Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anahtar titremesine cozum

Motovento
    REKLAM ALANI
    saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Anahtar titremesine ve bu nedenle ses cikarmasina nihayet bir cozum buldum. Bende bir tik var, en ufak tikirti varsa mecburen bulup iptal etmem lazim, ister araba ister motosiklet.

Son tikirti sesi anahtardan geliyordu ve bugun nihayet onada bir cozum buldum. Anahtara bir lastik gecirdim, anahtar tam yerine oturmasi icin biraz bastirip cevirmen lazim. Bu nedenle yuvasinda basinc altinda duruyor ve titremiyor.

HER TÜRK ASKER DOĞAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    aslında bendeki sorun orası deil.. anahtarlık olarak kullandığım alarmın kumandası titriyo bende.. ona nasıl bir çözüm üretebiliriz beyler.. ?_?
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    aslında bendeki sorun orası deil.. anahtarlık olarak kullandığım alarmın kumandası titriyo bende.. ona nasıl bir çözüm üretebiliriz beyler.. ?_?
    Ben kumandoyu boynuma asiyorum.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    PckopatGhostRider alarm takılınca CBR 125'in garantisi iptal ediliyormuş doğru mu? Birde alarm aküye zarar veriyormuş

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Yaw biz motorcular ne cins adamlarız yawwww.Bende de gaz elciği sert olunca kıl oluyorum yaaa.kırasım geliyo gaz kolunu.bende bi ara kendimden şüpheleniodum manyakmıyım die ama demekki hepimizin böyle kıllıkları varmış

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    aslında kumandayı boyuna asma fikri fena deil..

fraktal dostum ben taktırmadan önce servisle takılıyosa siz takın diye konuştum.. onlarda beni yönlendirdi saolsunlar.. ama herhangi bir yerdede yaptırsan garantiden çıkacağını zannetmiyorum.. çünkü gittiğimde sıradan bir otoelektirikcisiydi..
    CBR 600F Honda,

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu dağcıların kullandığı klipsli bi bağlantı zımbırtısı varya onlardan alın motorun anahtarını ve diğer anahtarlarınız ayrı iki grup olarak ona takın motor kullanırken sadece tek bi anahtar takarsınız kontağa o zaman titreşimden dolayı ses çıkmaz bence
    yada engüzel motorun anahtarını boynuna bileğine bi yere takıp dolaşmak diğer anahtarları da çanta veya cepte taşımak motor kullanırkende tek anahtar olacağından kontakta ses çıkmaz işte
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Motosikleti
    Alıntı cgl125 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu dağcıların kullandığı klipsli bi bağlantı zımbırtısı varya onlardan alın motorun anahtarını ve diğer anahtarlarınız ayrı iki grup olarak ona takın motor kullanırken sadece tek bi anahtar takarsınız kontağa o zaman titreşimden dolayı ses çıkmaz bence
    yada engüzel motorun anahtarını boynuna bileğine bi yere takıp dolaşmak diğer anahtarları da çanta veya cepte taşımak motor kullanırkende tek anahtar olacağından kontakta ses çıkmaz işte
    Benim motosiklet anahtarim zaten tek, olay motosiklet anahtari yuvasinda titresim dolay tikirti cikartmasi.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Helal

Bazısı böyle huyludur benim bir arkadaşım vardı kendisi safkan bir laz olur. Arkadaş arabayı dinliyoruz dört kişiyiz ses var diyor yok diyoruz cillop gibi araban var yok arkadaş ses var hakikaten pür dikkat dinleyince, kasislerde felan ses yapıyor. Arabanın üst döşemesini söktüğünü bilirim bu ses olayları için bazı insanlar çok dikkatli oluyor canım. Sessiz anahtar güzel bir düşünce aklımızda olsun paylaştığın için sağol.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    TRUVA 250/4 2006
    güzel fikir sağol dostum

ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    çÖZÜM TİTREYEN makina almıcan en iyi çözüm kawasaki derim
    [B] KapTaN 44[/B]

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Ahanda ben hem arabada hem motorda aynıyım. Anahtarlık alarmın kumantasına çözüm "Sünger parçası ve bir lastik bulundur torpido da motora binince süngeri sar ve lastikle ben öyle yapiyorum." Şimde bir ses var onu arıyorum kasislere sert girince arka taraftan bir ses geliyor hala bulamadım ama bu gün artçı olarak bincem motora öyle bakıcam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler