Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Derbi gp125r 2.el ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen sus lan köylü
    seni bulacağam olum seni bulacaaam
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni bulacağam olum seni bulacaaam
    Linwelin bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım sen motoru temiz alsan da elindeyken masraf etmen gerekecek. iki zamanlı çok güzel ama tuzlu iş. yine sen bilirsin de, 4 zamanlı derim ben.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taa motora ilk başlayacağım zamanlar bakıyordum ben de. Bir kaç tanesiyle görüşmüştüm hatta. Yıllar geçti ama Derbi'ler değişmedi, sürekli el değiştirip duruyorlar. O zamanlar ağzına edilmiş olanları şimdi ne haldedir siz düşünün...
    O kadar da kötü değil

Durum şu;

Bu motosikletler fahiş fiyatlara satıldı.Alanlar genelde mal değeri bilmeyen zengin genç bilgisiz artistik elemanlardı.İçlerinden bir kısım bilinçliydi...Düzgün ilgilenilmedi,adam gibi yağ koyulmadı derdi olunca bakımı yapılmadı...Tamir etmeyi bilmeyen tuhaf ustalara emanet edildi filan...

Ben şanslı olanlardanım aldığım motosikletin ufak tefek sorunları vardı.Bindim eğlendim uğraştım ve bence olabilecek en iyi hale getirdim.Şimdi supermotolara sardım satılığa çıkardım...

Kötülenecek olan motosiklet değil,bilinci olmadan 2 zamanlıya atlayanlar...
    bassturbin ve tr_select bunu beğendiler.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar da kötü değil

Durum şu;

Bu motosikletler fahiş fiyatlara satıldı.Alanlar genelde mal değeri bilmeyen zengin genç bilgisiz artistik elemanlardı.İçlerinden bir kısım bilinçliydi...Düzgün ilgilenilmedi,adam gibi yağ koyulmadı derdi olunca bakımı yapılmadı...Tamir etmeyi bilmeyen tuhaf ustalara emanet edildi filan...

Ben şanslı olanlardanım aldığım motosikletin ufak tefek sorunları vardı.Bindim eğlendim uğraştım ve bence olabilecek en iyi hale getirdim.Şimdi supermotolara sardım satılığa çıkardım...

foruma bi gün bakmadım topic baya gitmiş
    flame doğru söylüyorsun fakat ben gpr forumunu hatmettm baya baya kimse kalmadığı için orada ,yeni konu açtım. ben hataylıym ama su an kırşehirde üni. 3.sınıfm hala eğitimsiz başlamak istemiyorum da hatta motosiklet almayı baya kafaya taktm yarın yine gidip konuşacağım kursla birini bulsunlar kardeşim bilinçsizlik kısmına gelecek olursak adamlar benzinle yağı karıştırıp mı koyak bile demiş ben de şaşırdım araştırıyorum sizin gibi bilgi paylaşımı yapanlara da çok minnet borçluyum teşekkürler.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Bu arada ufak bir hatırlatma, o motorun kıçından çıkan egzost değil susturucu, yani motora fazla bir etki yapmaz illaki açıktır içerisi, sesine etki eder sesi değişir, normalde egzost motorun üzerinden çıkan genişleme odası (salyangoz gibi olan) motorun performansına etki eder, yani üzerindeki ''susturucu'' muhtelif olarak yapılmış istediğin motora al tak yani başka ilanlara görebilirsiniz o tip susturucuları, odalı tip olmadığı kesin susturucunun ki iki zamanlı susturucuda oda olmaz sesi fazlaca kıssın diye...

---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar da kötü değil

Durum şu;

En son söylediğin söz varya vallahi süpersin ağzına sağlık...hep benim anlatmak istediğim şeydir...başka lafa gerek yok....!
    Aprilia RS 250 GP Nº1

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)