Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor 250 e9b alıyorum sizce?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    4000 tl bütçem vardı şu an arttırmış durumdayım 6500 liraya çıkarttım. Fakat 2. el almayı düşünmüyorum hazır bütçeyi de arttırmışken. Regal raptor e9b 2013 modelini almayı düşünüyorum sizin fikirleriniz nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam gv250 2. el alabilirsin

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Hocam 2. el düşünmüyorum artık zaten dağ tepe bayır kullanan biri değilim pek zorlayacağımı düşünmüyorum. Almışken sıfır alıyım diye düşünüyorum.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    6500 liraya çok temiz gv 250 bağlarsın 2007-2008 model

ama illede regal dersen oda alınır, biraz titreme var diye biliyorum birde şanzıman dişlisi sorunu başka bir problemi yok..

edit: senin mesajı okumadan cevap verdim gv teklifi için kusura bakma

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6500 liraya çok temiz gv 250 bağlarsın 2007-2008 model

ama illede regal dersen oda alınır, biraz titreme var diye biliyorum birde şanzıman dişlisi sorunu başka bir problemi yok..

edit: senin mesajı okumadan cevap verdim gv teklifi için kusura bakma
    Önemli değil bu fiyata başka model sıfır var mıdır ne alınır acaba bu konuda bilgi almak istiyorum da bilginiz var mı bu yönde?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı N4O1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli değil bu fiyata başka model sıfır var mıdır ne alınır acaba bu konuda bilgi almak istiyorum da bilginiz var mı bu yönde?
    eğer cruiser bakıyorsanız bu fiyata en yakın daelimin cruiser modeli var ona bir bakın forumda başlığını okumuştum şimdilik memnundu kullananlar oda hyosung gibi kore malı...

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzerine biraz daha koyma şansın varsa en 500 tavsiye ederim.
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer cruiser bakıyorsanız bu fiyata en yakın daelimin cruiser modeli var ona bir bakın forumda başlığını okumuştum şimdilik memnundu kullananlar oda hyosung gibi kore malı...
    Baktımda 9 bin liradan aşağı değiller

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı zafer61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerine biraz daha koyma şansın varsa en 500 tavsiye ederim.
    Modeli çok eski onlarında

raptor iyidir....sıfır yerine temiz bi ikinci el alsan daha iyi..motoru 4-6 binde anca açılır..sen açılmışını al...dağ bayır dere tepe binersin bana mısın demez...
    parça bol ucuz fazlada lazım olmaz...motoru hakkını ver...çok sıkıştırma...2 sene 10000km bindim buji yağ harici masrafım olmadı...ikinci eli var...elde patlamaz...
    dişli sorunu ilk kez duydum bende ve tanıdığım kimseden duymadım...illaki sıfır alacaksan pazarlık et...bol taksit iste...başka illeri bayileri araştır...hayırlı olsun....

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    raptor iyidir....sıfır yerine temiz bi ikinci el alsan daha iyi..motoru 4-6 binde anca açılır..sen açılmışını al...dağ bayır dere tepe binersin bana mısın demez...
    parça bol ucuz fazlada lazım olmaz...motoru hakkını ver...çok sıkıştırma...2 sene 10000km bindim buji yağ harici masrafım olmadı...ikinci eli var...elde patlamaz...
    dişli sorunu ilk kez duydum bende ve tanıdığım kimseden duymadım...illaki sıfır alacaksan pazarlık et...bol taksit iste...başka illeri bayileri araştır...hayırlı olsun....
    Teşekkürler şu an kocaelideyim ama yakında üniversite için karsa gidicem servis durumu nasıl olur?

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Araştırıyorumda aklımı çeldiler aslında gv250 düşünmeye başladım daha mı iyi olurki?

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    hocam bugün ışıklarda rastladım bi regal kullanıcısına. sordum memnun musun diye kısa bi süre lafladık memnunum dedi. egsoz seside gayet iyiydi. tabi ki el yapımıymış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)