Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaska Bakın. Ben böyle şey görmedim. (NUVIZ Ride:HUD )

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan düz kaliteli bi kask alamıyoz şimdi bi tane ybr fiyatına kaskmı alacaz
    Haklısın abi. Bir de benim dikkatim dağılır ben kendimi biliyorum kesinlikle yaramaz bana bu kask

Ama monoton sürüşüne bi değişiklik katmak isteyenler için iyi olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    ben çokmu geride kaldım yaa teknoloji bu kadar ilerledi mi :D bana imkansız gibi gelen şeyler bunlar

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Motosiklet üstündeyken sadece sürüşe odaklanmak gerekir.Bu ürün dikkati dağıtır,bol bol kaza yaptırır.Teknoloji açısından güzel,kullanım yeri açısından berbat bi icat...

Kaskın içerisinde görüşümüz çok düşüyor,kısıtlı bir hale geliyor.Özellikle yan-arka(kör nokta) seyreden ararçları kontrol etmekte zorlanıyoruz.Yada motosikletlerin dikiz aynaları otomobiller kadar büyük olmadığından(olamayacağından) özellikle gece sürüşlerinde arkayı görmekte,mesafeyi algılamakta zorlanabiliyoruz.

Ben olsam bu teknolojiyi şöyle kullanırım.Kaskın arkasına geniş açılı bir kamera koyarım,anlık olarak görüntüyü bu ekrana yansıtırım.Ne kör nokta kalır,nede aynaları tararken iki ayna arasında geçen mesafede öndeki aracın tamponunu es geçme ihtimali kalır.

En teknolojiğinide motor yarışları için üretirim.İkide bir arkaya dönüp bakmaktan kurtulsun yavrucaklar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler