Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

irfmotor sizlerin sayesinde doğdu...

Motovento
    REKLAM ALANI

irfan kardeşim,bu kadar keşiflerin,bu kadar emeklerin boşa gitmemesi için bunu yapman gerekliydi,İnşaalah çok güzel günlerin var önünde,Allah mahçup etmesin yolun açık olsun...site süper olmuş,ürünler profesyonel,seninle her zamanki gibi yine gurur duydum,bu millete memlekete senin gibi ana evlatlarına ihtiyaç var,Allah nice kolaylıklar ve güzellikleri ve kazançları sana versin İnşaallah.
    piyanist_irf bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Sizin gibi insanlara bu ülkenin ihtiyacı var. Dilerim ki işleri büyütür kocaman bir firma olursunuz. Motosiklet camiasının heyecanla gösterdiği isimlerden olursunuz. Tebrik ederim İrfan hocam

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    hayırlı olsun şimdiden eline sağlık !.
    alnının akıyla...

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun abi sen en iyisini yapıyorsun ne güzel sevdiğin iş

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı volkan0048 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan kardeşim,bu kadar keşiflerin,bu kadar emeklerin boşa gitmemesi için bunu yapman gerekliydi,İnşaalah çok güzel günlerin var önünde,Allah mahçup etmesin yolun açık olsun...site süper olmuş,ürünler profesyonel,seninle her zamanki gibi yine gurur duydum,bu millete memlekete senin gibi ana evlatlarına ihtiyaç var,Allah nice kolaylıklar ve güzellikleri ve kazançları sana versin İnşaallah.

bu güzel düşüncelerine nasıl bir yorum yazayım ben şimdi amin inşallah volkan hocam , en büyük desteği bana moralman vermeniz emin olun bana yetiyor yoksa allah sağlık versin cümlemize , güzel düşüncelerin için kalpten teşekkür ediyorum sağol varol

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gibi insanlara bu ülkenin ihtiyacı var. Dilerim ki işleri büyütür kocaman bir firma olursunuz. Motosiklet camiasının heyecanla gösterdiği isimlerden olursunuz. Tebrik ederim İrfan hocam
    teşekkür ederim , üstadım bu iş önce bende gönül işidir ama bir saatten sonra bir yerlerde olunması gerekmekte , hayatın zorlu basamakları malesef bunu gerektiriyor , hepimiz yaşam mücadelesi vermekteyiz , hayallerim çok büyük olsada gözüm çok yükseklerde olmadı asla , güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum , hayata dair elimden geleni ardıma koymadığımı söyleyebilirim , müzisyen tarafımdan baktığımda bu iş aynen repertuara yeni şarkı eklemek gibi ve binlerce şarkı var şuur altımda , ama repertuar misali bu sektördede zamanla ürün gamı genişleyecek ve daha çok dosta hitab edebileceğim bu ayrı bir mutluluk , işin maddi yanı yönünden değil , yeni bir modelde benim tasarlayıp montajını yaptığım bir ürünü görmek daha önceki yüzlerce çalışmam gibi önce beni mutlu ediyor , ve bir işe giriştiğimde kar marjını bir yana bırakın önce motosiklet kullanıcısı olarak yaptığım model,marka motosikletin kendi motosikletimmiş gibi düşünmeden edemiyorum , kafamdaki en büyük sorular şunlar oluyor ,yaptığım ürünlerde,

nasıl en sağlamı yapabilirim, nasıl en kalitelisi ama aynı zamanda işlevselini ve ucuzunu yapabilirim ? nasıl aynı zamnda estetik olabilir ve dahasında bir sürü sorlar ama kolları sıvadığımda bir bakıyorum olay bitmiş sonuca ulaşılmış ve bunlardan sonuncusu

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-anlatimi.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun şimdiden eline sağlık !.
    alnının akıyla...

teşekkür ederim barbaros dostum eksik olma , kazasız sürüşler cümlemize

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi sen en iyisini yapıyorsun ne güzel sevdiğin iş

allah cümlemizin kalbine göre versin mustafacım saygılar sevgiler...
    mete_han, iptaluyelik02 ve ReiZzZ bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    abi sen ne müthiş bir adamsın yaa
    allah seni motorsiklet camiasının başından eksik etmesin

senin sayende insanlar istediklerine daha uygun fiyata ulaşabilecekler ve meydan rantcılara ,motosiklet zevkini sömürmek isteyen fırsatcılara kalmamaış olacak

tekrar tebrik ediyorum abi seni allah güç kuvvet versin

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

vioyu görmemiştim
    yaptığınız çalışmaları video ile desteklemeniz de ayrı bi güzellik
    motosikletle alakalı bu arz video hiç yok olanlar hep yabancı ...motosiklet kullanıcılarının böyle bilgilendirilmeye ihtiyacı var

tekrar teşekkür ediyorum ;emeğinize sağlık

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    merhabalar yeriniz kocaelidemi tam olarak neresi

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Helal olsun

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Hayırlı olsun. İlk ihtiyacımda sizinle temasa geçeceğim. İnsan okurken seviniyor "yaşasın" oluyor. Umarım siz de hep sevinçle her gün işinize gider ve sevinç ile dönersiniz.
    Bol kazançlar

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen ne müthiş bir adamsın yaa
    allah seni motorsiklet camiasının başından eksik etmesin

senin sayende insanlar istediklerine daha uygun fiyata ulaşabilecekler ve meydan rantcılara ,motosiklet zevkini sömürmek isteyen fırsatcılara kalmamaış olacak

tekrar tebrik ediyorum abi seni allah güç kuvvet versin

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

vioyu görmemiştim
    yaptığınız çalışmaları video ile desteklemeniz de ayrı bi güzellik
    motosikletle alakalı bu arz video hiç yok olanlar hep yabancı ...motosiklet kullanıcılarının böyle bilgilendirilmeye ihtiyacı var

tekrar teşekkür ediyorum ;emeğinize sağlık

teşekkür ediyorum kardeşim güzel gönlüne sağlık bir ürünü insanın kendi yapınca ister istemez açıklama ve montaj anlatımı şart oluyor ki kullanıcı arkadaşlarımız zorlanmasınlar montajda dilimizin döndüğünce yardımcı olabiliyorsak ne mutlu kazasız sürüşler inşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

Alıntı luciphere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar yeriniz kocaelidemi tam olarak neresi
    ben kocaeli karamürseldeyim cem hocam 0 532 683 2087 numaramdır yardımcı olabileceğimi düşündüğünüz bir konu olursa çekinmeden arayabilirsiniz hayırlı akşamlar kazasız sürüşler....

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. İlk ihtiyacımda sizinle temasa geçeceğim. İnsan okurken seviniyor "yaşasın" oluyor. Umarım siz de hep sevinçle her gün işinize gider ve sevinç ile dönersiniz.
    Bol kazançlar
    teşekkür ederim , bu camiada elimden geldiğince yurtdışına bağımlılığımızı en asgari düzeye indirmek öncelikli düşüncelerim arasında , zira bende bir motosiklet kullanıcısıyım , zamanında güzel paralar harcamıştım bu gibi ekipmanlara ama artık bitti kapıma gelecek marka model ayırt etmeksizin her motosiklete cevabım var kendimce , çözümsüz geri dönmeyecek hiçbiri, allah hepimize sıhhat afiyet versin bunlar hallolacak işler sağolun güzel yorumunuz için
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Arka çantaya eşya sığmadığı her an aklıma irfmotor geliyor.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler