Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 mash?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XMAX
    Öncelikle Selamlar ilk motorum olacak scooter, ile başlamayı düşünüyorum. Mondial 150 mash nasıl motordur? özellikle kullanıcı yorumları veya daha önceden kullananlardan yorum bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    atakan06 bunu beğendi.
    birGarip..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    İlk gözağrım Mondial 150 mash. İlk kazamı onla yaptım ve şasesi yamuldu. Sonra satıldı cbr alındı vs.

Siz soru sorarsanız cevaplarım , diğer türlü nasıl motor sorusu çok açık uçlu.

Motosikleti
    XMAX
    benimde ilk göz agrım olacak gibi ) sıkıntı filan cıkarırmı yani düzgün kullanımda o yüzden kullananlardan bilgi almak isterim

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Şöyle söyliyeyim , her bindiğimde motorun farklı yerinden ses geliyordu. Ama iyi yandan bakarsak sıkıcı değildi hergün farklı ses yani .

Servis zaten saçmalık. Bildiğiniz bisikletçi , motor tamire gitti yamuk şaseyi farkedememişler. Motor sağa çekiyordu,Özel bir motor tamircisine götürdüm sonra o farketti.

çin mali vitesli motor alınır neden zaten motorları honda cg klonu basit yapılı motorlar sorun çıkarmıyorlar tamire gidince herşey meydanda işçilik ucuz ve hızlı ama scooter alırsan her gün bir yerinden ses gelir motora ulaşmak için neredeyse tamamı sökülür arka teker vs birlikte gelir işçilik artar üstüne zaten plastik adi plastik takarken tam oturmaz tırnağı kırılır canın sıkılır vitesli tip alırsan motor zaten meydanda sadece motoru alırsın ufak tefek arızaları kendin rahat yaparsın zaten seleyi sökünce motor çıplak kalıyor elektrik aksamının çoğu meydana çıkıyor zaten ana elektrik aksamı farın içinde oluyor.

Motosikleti
    XMAX
    bilgiler icin tesekkurler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)