Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yamaha r25 2014 (250cc) Yeni !

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022
    Tuning Çatal marka R25 zamanki gibi Yamaha, onun Tokyo Motor Show ekran için büyük bir sürpriz kurtardı. Bir 249cc Paralel Twin güçler bir "Deneysel Araç" olarak Yamaha tarafından belirlenmiş, ancak giderek büyüyen giriş seviyesi sportbıke sınıf için planlanan görünür. Yeni montaj, R25 için piyasaya sadece teknik detaylar yukarıda belirtilen motor konfigürasyonu ve deplasman vardır, bu sıvı soğutmalı olacaktır. Resimler süspansiyon geleneksel çatal ve arka şok olduğunu göstermektedir. Çerçeve radyal olmayan çap pergeli ile tek bir disk ön frenleme ile, çelik boru gibi görünüyor. Tokyo kavramı racebike göz çekerek olabilir, ancak bileşenler paket üretim hazır haykırıyor.

Yamaha'nın M1 MotoGP mount R25 maymunlar hatları. Ma, hiçbir far veya aynalar bak! Ve hiçbir yolcu koltuğu da. R25 aynı zamanda bir purdy Akrapovic egzoz spor. MotoGP / yarış bisikleti marka motosikletin işportacı, Valentino Rossi adında bir adam tarafından yapıştırılır. biraz basın malzeme Yamaha R25 sunar değerli Ne bu cümleyi içerir: "'Bu, Yamaha Motor Racing Soyağacı ile enjekte tüm yeni sokak motosiklet bulunuyor , "onun deney kaçak R25 potansiyelini duygu sonra sırıtıyor gibi deney binici ve MotoGP yarışçısı Valentino Rossi diyor. (aşağıda gömülü) eşlik eden bir tanıtım video söyleyerek, başka sırıtarak Rossi içerir: ". Bu bisiklet gerçekten bir yumruk paketleri" Ama Doktor böyle mükemmel de slogan teslim o coşkulu popolo giallo de Rossi terk edeceğini Vale-ese. R25 bu büyüyen giriş seviyesi sportbıke sınıfında bir rakip yapacak, emin olmak için bazı keskin çizgiler spor yapar. Şu anda, Yamaha'nın giriş seviyesi sportbıke FZ6R olduğunu. Fakat Yamaha uzun uluslararası pazarlar için bir küçük yer değiştirme R-serisi Motosikleti üretti YZF-R125 . Toplantısı, Avrupa Birliği katmanlı lisanslama gereksinimleri, R125 bir sıvı tarafından desteklenmektedir soğutmalı Tek. R25 üretim yapmak yapar ve sonunda ABD pazarında ise, Big Four tüm 250-300cc sportbikes olacak. hakim Ninja 250 yerine Kawasaki 2013 yılında girmiştir Ninja 300, Paralel Çift motorlu model segmenti ABD'de yıllarca çıkılmaksızın. Honda'nın tek silindirli CBR250R 2010 yılında küçük Ninja aldı ve Big Red tahminen 2014 model olarak Devletlere dışarı okşadı CBR300 getirecektir. Suzuki ayrıca, 2013 yılında bir çıplak GW250 tanıtıldı Onun 249cc Paralel Twin karşılaştırılabilir performans ile standart. yeni 250cc sportbıke platformda Yamaha daha fazla haber bekliyoruz.

Kaynak : kaynak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    yazıyı okumaya çalıştım hiç bir şey anlamadım nasıl bir Türkçe bu yahu

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ben de bu konuya yorum yazmıştım nerde diyordum ki ikincisi açılmış

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/124460-sonunda-geliyor-mu-ne-yamaha-r25-250cc-2014-a.html

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    google translate cevirisine benziyor

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Walla Türkiye'ye getirmemek gibi bi hataya düşmezler umarım.çok satarlar...

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    bu gelirse Türkiyeye 250 cc olmasına rağmen baya pahalı olur
    bu r25 sayesinde kawa ninja 300 un satışı artar
    şemsi tebriz bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gelirse Türkiyeye 250 cc olmasına rağmen baya pahalı olur
    bu r25 sayesinde kawa ninja 300 un satışı artar
    Kocaman yamaha düşünmüştür Türkiye'de bu 250 liği kaça satarım diye.Bakmıştır kawasaki,honda,hyo vs kaça satıyor ne satıyor diye...

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Yapmayın ama şunu ya.Bu kadar özensiz konular açmayın...Bu ne şimdi...Google translate'den kopyala yapıştır...Aynı günde aynı habere 2 farklı konu birde...
    tr_select bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Olsun ortak noktası var hiç olmazsa.Bize gelecek mi? Gelirse ne kadar ittirecekler?Önemli olan bu...

Motosikleti
    honda cb125e
    yamaha 250 her sene çıkan bir polemik zaten. çokta takmaya gerek yok. 125 lik mikanaya bir kamyon para isteyen yamahanın 250 lik makinasını ikinci el kamyon fiyatına satarlar herhalde ama türkiyede saçmasapan bir yamaha saplantısı var anlamadım gitti... her malın müşterisi var sonuçta ama mantıksız olur gelse bile.... kawa 300 lük mikana yaptı alan kaç kişi var?

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı Jeeztro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazıyı okumaya çalıştım hiç bir şey anlamadım nasıl bir Türkçe bu yahu
    google translate' den kuralsız çevrilmiş işte
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı merr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaman yamaha düşünmüştür Türkiye'de bu 250 liği kaça satarım diye.Bakmıştır kawasaki,honda,hyo vs kaça satıyor ne satıyor diye...
    Kocaman Yamaha aynı şeyi 125likte yapmadı ama, yzf r125 9500 lira Neredeyse honda 250 fiyatı
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı şemsi tebriz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha 250 her sene çıkan bir polemik zaten. çokta takmaya gerek yok. 125 lik mikanaya bir kamyon para isteyen yamahanın 250 lik makinasını ikinci el kamyon fiyatına satarlar herhalde ama türkiyede saçmasapan bir yamaha saplantısı var anlamadım gitti... her malın müşterisi var sonuçta ama mantıksız olur gelse bile.... kawa 300 lük mikana yaptı alan kaç kişi var?
    Yamaha bu ürünü getirse gerçekten pahalı satsa ninja 300 den daha da az satsa kime ne zararı var?Memleketime gelsin bol bol model.İşler daha da kızışsın.Kim canı ne isterse onu alsın.Pahalı satan kendine gelsin,fiyatını düşürmek zorunda kalsın.

Yani şunu anlamıyorum.Honda cbr 125 e 7000 tl istiyor.Aynı sınıfta yamaha bi araç yapıyor 9 istiyor.yamaha göze hitap ediyor.Malzemem kaliteli diyor.İsticek tabi 9.Bunda garipsencek kızcak ne var,yada sen gelme lan ayı gibi bir tribe girmeye ne gerek var??

Yamaha merakını arabaya benzetmek gerekirse

Honda = Dacia, Renault, Seat, Ford vs...(Fiyat anlamında herkese hitap eden araçlar,kafanı çevirdiğin her yerdeler)

Suzuki = Mercedes, BMV, Audi vs vs (sağlamlığını,kalitesini herkesin kabul ettiği araçlar)

Yamaha = Aston martin, jaguar, subaru (egzotik araçlar)

Ducati = Ferrari, Lamborghini

Olay bundan ibaret.Ne kadar motor üretiliyorsa hepsi gelsin türkiyeye.Herkes gözünün sevdiğine,parasının yettiğine,ihtiyacı olana birçok seçenek arasından seçme lüksüne erişsin.
    Saygılar...
    sardokar bunu beğendi.

The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022
    Konu düzenlenecektir beyler. Evet translate'dan çevirlidiğini anlamak basit sizde çeşitli bilgiler ekliyebilirsiniz. Amaç diğer forumlara nazaran forumu güncel tutmak googlede arandığında ilk sayfalarda çıkması translate olcağını anlamak için üstün bir zekaya gerek yok ayrıca bende biliyorum ingilizcesi iyi olan bir arkadaşım var gerekirse çeviririz onla.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    türkiyeye gelirse fiyat 15 den aşagı olmaz
    bakınız:yzf125r
    UqUR_ bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Gelmez bence

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Fiyatı tahminim 15'i geçmez.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    sıralı iki silindir ve 36 beygir diye okudum bunun speclerini. eğer böyleyse, bizim memlekette 17-18 binden açın kapıyı beyler. kimse hayal görmesin.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıralı iki silindir ve 36 beygir diye okudum bunun speclerini. eğer böyleyse, bizim memlekette 17-18 binden açın kapıyı beyler. kimse hayal görmesin.
    Üstat mt-07 689 cc sanırım 19 küsürat fiyatı bence r25 15'i geçmez.Gerçi bunda karenaj farkı var.Ama tl de ne kadar fark eder bilmiyorum.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat mt-07 689 cc sanırım 19 küsürat fiyatı bence r25 15'i geçmez.Gerçi bunda karenaj farkı var.Ama tl de ne kadar fark eder bilmiyorum.
    hocam yeni yılda zam gelecekmiş ya. bu motor gelecek mi onu da bilmiyoruz ama gelse bile artık yeni yılda zamlı fiyattan getirirler zaten.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)