Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

FENA DÜŞTÜM,CANIM YANIYOR

Motovento
    REKLAM ALANI
    ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    BUGÜN BENİM HAFTA TATİLİMDİ KENDİMCE ARABAYI BIRAKIP GARAJDAN PULSARI ÇIKARTAYIM DEDİM,AYIPTIR SÖYLEMESİ SAÇ SAKALA KARIŞMIŞTI BENİM BERBERDE ARA SOKAKTA ARABA GİRMEZ DEDİM HEM MOTORLA RAHAT OLUR,NEYSE ARABADAN MONTUMU ALDIM MOTORU ÇIKARDIM GİYİNİP HAZIRLANANA KADAR ÇALIŞSIN ISINSIN DİYE MARŞA BASTIM,MONTUMU GİYDİM, KASKIMI TAKTIM ELDİVENLERİ GİYİP ATLADIM MOTORA,BU ARADA MOTORUN PLAKA RUHSATINI OCAK AYINDA ÇIKARIRIM NASILSA ZAMANIM VAR DEMİŞTİM,MALUM PEK POLİS ARKADAŞLARLA KÖTÜ OLMAK İSTEMEDİĞİMDEN ARA YOLLARI KULLANDIM,TAŞ DÖŞELİ TEPENİN ETEKLERİNDE Bİ YOL VAR BİZİM BURDA KOCA Bİ KAYAYI YONTUP ÖNÜNDEN YOL GEÇİRDİLER,YOLDA ASFALT YOK KİLİT TAŞI DÖŞELİ,KAYANIN UCUNDAN SAĞA VİRAJ YOKUŞ YUKARI,KAYADAN DOLAYI YOLUN TAMAMI GÖRÜNMÜYOR,AMA VİRAJ ACAYİP GÜZEL ÇEKTİ BENİ,VİTESİ DÜŞÜRDÜM YAVAŞLADIM,VÜCÜDUMU SAĞA ALIP SAĞ DİZİMİ HAFİF AÇTIM VİRAJA GİRERKEN GAZI HAFİFTEN AÇMAYA BAŞLADIM,HERŞEY ÇOK GÜZELDİ TA Kİ ARKA LASTİK KAYANA KADAR,HALİYLE BEN OMZUMUN VE DİZİMİN ÜZERİNE DÜŞERKEN PULSARIM VİRAJDA YOLUN SOLUNA DOĞRU BİRAZ SÜRÜKLENİYORDU,ULAN ARKADAŞ NASIL Bİ YER YAW NE GELEN NE GEÇEN KİMSE YOK,HEMEN KALKTIM OLAYIN SICAKLIĞIYLA KASKIMI ELDİVENLERİMİ ÇIKARIP HEMEN MOTORU KALDIRDIM VE UYGUN Bİ YERE ÇEKTİM,KASKIMI ELDİVENİMİ KOYDUĞUM YERDEN ALIP MOTORUN BAŞINA GEÇTİM,AMA SAĞ KOLUM VE OMZUM ÇOK FENA AĞRIYORDU,NE YAPSAM DİYE DÜŞÜNÜRKEN BİR YANDAN MOTOSİKLETİ KONTROL EDİYORDUM,MOTOSİKLETİN SAĞ AYNA KIRILMIŞ AMA O DA SADECE İÇİNDEKİ AYNA KIRILMIŞ AYNANIN PLASTİĞİ SAĞLAM,SAĞ KORUMA DAMİRİNİN UCU LEBLEBİ KADAR EZİLMİŞ HE BİRDE SAĞ ELCİĞİN YANINDAKİ PLASTİK ÇOK HAFİF EZİLMİŞ,BAKTIM AKAN KOKAN YOK BENDE ÇALIŞTIRDIM PULSARI,KENDİ KENDİME DEDİM EEE MOTORDA BİŞEY YOK BENİM SAĞ TARAF KIMILDATMAYA ÇALIŞINCA FENA HALDE ACIYOOO,NE YAPSAM DİYE BAYA Bİ DÜŞÜNDÜM,EVİ ARASAM BİRDE PEDER BEYLE BUNUN KAVGASINI YAPACAZ ZİRA HABERİ YOK MOTOSİKLET ALDIĞIMDAN VE HOŞ KARŞILAMIYO,HANIMI ARASAM HANIMI MEMLEKETE DÜĞÜNE GÖNDERDİK,NEYSE ATLADIM MOTORA TEKRAR YAVAŞ YAVAŞ BERBERİN ÖNÜNE ÇEKTİM MOTORU,İÇERİ GİRDİM DEDİM İSMAİL ABİ NERDE(BERBER)BAŞKA Bİ ARKADAŞ VARDI,DEDİ BANA DEVRETTİ DÜKKANI,HEH DEDİM AKSİLİKLER ÜST ÜSTE,NEYSE HANIM ARADI O ARA BENDE ANLATTIM DÜŞTÜĞÜMÜ İLLA HASTANEYE GİT DİYE ISRAR EDİNCE MOTOSİKLETİ GERİ GARAJA GÖTÜRÜP ARABAYI ALDIM HASTANEYE GİTTİM,ORDAKİ ARKADAŞA DEDİM ORTAPEDİ İÇİN RANDEVU ALACAKTIM,AMA MALESEF SAAT 16.00 A KADAR DOLUYMUŞ,BASTIM GELDİM EVE AMA AĞRIM DAHA DA ARTTI,DİZİMDE FENA ŞİŞMİŞ PANTOLONU ÇIKARINCA GÖRDÜM BUZ KOYDUM DİZİME,OMZUMA VE KOLUMA DA BİRAZ VİKSS SÜRDÜM ÖÖÖYLE YATIYORUM,BAKALIM İYİLEŞEBİLECEKMİYİZ,EŞİMDE AKŞAMA ANCA DÖNECEK,YARIN SABAH 5 TE İŞE GİTMEM GEREK NE OLUR BİLEMİYOM ARTIK,ABDEST ALIP NAMAZ KILAMADIM,KOLUM KALKMIYO HAREKET ETTİRİNCE OMZUM FENA ACIYO,ASLINDA MOTOSİKLETTE PEK HASAR OLMAMASINA KARŞIN BENİM CANIM ÇOK YANIYO VE BUNUN NEDENİ EMİNİM ÜZERİMDEKİ FAZLADAN KİLOLAR,AMA ŞUDA VARKİ ORDA NASIL DÜŞTÜM ANLAYAMADIM BİLE,ŞUYDU BUYDU DEMEK MANASIZ ANCAK BENİM DÜŞÜNCEM HER NE OLURSA OLSUN SUÇLU BENİM VE KAZANIN NEDENİ SÜRÜCÜ YANİ BENİM HATAM,SUÇLU LASTİKTE OLABİLİR ANCAK O LASTİKLE O MOTORU KULLANMAK GENEDE BENİM TERCİHİM VE DOLAYLI OLARAK SUÇLU BENİM,SUÇLU KİLİT TAŞI OLABİLİR ANCAK O YOLDAN GİTMEYİ YİNE DE BEN TERCİH ETTİM,ŞİMDİ PEDER BEY Bİ DUYSA SÖYLEYECEKLERİ KULLAKLARIMDA ÇINLIYOR,BEN SANA MOTOR ALMA DEDMEDİM Mİ?HERKESE HAYIRLI GÜNLER,HEPİMİZİN TEKERİ DÜZ BASSIN,RABBİM KİMSEYE KAZA BELA VERMESİN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    öncelikle cok gecmıs olsun. sizde kabul etmişsiniz hata sizde herneyse önemli olan canınıza birşey olmaması yemişim yoksa motorunu. eğer hareket ettırdıgınızde bu kadar canınız acıyorsa acile gidin. randevu dolu falan ne demekmiş ! acil diye birşey var. acile girin röntgen falan çeksinler kırık çıkık olabilir.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    öncelikle geçmiş olsun.anlatımından anladığım kadarı ile normal mont ile kullanmışsın.herşeyden önce full koruma ekipmanlarının önemini bu tatsız hadiseyle anlamış oldun.
    korumalı mont,en az bi dizlik takmış olsaydın şuan belkide hiç ağrı sızısız atlatacaktın bu kazayı.en kısa zamanda korumaları tamamlamanı öneririm...
    ozgurcakici bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    gecmis olsun insallah birseyiniz yoktur allah beterinden korusun

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    EVET SÖYLEDİĞİNİZ DOĞRU,EN KISA ZAMANDA KENDİME İYİ Bİ MONT ALACAĞIM

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

SAOLUN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,BU KONUYU AÇIP YAZMAYA BAŞLADIĞIMDA SAAT 13.30 FALANDI,YAZDIKÇA OMZUMUN VE KOLUMUN AĞRISI BAYA HAFİFLEDİ,DİZİMDE BUZ VAR,BAKALIM ARTIK,BETERİNDEN KORUSUN RABBİM

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    birde küçük harf ile yazarsan...
    forum kurallarına göre büyük harf kullanmak yasak
    ozgurcakici bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı ftkrblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVET SÖYLEDİĞİNİZ DOĞRU,EN KISA ZAMANDA KENDİME İYİ Bİ MONT ALACAĞIM

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

SAOLUN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,BU KONUYU AÇIP YAZMAYA BAŞLADIĞIMDA SAAT 13.30 FALANDI,YAZDIKÇA OMZUMUN VE KOLUMUN AĞRISI BAYA HAFİFLEDİ,DİZİMDE BUZ VAR,BAKALIM ARTIK,BETERİNDEN KORUSUN RABBİM
    Geçmiş olsun hocam, son kazanız olsun valla okuyunca üzüldüm..
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Rabbim beterinden korusun bencede acile gitmelisin

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    büyük geçmiş olsun.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Geçmiş olsun dileklerimizi sunar, büyük harf ile konu başlığı açmanın ve mesaj yazmanın forum kuralları gereğince uygunsuz görüldüğünü belirterek, en kısa sürede iç kanama riskine karşı acil servise müraacat etmenizi tavsiye ederiz.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)