Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondıal drift mı motoran cbs 150 balancer mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello Life 80
    ıyı aksamlar bu aralar motosıklet arayısındayım 3500 gıbı bı butcem var. bu ıkı motosıklete plaka dahıl 3300 dıyorlar ıkısını dayanıklılık yakıt tuketımı (malum ogrencıyız) parcası sorunları vb. gıbı konularda aydınlatırmısınız hangısını secmelıyım. sıfır ıstıyorum bu yuzden ıkısı arasındayım tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Mondialin parçaları ucuz.Yakıt 80-90 kmye kadar 2.5 litre.90 ı geçersen 3.5 litreyi bulur.Aklı başında bi kullanıcı için gayet sağlam.Servisleri çok iyi anlatmıyolar,ben pek servise götürmem.Çok üşenirsem o zaman götürürüm yağ değişimi için.Ama başından bi an olsun ayrılmam,motor da bırakmam.Ya ben ordayken yapar ya da yaptırmam.Motoran kullanmadığım için onun nasıl olduğunu bilmiyorum.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Vitello Life 80
    abi zaten ben 55 kilo adamim 80 85 gecmem o zaman yakit guzelmis peki servise goturmezsek garanti disi kalmazmi

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2014 Bajajları Mondialleri bekle madem

Motosikleti
    Vitello Life 80
    ben beklerim de mondial 150z vardi oda 3900 gibi bi fiyat gordum bajajlarin fiyati nasil olur ki bence bi hondadan mondialden asagi vericeklerini sanmam

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Garantiden çıkar tabi de Garantiye hiç bir şey girmiyor ki zaten Ben 1 yıl ya götürdüm götürmedim daha sonra kendim yağ değiştirmeye başladım.Haziran 2012 de aldım,şu an 10000 km olmak üzere.Her hangi bir sıkıntı olmadı.2000 km yi bulmadan yağını değiştiriyorum.300-500 km arası zinciri yağlıyorum.Zincir gevşek oldumu kendini belli ediyo zaten onu geriyorum.Hava filtresini fırsat buldukça km gözetmeksizin kontrol ediyorum.Soğuk havalar da kullanım klavuzuna göre çalıştırırsan hiç bir zorluk yaşamazsın.Parasına göre gayet güzel motor drift.Ama bana sorarsan biraz bekle.2014 te birçok model gelecek Türkiye ye.

Motosikleti
    Pulsar
    Salcano attack 150 var, 2014 fuarı beklersen daha iyi motorlar alabilirsin. Bekleyemem dersen salcano...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu yıllarca tartışılıp bi sonuca varılmayacak bi konu. çünkü iki modelde çin ! en iyisi kullanıcılarına sorman

Motosikleti
    Vitello Life 80
    tesekkur ederim. peki bu yeni modellerin fiyatlar ne zaman belli olacak fuardan once gelir mi bayiilere belli olur mu fiyatlar

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Valla bizde açıkçası senin gibi beklemedeyiz.Umudumuz fiyatların uçuk olmamasi yönünde...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)