Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

6.000.tl ye ne alsam bilemedim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    kanuni breton..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6.000 lira az para değil. YBR CBR RRR FALAN ALMADA NE ALIRSAN AL

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 şimdi biraz egik otoruş posizyonu vardır alışık olmayana için bilekleride yorar.

ama calibreden geçen biri için problem olmaz. calibrede kullandım cbr 125de zaten..

calibrenin nefis torku ardından cbr 125 çok hantal gelir.

hem az yaksın hem( benim için geçiş motoru olsun ) çünkü merdiven sürekli yükselmeli.. hem güzel gitsin stabil yorucu olmasın çünkü işe gidip geliceksin vs vs derken..

en mantıklısını bence gv 250..

yada hyosung 250 naked.. olarak düşünüyorum..

gtr 250de olabilir ama ss oturuşu falan derken rahatsız edici durumları var.

gv 250 hyosung naked 250... uzun yolada gelir şehir içinede gelir en mantıklı makineler..
    Peki Cem sence ben ne önereceğim ???

Sym wolf olabilir.Geçen haftalara kadar 6.500e 1 2 ilan görmüştüm.Ben acayip beğeniyorum o motosikleti.Yakıtıda gayet kafi...Ktm Duke 125 belki alınabilir.Çok net bilmiyorum fiyatlarını...

Hyosung gt 250 Naked gayet hoş makine.Gerçi 18krş yakıyormuş.Cbrdan fazla sanırım.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    hocam gv250'nin altına düşme derim. 125 gelmez. hele bi de calibreden geçeceksin..
    flame bunu beğendi.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gv250'nin altına düşme derim. 125 gelmez. hele bi de calibreden geçeceksin..
    Sende büyüt artık motosikleti yahu.Oğuz zehirliyordur kesin.Hyo hyo diye.Pinti herif çok yakıyor diye 600rr sattı :D
    Linwelin bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Üstüne biraz daha ekle ödeme durumu varsa eyer banka kredisi iş görür

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44687920/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38257393/detay

Makselinin videosunu buldum 6 vites 120 ile zorlanmadan rahat gidiyor sanırım

http://www.youtube.com/watch?v=UMvbo7vQ0hM
    dockerengin bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    gt 250 şehir içi normal kullanımda 4-4,5 litre yakmakta... Sabit sıkıntısız, az yaksın dersen;uzun yolda 7 bin deviri geçmiyeceksin. 7 bin devirde 112-114 arası gidersin. 6 bin devirde ise 95-96 ile gitmekte ve yakıtın uzun yolda 3,5-3,8 e kadar düşer...

120 ile sıkıntısız kullanmak istiyorsan 125 cc yetersizdir,tehlikelidir,ani manevrada güven vermez, 120 ye gelene kadar zaten nefesi tükenir..Boşyere paranı 125cc ye dökme... 6bin liraya alınabilir en mantıklı motor gt250,sym wolf 250 dir

CBR 125R teknik detay
    Maks. Güç (kW@dev/dak) 9,8/10.000 (13,3 PS)
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 10,4/8.000
    flame bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt 250 şehir içi normal kullanımda 4-4,5 litre yakmakta... Sabit sıkıntısız, az yaksın dersen;uzun yolda 7 bin deviri geçmiyeceksin. 7 bin devirde 112-114 arası gidersin. 6 bin devirde ise 95-96 ile gitmekte ve yakıtın uzun yolda 3,5-3,8 e kadar düşer...

120 ile sıkıntısız kullanmak istiyorsan 125 cc yetersizdir,tehlikelidir,ani manevrada güven vermez, 120 ye gelene kadar zaten nefesi tükenir..Boşyere paranı 125cc ye dökme... 6bin liraya alınabilir en mantıklı motor gt250 dir..
    CBR 125R teknik detay
    Maks. Güç (kW@dev/dak) 9,8/10.000 (13,3 PS)
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 10,4/8.000
    Ejeksiyonlu olanlar ne kadar yakıyor acaba 2008 modellerin bi kısmı enjeksiyonlu deniliyor ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    benimki 2012 model enjeksiyonluydu,arkadaşımda da 2008 enjeksiyonlu var, önemsenmeyecek ufak farklılıklar oluyor,(sürücü ağırlığı-kullanım sitili gibi )
    sym wolf da güzel motor;hem daha az yakar alınabilecek başka motor yok malesef o fiyatlara

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende büyüt artık motosikleti yahu.Oğuz zehirliyordur kesin.Hyo hyo diye.Pinti herif çok yakıyor diye 600rr sattı :D
    pere perreee, şubat gibi kısmetse ya ben memur yarısı bi adamım bize gelmez öyle 600rr falan hem de ne zehirledi, hyo alcaz gibi duruyo Alper, nabalım kawa 300 cok para.

öte yandan ekran kartımda yandı, anakart da gidecek gibi duruo. bakalım o da masraf bi ton şimdi. şansıma tüküreyim.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Vayyyy ansını satiyim arkamdan laf atıyor Eren ninja 300 almayı düşünüyordu fakat o kadar küfür yediki benden... Hyo için kanına girdim. Onun kalıbı başka motor kurtarmaz çünkü

Alperciğimcim, ne yalan söyliyim benim gibi apaçinin altında 7 litre standart yakıtım vardı şehir içi. Tuvalete bile motorla giden bir insan içinde ay sonu hesaplamaları sıkıntıya yol açıyordu. Gazlayınca 4 litre yakan RR yaptılarda bizmi almadık arkadaş

250cc alacağım abi, 4 litre yaksın... Bakım maaliyeti az olsun, hararet yapmasın RR gibi (en önemlisi) yeter be...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Tvs apache veya rks titanic 200 al
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı KeLLeci03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şu bilip bilmeden konuşanlara kıl kapıyom.kubanın yapacagı cup 80 gördüyse ne mutlu sana senin motor tek sübab lifan 3 sübab kubayla lifanı bir tutamazsın. ala alaaaa

Dostum bir kere tek sübap değil çift sübap.Senin lifan tvs apacheye kafa tutuyordur o zaman :D
    o kadrana bakarak konuşsaydık o zaman benimkide 120 görüyor ama ölç bakalım gps ile onun yanında lifan emisol vaf 150 cc ama max 100-110 görüyor yoksa sen cup 250 cc falan mı :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayyyy ansını satiyim arkamdan laf atıyor Eren ninja 300 almayı düşünüyordu fakat o kadar küfür yediki benden... Hyo için kanına girdim. Onun kalıbı başka motor kurtarmaz çünkü

Alperciğimcim, ne yalan söyliyim benim gibi apaçinin altında 7 litre standart yakıtım vardı şehir içi. Tuvalete bile motorla giden bir insan içinde ay sonu hesaplamaları sıkıntıya yol açıyordu. Gazlayınca 4 litre yakan RR yaptılarda bizmi almadık arkadaş

250cc alacağım abi, 4 litre yaksın... Bakım maaliyeti az olsun, hararet yapmasın RR gibi (en önemlisi) yeter be...
    Bemeve es600arar yaparsana yiğidim 3lt yakar o :D

Ninja300 ben alacağım.Sırf içinden geçmek için ahahaha

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Bemeve es600arar yaparsana yiğidim 3lt yakar o :D

Ninja300 ben alacağım.Sırf içinden geçmek için ahahaha
    Sen nasıl bir apaçisin arkadaş ya. Hadi bir geç uza git.... Lastiğini patlatmazsam ne oliyim

Kardeşim, eren gelmesin ama bizimle... Duydumki apaçiymiş o bizim klasımızı bozar
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Benimde 5.000tl param vardi gittim 4.000 e cb125 aldim 1.000 tl de cebime kaldi. Sen zaten yaki çaki çuki motora binmiş anlamişsin daha da kolay kolay çinle ugraşmazsin saniyorum. Hyosunglarin 2. Elde temizini bulmak samanlikta igne aramak gibi.. hadi buldun diyelim bu sefer sifiriyla ayni parayi isterler

Cok kararsiz limittesin, 2 bin tl daha paran olsa cbr 250 vs alabilirsin ama olsa zaten bu basligi acmazdin.. gonlunde cbr125 varsa temizini uygun fiyatli bulursan al derim şayet pişman olursan zarar etmeden satarsin.

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    cbr 125 çok sağlam ve sattıgında ılerde zarar etmeyecegın bır motor , az yaksın ve gıtsın ıstıyorsan kesınlıkle tavsıye ederım, yenı kasaları eski kasaya gore bıraz zayıf hız yonunden ama 120 ıle stabıl gıdebılırsın

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nasıl bir apaçisin arkadaş ya. Hadi bir geç uza git.... Lastiğini patlatmazsam ne oliyim

Kardeşim, eren gelmesin ama bizimle... Duydumki apaçiymiş o bizim klasımızı bozar
    Herhalde laaan. İptis cik tis iptis cik tis , woofer mid tiz alayini koydurcam motora, o sekil dolasicaz. Olm temiz hyolar da pahali lan..

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120ile rahat gitmez, 120 ile motoru yorarak gidersin. 120 ile rahat gitmek için 250 lik bişeyler bakmanız lazım. 90-100 e razıysanız alın derim, sonra pişman olmayın.

not: ben cbr125 ile 150 bastımm yeaaa diye boş konuşacak arkadaşlar lütfen az öteye
    Ben 150 bastım yeaaa ama 120 ile stabil gidersin,üstelik motoru da yorarak gitmezsin,dip gaz 120 altına inmeden 150-200 km gidersin gidiyor,ama kendini yorarsın,popoyu,beli ve elleri özellikle.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Cbr al ben memnunum gidon adamı yormuyor fazla eğilme yok. çok rahat, uzun yola her yere git sıkıntı yok

Kırmızı candır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)