Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Megelli 250r testi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Barkın abi motoru bulmuş,pazar günü teslim almış.Eli kulağında bugün yarın video yayınlanır.Alacağım motosiklet bu incelemeye bağlı desem yeridir Sizce motoru çok ezer mi?Beğenmediği yönleri ne olur titreşim,performans vs? Bu motoru çok istiyorum özellikle Ducati fanı olduğum için ama bir yandan da çıkaracağı sorunlardan servislerinden korkuyorum.Ya Cbr ya da Megelli bakalım hangisi olacak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Bence iki motor arasında kaldıysan ve başka bir alternatifi düşünmüyorum diyorsan. Cbr' derim burda ...... al yada ..... al diyerek kafanı karıstırmak ıstemıyorum kararını kesın verdıysen Cbr derim . Bende 250 alıcısıyım onumuzde ki ay alıyorum kısmetse . Ninja alıcam mesala çok öncesınden kararımı kesın vermıstım bu konuda Sanada hayırlı olsun umarım kararların

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Cok bi satısı yoktu zaten "sanırım" altın elbiseli adamdan sonra olacağını hiç sanmıyorum.Kendim test ettim çünkü.Yamaha R125 ten daha da ezici bir test geliyor demedi demeyin :D
    Smyrna35, UqUR_ ve ERROR88 bunu beğendiler.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Tip itibari ile hatunları ciiiiiiiuuw diyecektir kesin videoda. Benimde beklediğim videolar arasında... Neler diyeceğini az çok tahmin ediyorum gerçide neyse
    Smyrna35 bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Barkın abi motoru test ederken bozulmuştur bence .
    o yüzden video gecikir

megelliye kesinlikle karşı degilim sadece topigini okudum. fakat kullanıcılarına sesleniyorum bana cephe almayın süper görünüşü olan bir motosikletiniz var bu konuda hemfikrim dostlarım
    Smyrna35 ve flame bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence iki motor arasında kaldıysan ve başka bir alternatifi düşünmüyorum diyorsan. Cbr' derim burda ...... al yada ..... al diyerek kafanı karıstırmak ıstemıyorum kararını kesın verdıysen Cbr derim . Bende 250 alıcısıyım onumuzde ki ay alıyorum kısmetse . Ninja alıcam mesala çok öncesınden kararımı kesın vermıstım bu konuda Sanada hayırlı olsun umarım kararların
    Öyle kesin bir kararım yok,ninja'da düşünebilirim yakıt vs o kadar önemli değil fakat görünüş olarakta bisiklet gibi durmasın istiyorum her ne kadar acemiliğimi attıktan sonra değiştirecek olsamda motordan soğutmasını da istemem bu arada şimdiden hayırlı olsun aldığın zaman incelemeni fotoğraflarını bekliyorum
    Nomad_41 bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bende bekliyorum o videoyu , sanırım epey eğlenceli olucak

Az çok tahmin edebiliyorum Barkın abinin yorumlarını, sanırım yerin dibine sokucak motoru
    Smyrna35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Öyle kesin bir kararım yok,ninja'da düşünebilirim yakıt vs o kadar önemli değil fakat görünüş olarakta bisiklet gibi durmasın istiyorum her ne kadar acemiliğimi attıktan sonra değiştirecek olsamda motordan soğutmasını da istemem bu arada şimdiden hayırlı olsun aldığın zaman incelemeni fotoğraflarını bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

R125'ten daha vahim olacaksa vay Megelli sahiplerinin haline "Dışarıdan bakıyorsun uzay mekiği sonra gazı açıyorsun alet gitmiyor" hahaha

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    görüntü önemliyse ninja 250 gercekten yakısıklı
    ben eski bi cbr 250 kullanıcısıyım mantık olarak cbr alımıstım
    ama aklımın yine bi kosesinde ninja var.görünce içim gider
    bence fantazi arama magelliiyi dusunerek
    cbrde ninjada kendini ispatlamıs cok güzel motorlar
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüntü önemliyse ninja 250 gercekten yakısıklı
    ben eski bi cbr 250 kullanıcısıyım mantık olarak cbr alımıstım
    ama aklımın yine bi kosesinde ninja var.görünce içim gider
    bence fantazi arama magelliiyi dusunerek
    cbrde ninjada kendini ispatlamıs cok güzel motorlar
    .
    Cbr zaten mantık evliliği gibi birşey.Kime sorsam başlangıç için herkes "cbr cbr" diyor,işin kötü tarafı her taraf cbr 250r dolu bu yüzden aklım ninja'ya kaymıyor değil hele ki kawasaki yeşili "al beni, al beni" diyor

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı Smyrna35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Cbr zaten mantık evliliği gibi birşey.Kime sorsam başlangıç için herkes "cbr cbr" diyor,işin kötü tarafı her taraf cbr 250r dolu bu yüzden aklım ninja'ya kaymıyor değil hele ki kawasaki yeşili "al beni, al beni" diyor
    beyazıda yeşilide harika cbra göre çok daha alımlı
    ama cbrda para kazanmanın cidden zorlaştıgı bu devirde alıncak en mantıklı 250 cclerden biri
    Smyrna35 bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Buralar karışacak

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralar karışacak
    Bana da öyle geliyor

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    ilk çıktığında aha dedim makina budur.. alırım ben bunu.. sonra biraz izliyelim dedim bakalım alanlar ne diycek. söyle bir yorum okumuştum topiğinde.. ''-abi motor servisten cıkmıyor ki foto cekip foruma atalım''

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk çıktığında aha dedim makina budur.. alırım ben bunu.. sonra biraz izliyelim dedim bakalım alanlar ne diycek. söyle bir yorum okumuştum topiğinde.. ''-abi motor servisten cıkmıyor ki foto cekip foruma atalım''
    Ahaha aynen bende çok beğenmiştim ilk gördüğümde, fiyatı falanda çok canlıydı hani, sonra başlığa baktık patladı motosiklet
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Motordan soğumamı o topic sağladı zaten.Topiğe girmeden önce "motora bak ya bildiğin Ducati yapmışlar."falan diyordum sonra oradakileri okuyunca ... Yine de Barkın abinin testini izlemeden pek yorum yapmayacağım.Ne derse o

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Barkın abi hyosung gt250r'ı da itin bi tarafına sokmuştu ama hyosung alıcam ben misal. kitleme kendini sen yine de, ha git megelli al diyemem tabi sana da
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Smyrna35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    hocam hyosung düşünmüyor musun?
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Bende CBR diyordum son 1 senedir kesinleşmiş bir şekilde 1 ay da hyosung'a karar verip aldım 1 ay önce :D herkes için hayırlısı neyse o olsun bence..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın abi hyosung gt250r'ı da itin bi tarafına sokmuştu ama hyosung alıcam ben misal. kitleme kendini sen yine de, ha git megelli al diyemem tabi sana da
    Aslında o kadarda kötülemedi hyosungu.

frenlerine kötü dedi lastiklerine mukavva dedi

gidişinede gerçekten iyi gidiyor demişti.

Fakat yeni nesil hyosung gerçekten daha farklı .. ilk eski nesile binip ahanda hyosung buymuş demek olmaz. yeni nesilide test etmek lazım.

2013 ve 2012 ve alt model kardeşleri enjeksiyonlu olanlar iyi iş çıkardılar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)