Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Paul Walker Hayatını Kaybetti!

Motovento
    REKLAM ALANI
    YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Hala müslümanlar arası tartışmalar görünce garipsiyorum.Yahu herkesin tanrı inancı kendisinin empati yapabilme sınırı kadardır.Herkes kendisi gibi görür.O benim içimi biliyor vijdanım rahat darken kastetilen ''o'' her kişide bambaşka bir yerde.Kitap zaten orta noktayı bulmaya imkan vermeyecek yaşa gelmiş.Uyguladıkların modern yaşam uygulamadıkların kendine yakıştırmadığın olgular halinde bir inanç yaşantısı.O değilde benim asıl anlamadığım bu insanların birbirlerine sürekli akıl veriyor olması.Oldukça itici bir durum.
    tinerci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Normalde böyle biri değilim. Ama konu daha öncelerden geliyor.alp le zıt karakterleriz. Birkac zıt karakterli şahıslarda var bana göre. Genellikle konu dışı bölümünde tartıştığım.tartışmamak için 5-6 şahıs engelli listeme koymuştum. Lakin ben görmesemde bi başksı alıntı yaptımı engellediğim şahsın yazdıklarını açık ve net okuyabiliyorum. Okuyunca yazmadan duramıyorum. Bunun bir çaresi yokmudur acaba? Alp tunay,coq,Bellt.mesela bu 3ünün mesajlarını alıntı yapılsa dahi görmek istemiyorum. Adminler bi çare?

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde böyle biri değilim. Ama konu daha öncelerden geliyor.alp le zıt karakterleriz. Birkac zıt karakterli şahıslarda var bana göre. Genellikle konu dışı bölümünde tartıştığım.tartışmamak için 5-6 şahıs engelli listeme koymuştum. Lakin ben görmesemde bi başksı alıntı yaptımı engellediğim şahsın yazdıklarını açık ve net okuyabiliyorum. Okuyunca yazmadan duramıyorum. Bunun bir çaresi yokmudur acaba? Alp tunay,coq,Bellt.mesela bu 3ünün mesajlarını alıntı yapılsa dahi görmek istemiyorum. Adminler bi çare?
    Forumu terket bence ''Oğlum Bak Git''

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnançsız olduğumu ne bildin hemen.....
    Nedense siz inançlılar hemen anlıyonuz karşınızdakinin inanç derecesini...
    Bi tek inançlı , müslüman sizsiniz ya.....

Ayrıca bir arkadaş bir sureden örnekler falan vermiiş...
    Yahu ya o çeviri yanlış, ya da surede var bişey....
    Hristiyanlık , yahudilik te Allahın dini...
    Peygamberleri de o gönderdi...
    Nasıl bu kadar düşmanlık besletir..
    Nasıl kulları arasında ayrımcılık yapar ?...
    Dünya nüfusunun yarısından fazlası hristiyan...
    Bu hristiyanlar boşa mı dünyaya gelmiş....
    Nasılsa onlar için eziyet var , cehennem var ,
    Müslümanların canı sıkılmasın diyemi varlar....

La bi gidin...
    Allahın kitabında din islamdır..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı SiyahAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

dostum islamiyet sonuncu geldiği için museviliğide hıristiyanlığıda inkar etmez onların daha yenilikçisidir dolayısıyla senin kafanın içi eski tavan arası gibi kalmış lütfen oraya çık ve bir an önce işe koyul

ölen ünlü aktör için allah rahmet eyleysin .
    Mustafa Kemal Atatürk

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Birsey dilemek neden yasak olsun ki? Kotuluk de dilenmiyor. Hristiyan olmasi tukakaysa bu abimizin ayibi, biz onun icin iyi bisey dileyince neden gunah olsun..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar en azından kitaplarını bedave veriyo paşam....
    Elmalı lı yazarın yazdığı Kuran kitabı kaç para haberin var mı ?...
    İslam dinine kazandırmaya uğraşma ben zaten müslümanım...
    Müslümanlık derecesini tartışmayalım senle , Çünkü müslümanlığın özünü atlayıp ayetlere , surelere yanlış yorumlar katanlara inanıyorsunuz...
    Allah her daim iyiliğinizi versin.. Bak beddua da etmiyorum...

Adem senle tartışmaya girmeyeceğim... Hani deerler at gözlüğü takmış ya ,artısı var , sen dili bağlı, kulagı bağlı şekilde yaşıyorsun be anam...
    Ganyancılar bilir... (KGDB) derler bültenlerde... Hah işte ondan...
    Müslümanlığımızın derecesini tartışmayı teklif dahi edecek kadar cahil değilim kimin ne kadar inançlı olduğunu Allah'tan başka kimse bilemez takdir edersinizki ,şu ayetlerin aslını özünü bilmediğimizi yalan yanlış yorumlara inandığımızı düşünüdüğünüze göre sizin bildiğiniz doğrular var galiba bunları bizimle paylaşıp bana dönüş yaparsanız sevinirim Allaha emanet olun
    GT! ...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı SiyahAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster

emredersin paşam

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Foruma dini tartışmalar bölümü açılırsa iyi olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    sadsgfdfgafdahgfdafgfaf. sonra din şöyle jdksah yanacaksınızhagfuıbvbnbvcg falan işte.

Herkesin dini kendine kimse kimseye akıl vermeye çalışmazsa çok süper olur. Valla.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Paul ne oldu Paul.Siz ondan haber verin...

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paul ne oldu Paul.Siz ondan haber verin...
    7. filme kadar mahsende saklanıp sonrasında neden böyle bir oyun çevirdiğini motosiklet.nette anlatacakmış.
    mete_han bunu beğendi.

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum islamiyet sonuncu geldiği için museviliğide hıristiyanlığıda inkar etmez onların daha yenilikçisidir dolayısıyla senin kafanın içi eski tavan arası gibi kalmış lütfen oraya çık ve bir an önce işe koyul

ölen ünlü aktör için allah rahmet eyleysin .
    Dostum benim biryerimi yenilemem veya değiştirmem gerekmiyor.allahın katında din islamdır.müslümanlar hristiyanlardan ve diğerlerinden daha önce cennete girecektir.allah islamı kabul etmektedir.hristiyanlar boşuna müslüman dinine dönmüyor.islamdan başka bir din allah katında kabul görmez.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ölümüyle tüm dünyayı yasa boğan Paul Walker’ın otopsi raporu açıklandı. Ünlü aktörün kaza anında ölmediği ortaya çıktı.

40 yaşındaki aktörün, arabanın çarpma anında ölmediği, kazanın ardından alev alan arabada termal yanık yaraları ve yanık travması nedeniyle can verdiği belirtildi. Kaza anını gösteren videoda da, araç kontrolden çıkmış, önce yol kenarındaki bir elektrik direğine, ardından da bir ağaca çarparak bir dakika sonra alev aldığı görülmüştü.

Kaynak: http://www.internethaber.com/paul-walkerin-olum-nedeni-ortaya-cikti-614895h.htm
    106GT! bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7. filme kadar mahsende saklanıp sonrasında neden böyle bir oyun çevirdiğini motosiklet.nette anlatacakmış.
    Keşke öyle olsa ama Anlatamayacakmış malesef :( Yanarak öldüğü tespit edilmiş.Çok fena yaw.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)