Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bel ağrısı çekiyorum yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    HuSRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mg sport 125
    ARKADAŞLAR ABİLERİM BEN KURYELİK YAPIYORUM GÜNDE 150 KM GİBİ BİR YOL YAPİYORUM MOTORUM SCOOTER KANUNİ TREX 150 CC
    MOTORU KULLANİRKEN BELİM COK AGRIYOR YERİNDEN CIKCAK GİBİ KORSE Mİ ALSAM YADA DR MI GİTSEM YARDIM EDİN BANA LÜTFEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık yok, şimdilik arabaya biniyor
    önce bir doktora git. fıtık var mı yada siyatik benzeri bir şey mi baktır. sonrasında duruma göre aksiyon alırsın. belkide sadece oturuş pozisyonun yanlış.

HuSRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mg sport 125
    3 aydan beri kuryelik yapiyorum kuryelık yapmadan önce böyle bir sorunum yoktu ama son 1 ay içinde cok agri cekmeye başladım oturuş şeklimi ne kadarda dik dursam da olmuyor bu arada 95 kiloyum göbek biraz var rahatda deyilim aslında motor kullanırken

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Oturus pozisyonun yanlis olabilir.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    oturuş pozisyonunuz da yanlış olabilir...
    bir de yattığınız yeri değiştirip deneseniz... daha sert bir yerde yatsanız...

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Oturuş pozisyonun yanlış olabilir. İlk defa motor sürüyorsan veya gideceğin yere hızlı gideceğim - geç kalacağım endişesi ile omuzlarını kollarını fazla sıkmışsındır.
    Kilo verirsen rahatlarsın (Bende 80 - 90 kilo arasında gidip geliyorum, çoook fark ediyor)
    Ağrı sadece belde ise yarım mekik ile bel kaslarını güçlendir.
    Veee en önemlisi bir doktora görün. Belin çıkacak gibi oluyorsa vakti zamanında belde zorlanma veya darbe sonucu fıtık, kas yırtığı vs olmuş olabilir. En rahat motor da bile kendini belli eder. (Cbr 250 yi satma sebebim: Araba ile yaptığım kaza sonrası kas yırtığı meydana gelmesi, Vstrom da bile tek seferde 30. km den sonra yırtık yer yerinden çıkacak gibi olmasa da ağrı yapıyor.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)