Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hippi Kaplaması! :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Çok güzel olmuş. Çanta da kaplansa bence de güzel olur. Koltuk sa açık bir renk seçilerek tek renk olarak değiştirilirse efsane olur derim. Bu hali ile de müthiş gene belirteyim. Güle güle binin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş. Çanta da kaplansa bence de güzel olur. Koltuk sa açık bir renk seçilerek tek renk olarak değiştirilirse efsane olur derim. Bu hali ile de müthiş gene belirteyim. Güle güle binin.
    Aynen katılıyorum hatta ayak koyma yerlerine de bişeyler olabilir belki

trafikte farkedilme oranını baya artıracağı kesin hoş görünüyor.

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Valla çok güzel olmuş, ayrıca kızların çoğu için bi cbrlı motorcudan daha fazla giderin var

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    http://www.mynet.com/haber/guncel/ataturk-cikartmasinin-cezasi-belli-oldu-872614-1

okumanızı tavsiye ederim güzel olmuş bu arada eline sağlık

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olmuş. Elinize sağlık. Keşke grenajları sökerek yapsaydınız. Ama fotoğraflarda kusur yok gibi duruyor. Siz bakmayın orjinali güzelmiş diyenlere. O orjinallerden 5 bin tane var sokaklarda. Sizinkinden bir tane.
    Grenajları sökmemize gerek kalmadı aslında ama dediğiniz gibi grenaj sökülerek yapılsa çok daha iyi olurmuş. Teşekkür ederim yorumunuz için, sokakta bir tane olmak mutlu ediyor

Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Koltuk fikri aklıma yattı elime para geçer geçmez araştırmaya başlayacağım.

Alıntı mtasdel60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla çok güzel olmuş, ayrıca kızların çoğu için bi cbrlı motorcudan daha fazla giderin var
    Ben kız olsam şahsen cbrlıyı seçerdim :p CC'sinede bağlı :D

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    fena fenaaa :D bende olsam böyle kaplardım güzel olmuş allah için :D

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim dostum

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok sevimli olmuş. Güle güle kullan.

brssvs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olsaydı keşke
    keşke motorun orjinal rengi beyaz olsaymış dedirten çalışma. Tebrik ederim çok güzel olmuş

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bence çok tatlı olmuş elinize sağlık...

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Gerçekten bayıldım. Harika olmuş.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    çok güzel olmuş. tabi elektrikli olması da avantajı

Motosikleti
    Teşekkür ederim herkese tekrardan. Arka çantayı kaplamayı bir süre ertelediğim için, çantayı çıkarıp kullanıyorum bir süredir. Koltuk için bir tasarıma başladım!

Motosikleti
    Arkadaşlar bir bilgilendirme yapayım;
    Okula giderken suni deriden imal edilmiş omuz çantamı takıyorum. Omuz çantası olduğu için grenajın sağına veya soluna denk geliyor. Ben hep sağ tarafta tutuyorum, geleceğim nokta şu: 3-4 gün sürtünmeyle çantam o bölgeyi beyazlattı. Diğer tüm bölgeler yağmur/çamur görmesine rağmen sapasağlam fakat orası kusurlandı. Şu iki hafta içinde yeni baskıyla düzeltmeyi düşünüyorum, böyle bir çalışma yapacak arkadaşa uyarı niteliğinde olur umarım. Sevgiler.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Hocam eline saglik guzel calisma olmuş. Bahsettigin kusurdan kurtulmanin yolu uzerinden şeffaf kapmala yapmak yoksa her surtunmede ayni seyi yasayacaksindir. Ayrica bilmeni isterim bu halde cevirmeye girip kıl bi memura denk gelirsen moralini bozmak istemem ama en iyi sartlarda orada sana tum kaplamayi söktürür terslik yaparsan ceza yazip motorunu bile cektirebilir bilgin olsun.

Motosikleti
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam eline saglik guzel calisma olmuş. Bahsettigin kusurdan kurtulmanin yolu uzerinden şeffaf kapmala yapmak yoksa her surtunmede ayni seyi yasayacaksindir. Ayrica bilmeni isterim bu halde cevirmeye girip kıl bi memura denk gelirsen moralini bozmak istemem ama en iyi sartlarda orada sana tum kaplamayi söktürür terslik yaparsan ceza yazip motorunu bile cektirebilir bilgin olsun.

Dostum fikrin harika gerçekten düşünememiştim bunu. Nerden temin edebilirim şeffaf kaplamayı?
    Elektrikli olduğu için scooterim henüz hiç bir çevirmeye girmedik, bu kaplamanın hukuki bölümünü de hiç bilmiyorum açıkçası...

Bu arada beraber olduğumuz hiç fotoğraf yoktu bir tanede beraber çekildiğimizden ekleyeyim;

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bu kaplamayı arabalara cam filmi çeken yerlerde bulabilirsin daha sağlam olsun diyorsan kaput koruma olarak kullanılanlarıda var. ürünler pahalı değil ama arabalara uygularken çok fazla el emegi istiyebiliyorlar tanıdık biyer bulabilecek olursan motosikletin için gidecek malzemenin bedeli en fazla 20 lira.
    Benim eski motorda yaptığın uygulama aşağıda göreceğin gibi çizimlerini kendim yapıp bir reklamcı da 2 yan grenaj far kısmı ve numaraları 3 sene kadar önce 30 liraya bastırmış kendim uygulamıştım. Kullanım sırasında aşınmalar olacağını bildiğim için üzerine bahsettiğim gibi kaplama yapmıştım ve ne solma ne de yıpranma oldu bu şekilde.
    Motorla çevirmeye girdiğimde bizim bölgeye yeni atanmış bi memur arkadaş sıkıntı çıkarmaya kalkmıştı daha sonra diğer memur arkadaşların araya girmesiyle sıkıntı giderilmişti

Motorun yalnız yada benimle hiç fotografı olmamış yaw o baskılı haliyle :( bizim hatunun fotosunu buldum onu ekleyeyim

Motosikleti
    Senin motorun kaplamasıda harika görünüyor. Dediklerinizi uygulayacağım, sonucu bildiririm, teşekkürler

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Rica ederim, Sonuç tecrübe ile sabit olmasına rağmen paylaşımlarını bekliyoruz kolay gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)