Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Racing kullanan kardeşler yapmayın böyle lütfen :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Dün akşam işten sonra atladım motora eve gidiyorum yolda arkadaşı gördüm tesadüf honda 125cc almış başladık motor muhabbetine derken dedi ki ilerde birisi r6 almış kırmızı beyaz filan sonra eve doğru yola çıktım kırmızı ışıkta durdum bir baktım yanımda r6 durdu o bana baktı kaskda alev desenleri (kendim yaptım) mont filan eldivenler ama motor 125cc ben sadece motora doğru bakış atdım adam ara gazı filan veriyo içim geçmiş bir an sarı ışık yandı kalkış yaptı bir motor bu kadar mı olur ya, ben zaten kalkış yapmadım yeşil ışık yandı ama r6 ya bakıyorum gidişine motor kalkış yaptıktan sonra 2. vitese atıncaya kadar resmen yanlayarak gitdi dalmış bir anda tabi bende yavaş yavaş kalkış yaptıktan sonra eve gitdim
    ve bir olay daha geçen rampa yukarı dolmuş yavaş gidiyor onu soladım arkamda birisi sellektör yapıyor bir baktım yanımdam geçti gitdi yeşil bir ninjaydı
    bu gidişle racing alıcam alırsam aynı olayları bende yaparmıyım bilemem
    ve bugün arkadaşın ybr ile gitdim Manavgata park etdim birisi geldi yanıma onda da mz 125cc varmış benim motordan mavisi ama oda temiz bakmış dedi hayırlı olsun nasıl filan benim değil arkadaşın emanet dedim bende de mz var başladık muhabbete adam en alt kaburgasını gösterdi bu hastalık başladımı bitmez diye en alt kaburgası yaptığı kaza sonucu dışarı doğru kaynamış herhalde ondan bahsetmedi ve işlerim kötü gitdi mze kaldık dedi dedim merak etme mz sürmekte bir ayrıcalık
    ama bu alemde artık en zevk aldığım eskiden hep kaplumbağam olsun isterdim (wv) o bütünleşme yolda sellektör yapmak filan olmadı, ama motorla bu ortamı yakaladım gördüğüm motorcularla muhabbet etmek bildi alış-verişinde olmak çok zevkli
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla R6 diyosun yani.O alette yanlamamak mümkün değil.süper bişiy bence

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    yanlamak derken 2. vitese atıncaya kadar biraz hızlı çıkış yaptı yani patenaj çekerken hafif kayıyordu ama zevkli bir kayma abartı değil yani 2 vitese atdı uzadı gitdi zaten göremedim sonra
    ERASER WİLL COME BACK

racing hakikaten bambaşka birşey.ışıklarda kalkışı bilmem ama rampada 30-40 ile giden arabaların arasından 120 ile geçmeyi isterdim.

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Benimde motosiklete merakımın başlaması 1000 cc simsiyah bir kawasaki yüzünden olmuştu.. modelini hala çözemedim...

Işıklardan kalkmasını gordum yaya geçidinde dona kalmıştım.. 13 yasında ıdım.. O gun bu gun surtuyorum ıste motor pesınde

İmzamdaki "kırmızı kuş" yazan yere basında tırların yanından vız diye geçmesini izleyin motorun .. Adamlar o gunden sonra tıra binmemiştirler her halde
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Mr-Metal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla ben böyle yaptıkları için onlara kıl olmaya başladım.. geçen gerizekalının biri (en yeni haliyle) 96 model bi kawa, virajdan çıkarken çok açtı gazı salak, 50 metre devam etti buna, kafasında da kask yok tabi... ha bu arada bizim yanımızda kızlar vardı, onlara hava atmaya çalıştı sanırım dana! yok kardeşim gidecem yunanistana alacam 6 ayda bir gir çık yapacam, altlarındaki motorun fiatna hayabusa alacam!!! dellendim gene

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    Arkadaşlar yanlamak manlamak ayıp şeyler bunlar gerek yok.. M3 'le yan yapmayı tercih ederim şahsen Bu arada aklıma takıldı bir süredir antalyadayımda.. Burda neden hiç kimse kask takmıyor?
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Yunan ucuza vermez motoru yahu

valla bende geleli dikkat ediom daha kask takan sürücüye rastlamadım
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    kask konusunda haklısınız ilk motora binerken bende takmıyordum ama bu siteye üye olduktan sonra herşey değişti kask+eldiven+mont bu üçlüden vazgeçemem artık
    ERASER WİLL COME BACK

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben henüz motor kullanmaya başlamadım ama başladığım vakit tam koruma olacak buna eminim. Buda çeşitli forumlar sayersinde oldu. Sizlerin sayesinde.

Buradaki kimse korumasız yola çıkmıyordur artık değilmi arkadaşlar?

Racing olayına gelince; tasarım olsun, performans olsun cidden muhteşem aletler. Her ne kadar ben Cruiser sevsemde bu sportlar muhteşem. Belki (bir on yıl sonra falan) denemek için bir tane alabilirim.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Motosikleti
    makinaLar
    o ses varya o ses bence herşey orda bitio..ben motorumDan çıkan ses için gazLıyorum çoğunLukLa..

Gsx--R aFFetMez...
    GSX-R 1100 aFFetmEz....

SRADkoprusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fitness,bilgisayar,elektronik
    arkadaslar aklıbasında hiçbir racing kullanan motorcu böyle garip hareketler yapmaz o arkadaslar ya motosikleti emanet almıslardır yada egoistlerdir...
    Gsx-R 98

Motosikleti
    bilgisayar/internet/motosikletler/
    helal olsun SRAD sana
    kerimboga PcKopat_Motorcu oldu

Motosikleti
    Toblerone motorunu ödünç almak istiyorum ) Çok özledim motor kullanmayı

Sinan Atasoy

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    srad haklısın ama burda görgüsüz çok adam sırf motorun sahibiyim der gibi kask bile takmayan var ve o gün durdu yanıma r6 varya arkadaşda resmen ara gazı, şekil kalkış filan egoist adam
    Jetaime Antalyada olsam motoru seve seve verirdim ama ben sidedeyim
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    teşekkür ederim dostum.. Bunu bilmek bile güzel.. Teşekkürler..

Sinan Atasoy

allah allah, egoist tanımlamasını ben yanlış biliyorum demek ki!benim bildiğim kendinden başka kimseyi düşünmeyene egoist denir.her motorcu bir miktar egoisttir gibi bir laf edecem, isteyen katılmaz.zira motora ben kendim için biniyorum.yani tek başımayken zevk alıyorum.arkama birisi bindiği zaman rahatsız oluyorum.ışıktan patinajla kalkmanın neresi egoist tanımlamasına giriyor?böyle tiplere "artiz ipne" denir benim bildiğim o da biraz çekememekten kaynaklanır, dürüst olalım kendimize.yani bu adam şöylemi düşünmeli "ulan şöyle efendi bi şekilde yavaş yavaş kalkayım, milleti özendirmeyeyim, çevrede yaşlı insanlar varsa gürültü etmeyeyim vs."adam racing almış girecek tabi bi takım atraksiyonlara.ha yarın gider bi kamyonun arkasında patlar, beyni kasaya yapışır o ayrı.o da onun sorunu oluyor o zaman.
    ha ben racing mi sürüyom?hayır.hiç böyle bir kalkış yaptımmı?ona da hayır.peki racing alırsam yaparmıyım?yapmazsam adiyim ulen

Motosikleti
    jawa sana katılıyorum.. Egoistlik değil.. Ona kıskananlar çatlasın diyolar

Sinan Atasoy

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    tamam be kıskandım işte o gün niye bende racing yok diye ama abijim genç gururlu ve altında 125cc motoru olan birinin yanında gelipde o hareketi yapmak delikanlıyı bozar
    peki racing alırsam bende yaparmıyım ruh halime bağlı (jawaya katılıyorum)
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler