tek - yani arka suspansiyonun artci icin konforsuz olmasi ama spor bi motosiklette ''cok'' da konfor aramam. Gucu, kasasi zaten tartisilmaz ama su fren tutmuyor mevzusuna ayar oluyorum. Sert frende 2 kisi stoppie yapabilen bir motordan bahsediyoruz, ya da sert frende sırtına binen ve herkesin nasıl freni var bunun dedigi bi motosikletten
    KrioterS ve EMREGTR bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 125r
    Hyo 2013 tasarımını harika yapmıs beni benden aldı. Ss takıntım yok ama naked da olsa yüksek depo sivri kuyruk asi bakıs bekliyorum bu yüzden inazuma düşünmüyorum şimdilik. Barkının izlemediğim videosu yok bu arada. 2013 te tasarım değişmiş biraz belki frenler virajlar falan düzelmiştir diyerek kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

Motosikleti
    tvs apache
    frenajı nasıl yapıyorsunuz orasını bilemem lakin bana cidden kötü geldi frenajı

KrioterS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000V Varadero 2011
    Bende 2012 Hyosung kullanıcısıyım.Frenlerinden de gayet memnunum Hyosung'u soran herkese tavsiye ederim. Honda,Suzuki,Yamaha vs. al veya alma demem ama Hyosung'a da laf ettirmem...
    Tarihi yaşadığımız gibi yazdık, fakat geleceği cumhuriyete inananlara, onu koruyanlara ve yaşatacaklara emanet etmek lazımdır ! M.KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    CBR 125r
    Yağ hava soğutma bildiğim kadarıyla. Su soğutmadan farkı nedir hararet durumu falan nasıldır

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Joe Barbaro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar meraba
    5-6 aydır cbr 125 kullanıyorum artık beni tatmin etmemeye başladı yaza doğru cbr 125 satıp hyosung gt 250r alma fikri aklıma girdi ama hyosung da bana tam anlamıyla güven vermiyor açıkçası. Alırsam 2013 model almayı düşünüyorum. Sizce hondadan hyoya geçmek attan inip eşeğe binmek mi yoksa iyi bakıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilir mi? Kullanan arkadaşlardan biraz bilgi alabilir miyim?
    cbr 125 ten sonra Hyosung alırsan eşekten inip ata binmiş olursun.Bende hem 2012 Hyosung hemde CBR 600 F var.Honda dan inip Hyosung'a binince attan inip eşeğe binme durumu olmadı bende hiç.Frenleri de on numara hyonun en az 600f kadar hemde
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Allahtan AEA bi fren dedi videosunda, herkes yardiriyor fren diye.. Ben sahibi olup da yok fren tutmuo diyen gormedim, kullanan degil ama sahibi olan. Kullananlar da ustune sanki fren onyargisiyla oturuolar gibi..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    tvs apache
    kardeşim motorunuzu korumak adına konuşuyorsunuzda yanlış bilgi vermeyin gözünüzü seveyim bir inazumanın frenajı bir cbr ın frenajı yok o makinada kim ne derse desin

2013 kasayı kullanma fırsatım olmadı ne gibi değişiklikler var bilmiyorum lakin eskisi gibi ise gene beş para etmez lastikleri ve frenleri ile o makinaya binmem almak isteyeninde aklını çelerim

naked modeline hasta oldugum halde almadım çünki biliyorum başıma geleceği lakin dediğim gibi fren modifikasyonu ile başarılı bir hale getirilebilir şunuda söylemek isterim ki makina ağır cıbır gibi hafif değil

cıbır oturuş pozisyonu şu şekilde ( hyoda bu şekilde / hatta daha yatık bir vaziyet

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    kendim kullandigim devamli kiyaslama yapabildigim icin tekrar yaziyorum hyonun fren problemi yok var diyenler kulaktan dolma bilgilerle buraya yaziyorlar

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı ques1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isteklerine cevap vericek motor inazuma
    hyoyu 1 kere sürdüm sonra bir daha binmemek üzere indim gidiyor durmuyor
    lakin şöylede birşey var frene modifikasyon yaparsan her türlü işini görür
    Arkadaşımın hyosung'una artçı olmak istermisin ? Her frende sırtına çıkmak istersen benim iletişime geçebilirsin fren konusunu o zaman tekrardan tartışırız.Bende hyosung durmaz diyordum ama artık çok değişti kararım.
    BatuhanK bunu beğendi.
    Sür gari

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung'un frenine laf eden arkadaşlar, herhangi kıyasladığınız ve Hyosung'dan iyi dediğiniz aynı sınıftaki bir motorda, shinko lastikle fren yapın, bakalım aynı şey mi ? Barkın abinin frenine laf söylediği motorun lastikler shinko nylon lastik. Bir çift kaliteli lastik ve fren balatasıyla denemenizi öneririm.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)